Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחרות "ניק נולד" - עזרה במציאת ניק חדש במקום "נהג מתחיל"!

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עמוד שלם ואף אחד עוד לא הציע את הדבר הכי ברור מאליו? באמת, חברים, אתם מאכזבים אותי (גנדלף מאכזב גם את ההורים שלו)

התחלת כ"נהג מתחיל" תמשיך כ"נהג ממשיך" (נהג מתקדם/מנוסה נשמע קצת יותר גיי מ"גנדלף"). ככה גם יהיה סיפור גם מאחורי הניק החדש

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spire, נחמד אבל זה לא זה.

את הבקשה הגשתי, אבל היא לא נענתה בחיוב כנראה.

חיי הוירטואליים במשך 8 שנים אחרונות לימדו אותי שבסופו של דבר אתה במילא נחשף.

לכן אני לא מסתיר ולא מוסיף כלום לדמות. די "משחק" את עצמי. חוץ מלהודות שבעצם במקום הג'אז ההיברידית אני נוסע בMUSCLE CAR עם מנוע SMALL BLOCK וקוראים לי גנאדי. :roll:

גנאדי, האלים לא עוברים על שרשור השינויים כל יום, חכה קצת. תעבור בינתיים לאשדוד להשלמת המהפך :-P

רגע, לא קוראים לך אהוד אולמרט? :shock::wink:

לגבי הכינוי, אולי "נהג בודד".. מי יודע, אולי הסטטוס ישתנה מתישהו 8)

כמעט, אבל לא. אתה מכיר את המשפט "לבד אבל לא בודד"? לגבי שינוי הסטטוס, לא בעתיד הנראה לעין עד כמה שזה תלוי בי, וזה די תלוי בי :lol:

אני בעד "נהג מחליף"
חשבתי על זה, אבל פסלתי כי זה רלוונטי רק לתקופה הנוכחית בה אני מחליף רכב. הניק החדש צריך להיות משהו שמזוהה איתי תמיד (ולא בסגנון של לדרמן, כרס או חוברות פורנו)

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה מתחת לניק ניים שלך - נהג שודים, או חורך אספלט מצוי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אהוד אולמרט למען השם... :roll:

התשובה מתחת לניק ניים שלך - נהג שודים, או חורך אספלט מצוי.
מה, כאילו להעתיק את ה"טייטל"?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שנה את השם ל-m.c hammer

וכל פעם שמישהו ישאל בפורום אם זה חוקי לשפר את הרכב תענה לו "you can't touch this"...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוד שלם ואף אחד עוד לא הציע את הדבר הכי ברור מאליו? באמת, חברים, אתם מאכזבים אותי (גנדלף מאכזב גם את ההורים שלו)

התחלת כ"נהג מתחיל" תמשיך כ"נהג ממשיך" (נהג מתקדם/מנוסה נשמע קצת יותר גיי מ"גנדלף"). ככה גם יהיה סיפור גם מאחורי הניק החדש

שיט, איך הצלחת לצוד לי את הרעיון מתחת למקלדת, יא תלפט שכמותך?! :lol:

רציני, בעסה איתך. עכשיו בזבשתי תגובה שלמה בזה שאין לי משהו להגיד.

שנה את השם ל-m.c hammer

וכל פעם שמישהו ישאל בפורום אם זה חוקי לשפר את הרכב תענה לו "you can't touch this"...

זה עוד כלום- כשמישהו ירצה להפנות אותך לשירשור חשוב, הוא תמיד יוכל לרשום "STOP! -hammertime!"

יודע מה, תנו לי רגע לחשוב.

(הברווז לוחץ על כפתור נסתר בטבעת הגולגולת שביד ימינו, עיניו מזדגגות. בתוך הדממה המבעיתה עולים קולות של מכונת כתיבה וזימזום מכאני של כונן פלופי 3.5. הידיים רוקדות את ריקוד ה"רובוט" הידוע לשימצה כדי לשפר את ביצועי הזיכרון הישן והמעבד העתיק ע"י ויסות המתח. "דינג!" של מכונת כתיבה נשמע. הרעשים מפסיקים, העיניים מתבהרות שוב. "איפה אני? שואל הברווז את עצמו. "מול המחשב", הוא עונה לו. אז מבין הברווז שיש לו בעייה קלה שהוא לא רק מדבר לעצמו ועוד עונה בחוצפה, אלא גם שהוא אומר רק שטויות תוך כדי)

יש לי!

"תיק סקינאי"- בהמשך להודעתך הישנה לגבי אולר. משחק מילים על שם הסרט "תיק שקנאי". ועל שם התיק שהפלת עליי-שירשור שלם על אולרים...:lol:

[רעש של כונן פלופי 3.5 תקול, הברווז מעלה עשן- מהסיגרייה]

שמע, אם אתה רוצה משהו רציני שישמש אותך לזמן רב, תצטרך להיחשף קצת- לתת לנו רעיונות על תחביבים שלך, מכוניות שאתה אוהב, קצת רקע אישי- כדי שנוכל להציע לך משהו ש"יידבק".

מקסימום, אם לא, תמיד תוכל לקרוא לעצמך "אודימוס פריים" או משהו.:twisted:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר. רק אני חשבתי שיש בזה משהו יפה ש"נהג מתחיל" הוא כבר נהג שודים? סוג של מותג לדעתי.

אני אהבתי על כל פנים.

אם תטפל קבוע אצל אותו מוסכניק, יגיע השלב שהוא יפסיק לעבוד עליך וסתם יהיה יקרן...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה מתחת לניק ניים שלך - נהג שודים

הנהלת הפורום מצטערת להודיע לך שהניק הזה שמור לבן זוגה של נהגת שודים (הידועה גם בכינויה הסמוי "ל", ולא זה שתלוי על הגג של רכבים מזדמנים ברחוב).

תודה, ההנעלה (הטעות במקור).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

"ממתין לגרר"

"מחכה לאיציק שיפתח"

"עוגות שושנה"

ועוד דברים שיהיו מנת חלקך, אלפיסט לעתיד.

welcome :lol:

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה עוד כלום- כשמישהו ירצה להפנות אותך לשירשור חשוב, הוא תמיד יוכל לרשום "STOP! -hammertime!"

.

בדיוק בשביל זה יש לו את הסמלון הזה:

stop-hammer-time.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...