Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: רנו פלואנס דיזל - יחי החיסכון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוניטין של האוקטביה נוצר רק בגלל הכמות שהיא מוכרת למוניות ולמשטרה.

לאחרונה, אני רואה מלא מוניות פלואנס שזה הולך ככל הנראה להיות מבחן האמינות של הפלואנס.

באת לקלל ויצאת מברך. העובדה שהאוקטביה משרתת ציי רכב כמו של מוניות או משטרה זה מבחן הסיבולת הכי טוב עבור אמינות ועמידות של רכב. נהגים מתחלפים, מנוע שעובד 20 שעות ביום, עשרות אלפי קילומטרים בשנה. נראה איך הפלואנס תעמוד בזה. אישית אני מברך על כל מכונית חסכונית שמגיעה כי זה חשוב לכולנו. תא הנוסעים של הפלואנס פשוט מדי לטעמי, אבל כמו שכתוב בכתבה, כמכונית משפחתית בסיסית בעיקר הודות למחיר ולצריכת הדלק שלה היא כנראה מאוד משתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל אלו ששבויים בקבעונות שדיזל הוא רק לרכב עבודה, אוטובוסים ורכב כבד - תצאו מזה. העולם השתנה, וכבר לפני הרבה שנים.

אודי, לדוגמה, מניעה גם את רכבי הפאר שלה (במושגים ישראלים) עם מנועי דיזל, והתוצאות מלאות שבחים.

קל להגיע עם רכב נוסעים המונע בדיזל ל-20 ויותר ק"מ לליטר.

מהתנסות שלי בת אלפי קילומטרים בחו"ל עם כלי רכב כאלו - זו צריכה די ממוצעת. הקיץ ביליתי כמה ימים עם A3 ומנוע 1.6 TDI והיא טסה בפירינאים, היתה חוויה נעימה ויפה. ובנסיעות של תייר, שהן בכלל לא ממוצעות, הגיעה ל- 1:17.

אבזור כזה או אחר - זה כבר היצע שיש גם במכונית בנזין המקבילה.

על מי שמפחד ממשהו חדש, רוצה לחכות כמה שנים וכמ האלפי מכוניות - שוכח כי כל דגם חדש התחיל כחדש, בלי התנסות ושימוש של נהגים בארץ ובחו"ל. צריך להיות פתוחים, ללמוד כי כיום כמעט אין םמכוניות גרועות, ובדרך כלל כל דגם חדש טוב מקודמו.

בעיני הפלואנס מעוצבת רע, חיצונית ופנימית, ואם תהיה מתיחת פנים בעוד שנה או שנתיים, לכל היותר, אזי עם מנוע דיזל, במחיר של בנזין - זו תהיה עסקה משובחת. עמישראל הראה כי הגודל לא תמיד קובע, ולא הרבה התפתו לממדים התפוחים במחרי של משפחתית אחרת. אבל עם עיצוב טוב יותר, אבזור מלא, חסכון משמעותי - יהיה לרנו קלף חזק בשוק.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעט דברים, אבל אני לא מתכוון "לפתוח" את זה כאן, כי לא זו הנקודה.

לפי ההודעות האחרונות שיצא לי לקרוא, הבנתי שהזמנת אחת - תתחדש :).

קודם כל תודה. קיבלתי אותה לפני שבוע (2 ליטר מאובזרת) והדבר היחיד שחסר.בה זה תאי האחסון שהיו במגאן הקודמת (הקטינו את תא האחסון בידית האמצעית וביטלו את אלה הנסגרים בידיות הדלתות וברצפה).

עוד דבר לא נוח זו צערכת השמע שהיא לא.אינטואיטיבית ודורשת זמן הסתגלות של כיומיים.

הסיבה שהלכתי דווקא עליה היא הנוחות ותא.המטען. שני הדברים האלה חשובים לי וגרמו לי פסול את הפוקוס טורר בגירסת הטיטאניום שהיתה המועמדת המתחרה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבוע קיבלנו רכב ליסינג חדש לעבודה.

סיטרואן C3 1.6 E-HDI גיר רובוטי, הגרסא הכי מאובזרת.

רוב הנסיעות ארוכות והיום לאחר תידלוק ראשון הגענו לנתון מדהים! של 22 ק"מ לליטר!!

הרכב עצמו פצצה חוץ מהגיר שצריך להתרגל אליו.

מה שבטוח שהרכב הפרטי הבא שלי יהיה דיזל.

:twisted:הכל נראה בסדר אבל בעצם שום דבר לא בסדר.:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הדבר היותר חשוב בפולאנס דיזל, זה האם היא מבשרת על שינוי תפיסה אצל היבואנים והלקוחות?

האם זו הסנונית הראשונה? (טוב, כמובן שהיא לא. הגיעו כבר דיזלים לארץ.)

האם נראה יותר דיזלים בכביש?

לי, לדוגמה, מאוד יתאים דיזל. אנחנו נוסעים כ- 30000 ק"מ בשנה ועלות הדלק גבוהה. אם אני אוכל להוריד בין 40-50 אחוז מהעלות, זה יהיה מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר 10 שנים עם רכבי דיזל ולא מצליח היום להבין מי ה"פראיירים" שרוכשים בנזין.

לא רק מבחינת נסועה טובה יותר, יש גם את עניין הכיף שבמומנט השופע והזמין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה, הכל תלוי בנסועה ביחס לירידת הערך. אם אתה נוסע הרבה זה מאוד כדאי.

את הדיזל הראשון קנינו עוד ב 88' (טנדר פז'ו 504). אז כולם צחקוט עלינו שקנינו דיזל אבל האוטו הזה היה אחת הקניות הטובות שעשינו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם היותר מאובזר של הפלואנס דיזל מגיע עם מגנזיום,בקרת שיוט,חישני אורות וגשם ,בלוטוס מובנה,שליטה מההגה על הרדיו דיסק,משענת יד +מזגן במושבים מאחור,בקרת אקלים ....מה עוד צריך ???

"היא עשוייה מחומר MDF ויש לה כונס אוויר.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר 10 שנים עם רכבי דיזל ולא מצליח היום להבין מי ה"פראיירים" שרוכשים בנזין.

לא רק מבחינת נסועה טובה יותר, יש גם את עניין הכיף שבמומנט השופע והזמין.

אני אומנם פחות משנתיים עם רכב דיזל, אבל בדיוק באותה הדעה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לחינם אירופה "מפוצצת" בדיזלים. ואין שום דבר חדש באוטו הזה, מדובר פשוט במדינות מיסוי שונה בארץ בשלה רכב דיזל פשוט יקר מדי כאן מכדי להוות אלטרנטיבה כדאית למכוניות בנזין מקבילות. ב"קטע" הזה של המחיר הפלואנס הזו מהווה בשורה וזה מצוין. מקווה שמדובר בתקדים שיביא את שאר היבואנים לשקול ייבוא רכבי דיזל במחיר נורמלי, שכן מכוניות כאלו קיימות אצל כל היצרנים ומזה זמן רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה בדיוק התכוונתי.

אני מנסה שנים לרכוש רכב דיזל מיד שניה. קשה מאוד למצוא רכב במצב סביר וגם במחיר סביר.

אני מקווה שיבואנים והצרכנים ישנו את הגישה ואולי נוכל לראות קצת יותר דיזל על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pupsik, הכל נכון חוץ מהמגנזיום. הוא מגיע כסטנדרט רק ב 2 ליטר.

טעות בידך ידידי.

דגם הדיזל EX האוטומטי המפואר מגיע עם חישוקי מגנזיום כסטנדרט בדיוק כמו דגם ה 2 ליטר.

זה אפילו אותו דגם של חישוק.

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...