Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך אמ הדרך - מוסך כללי מתמחה בפיג'ו וסיטרואן בתל אביב - חוות דעת גולשים

gadiron
שימו לב! השרשור הזה בן 2972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה לך גילי על המילים החמות.

ובכל זאת מילה על המחיר, זול זה ענין יחסי. אנחנו לא אומרים על עצמינו שאנחנו מוסך זול, אנחנו עושים כל מאמץ

כדי ללמד את המכונאים את כל החידושים בענף והם לומדים באופן קבוע במכללה של bocsh. אין אפשרות לתת שרות

טוב ללא ציוד יקר ומידע על הוראות היצרנים שאנו רוכשים באופן קבוע כל שנה בכסף רב.

החלטנו כבר מזמן שאנחנו רוצים לראות את הלקוחות שלנו רק פעם אחת בשנה מטיפול לטיפול, ולכן אנחנו משתמשים

רק בחלפים איכותיים תואמי מקור, עובדים תמיד לפי הוראות היצרנים והתוצאות מדברות בעד עצמן.

אי אפשר לתת שרות כזה ולהיות זול, אני מבטיח לך שהמחירים שלנו הוגנים ומבטאים נכונה את איכות השרות שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בחודש האחרון נתקלתי בבעיה מציקה בבקרים הרכב מניע בסטרטר ארוך

ובנוסף נשמעו צילצולים מהמנוע בעיקר במאמץ פיניתי יום והגעתי לאם הדרך בבוקר אחרי שעתיים קבלתי טלפון מסתבר

שהיתה נזילה של דלק לתוך המנוע ושהרכב היה עומד בלילה זה היה משחרר דלק לתוך המנוע ובבוקר הרכב לא מניע

המזרקים נשלחו לניקוי מזרקים במעבדה ושלום גם לצילצולים הרכב שוחרר

עד סוף היום וכבר שבועיים שהוא מניע בנגיעה והמחיר 995 כולל העבודה ומעמ .

שוב תודה לאמנון ולצוות כיף לעבוד איתכם .

Zx 1995 Ed

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ברצוני לשבח את מוסך אם הדרך בתל אביב. חבר שלי ואני הגענו למוסך עם ממיר קטליטי תקול ליונדאי אקסנט 02, ישר קיבלו אותנו ופתחו כרטיס עבודה העבודה בוצעה במקצועיות. בנוסף הייתה תקלה במערכת הקירור ברכב - בדקו והיה צריך להחליף תרמוסטט ופקק לרדיאטור החלקים היו מקוריים העבודה הייתה מקצועית ומסודרת, היחס היה מעולה, קיבלנו הסבר על כל שלב ושלב מה הולכים לעשות והמחיר היה הוגן.

ממליץ בחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב לכל המחפשים מוסך אמין ומקצועי עם שירות שלא נתקלתם בו לפני

אני בדרך כלל לא משקיעה זמן ומאמצים בכתיבת המלצות אך לאחר החוויה הכל כך נעימה שהייתה לי במוסך אם הדרך אני חייבת לשתף

לפני מספר חודשים התחילו רעשים לא נעימים כמה דקות לאחר התחלת הנסיעה. עברתי בארבעה מוסכים שונים, שניים עשו לי טיפול שלא השפיע על הרעשים ושניים אמרו לי שאלו רעשים לגיטימיים ושאין מה לתקן.

חשבתי שאני משתגעת אך החלטתי לא לוותר ולנסות בפעם החמישית, למזלי נפלתי על מלאך ששמו אמנון הבעלים של מוסך אם הדרך

אמנון הבטיח כי יגלה מה הגורם ואכן כך היה, יום למחרת קיבלתי טלפון נעים ומסביר מה הייתה הבעיה. מרגע הגעתי למוסך קיבלתי טיפול נעים, מסור ומקצועי מכל העובדים וגם המחיר היה בהחלט לשביעות רצוני

ממליצה בחום אדיר!!!

שוב תודה על הכל ולכשאטרך מוסך שוב בוודאות אגיע ישר אליכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב לכל המחפשים מוסך אמין ומקצועי עם שירות שלא נתקלתם בו לפני

אני בדרך כלל לא משקיעה זמן ומאמצים בכתיבת המלצות אך לאחר החוויה הכל כך נעימה שהייתה לי במוסך אם הדרך אני חייבת לשתף

לפני מספר חודשים התחילו רעשים לא נעימים כמה דקות לאחר התחלת הנסיעה. עברתי בארבעה מוסכים שונים, שניים עשו לי טיפול שלא השפיע על הרעשים ושניים אמרו לי שאלו רעשים לגיטימיים ושאין מה לתקן.

חשבתי שאני משתגעת אך החלטתי לא לוותר ולנסות בפעם החמישית, למזלי נפלתי על מלאך ששמו אמנון הבעלים של מוסך אם הדרך

אמנון הבטיח כי יגלה מה הגורם ואכן כך היה, יום למחרת קיבלתי טלפון נעים ומסביר מה הייתה הבעיה. מרגע הגעתי למוסך קיבלתי טיפול נעים, מסור ומקצועי מכל העובדים וגם המחיר היה בהחלט לשביעות רצוני

ממליצה בחום אדיר!!!

שוב תודה על הכל ולכשאטרך מוסך שוב בוודאות אגיע ישר אליכם

ללירון קליין

תודה רבה על התשבחות, השרות המצוין שאתה מתאר מגיע ללקוחותינו בעיקר בזכות הצוות המעולה : ויטלי שהוא דיאגנוזיסט מצוין וגם שותפי במוסך, ועדן , ועוד ויטלי , שעושים עבודתם נאמנה ולא מעגלים פינות. כל אחד לחוד וכולנו ביחד דואגים שהלקוחות תמיד יצאו מרוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מצטרף לממליצים.

לפני כמה ימים גיליתי שיש ברכב שלי סדק קטן במיכל העודפים של הנוזל קירור.

עקב המקום הרגיש ישר הרמתי טלפון למוסך הקבוע שלי.(לא אמ הדרך,אך אחד מהמומלצים בפורום.)

המחיר שהציעו לי היה יקר באופן מוגזם,ככה שמצאתי את עצמי במוסך "אמ הדרך".אשר הציע מחיר מצויין.

העובד שטיפל ברכבי היה מקצועי מאוד וסיפר לי על בעיות אחרות שיש ברכבי.

גם לא הייתה כל בעיה שאעמוד ליד הרכב בזמן העבודה.

לסיכום אפשר לומר שזהו אחד מהמוסכים שניתן לסמוך עליהם,בניגוד לכמה מוסכי יבואן שהייתי בהם,ומפחיד לראות את טיב השרות והחשבון בסוף.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שרכבי נתקע עקב בעיות שונות במנוע חיפשתי מוסך. בהיותי תושב חדש בתל אביב, הקדשתי זמן לחיפוש מוסך אמין ומקצועי,

ולאחר שקראתי מספר המלצות טובות על אם הדרך החלטתי לגשת אליהם.

שמחתי לגלות את שחיפשתי - צוות אמין ומקצועי, שבסבלנות רבה הסביר לי את כל שעליי לדעת בנוגע לתיקון הנדון.

מעבר לטיפול המקצועי והייעוץ שלאחר מכן, נהניתי מהשירות האדיב של הצוות, בהנהלתו של אמנון (אני מתנצל שאינני זוכר את שמות שני המכונאים שעבדו על רכבי - מגיע להם תודה רבה).

אני ממליץ בחום על מוסך אם הדרך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

לפני כשנה פרסמתי את המלצתי האחרונה למוסך "אם הדרך" הנפלא.

אנחנו ממשיכים להגיע למוסך עם שני הרכבים המשפחתיים, טאצ' ווד, אין צורך להגיע יותר מפעם בשנה לטיפול!

וזה לא עניין של מזל, מאז שאנחנו מגיעים ל"אם הדרך", המכוניות נוסעות פשוט מדהים!

אני נוהג בפיג'ו 405 שנת 94', והיא באמת נוסעת כחדשה, המנוע מדונדש אחת לשנה באינפוזיות (המומלצות ביותר) שהציעו לנו במוסך, וגם הגיר פועל בצורה חלקה ביותר. ב"אם הדרך" המליצו לנו לעשות חידוש למערכת המיזוג שהתעייפה לה, ולפני מספר חודשים עשינו זאת, ומאז המזגן פשוט מקפיא!

גם הרכב שאבי נוהג בו, פולקסווגן פאסאט (V5) שנת 2003, מטופלת כבר די הרבה זמן ב"אם הדרך", והיא נוסעת פשוט ללא דופי.

אני ממליץ בחום להגיע למוסך "אם הדרך", כשאני מגיע לשם עם הרכב, אני מרגיש בבית. צוות המוסך מקצועי ביותר, אדיב מאוד, והכי חשוב בעיני- הם פשוט חולים על מכוניות, ונהנים מעבודתם. כמו כן, המחירים הוגנים ביותר, ואף פעם לא יוצאים משם בהרגשת פספוס.

תהנו!

רון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הגעתי במקרה למוסך אם הדרך בעקבות זה שאמנון הגיב לי בשרשור , הגעתי ב12 נתתי להם לבדוק מה הבעיה , לאחר שעלו על הבעיה שהיא צמה ונגד שרופים ההחלפה לקחה בערך שעה או שעה וחצי כל פלסטיק הוחזר למקומו ,ובדרך חזרה יכלתי להנות שוב ממזגן .

המקום מרגיש מקצועי בהחלט.

מומלץ בחום!

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גם אני הגעתי למוסך במקרה, דרך המלצה של איש מקצוע, לאחר שבועות של תקלות שונות ברכב ישן. בתוך ימים, החבר'ה במוסך עזרו לי למצוא בדיוק את הטיפולים המתאימים, במחירים נוחים, ועשו עבודה מצויינת. מרגיש כמו אוטו חדש. תודעת שירות היא לדעתי הדבר הכי חשוב במוסך - ואיכות השירות במוסך אם-הדרך היה יוצא דופן לאורך כל הדרך. מצאתי בית חדש לטיפולי הרכב הבאים שלי.

ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

הכנסתי השבוע למוסך את הפולקסווגן פאסאט של אבי (שנת 2003, מנוע 2.3 ל' V5), לטיפול השנתי שלה, וכן כדי לפתור בעיות בהצתה ורעשים במנוע. אחרי שבוע של טיפול מסור, אשר כלל גם "אינפוזיה" של מערכות הדלק והשמן, הרכב יצא מהמוסך כחדש!

כל הבעיות נפתרו, הנסיעה חלקה לגמרי והמנוע עוצמתי ביותר.

למיטב ידיעתי, לא הרבה אנשים עושים את טיפול ה"אינפוזיה" לרכב, בשל המחיר הגבוה יחסית, ובשל העובדה שמדובר בטיפול "אקסטרה" או לא חובה. ברצוני להמליץ בחום על הטיפול הזה, זוהי השקעה מצוינת לטווח ארוך, אשר משפרת בהרבה את ביצועי המנוע, תצרוכת הדלק ועוד!

אני תמיד מרוצה כשאני מגיע למוסך ויוצא ממנו, היחס אישי ומצוין, תמיד מרגישים שיש אוזן קשבת, צוות המכונאים אדיב ומקצועי ביותר, עם רצון ויכולת לטפל בפרטים הקטנים. הדבר הכי בולט כשמגיעים למוסך ומשוחחים עם המכונאים לגבי הרכב, הוא שהם אוהבים מאוד את עבודתם, ולכן גם משקיעים 200% בכל רכב ורכב שמגיע למוסך. לאחר נסיון רב (לא תמיד מוצלח) במוסכים רבים לפני "אם הדרך", אני יכול להעיד בביטחון, שרמת המקצועיות של המכונאים עולה בהרבה על הממוצע.

בנוסף אציין, כי רמת המחירים במוסך סבירה והוגנת, בטח כשמדובר במוסך שבניגוד לרוב המוסכים האחרים, אינו עובד בשיטת "פס הייצור"/"סרט נע", אלא מתייחס ברמה הפרטנית ביותר לכל רכב ורכב שמגיע.

ממליץ בחום על המוסך!

רון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

רציתי לנצל את במת הפורום כדי להודות לצוות המוסך אם הדרך על טיפול מקצועי ויסודי.

אני בעל רנו סניק 2004 וחיפשתי מוסך לא מורשה כי נימאס לי לשלם מחירים מופרזים במוסך רנו מורשה.

הגעתי למוסך אם הדרך עם תקלה דחופה של נזילת שמן וכחלק מהטיפול הנידרש גם ביצעו החלפת רצועת טימינג וגלגל קידום.

העבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר במחיר הוגן והמכונית נוסעת מצוין. (טפו טפו)

תודה על המקצועיות - אני בודאות יחזור.

איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הגעתי למוסך זה דרך הפורום פה ולשמחתי לא טעיתי.

למעשה ניגשתי אליהם לבדיקת שתי מכוניות פגו' זהות מודל 2011 לפני קנייה. לא ממש רציתי דו"ח מודפס , רציתי חוו"ד בע"פ ממישהו אמין. התרשמתי מאד מהקטע המקצועי. היה הרבה יותר מוצלח מללכת למכון בדיקה.

בסופו של דבר קניתי את המכונית הפחות מוצלחת מבחינתם (הופיעו שני קודי מחשב בקשר למנוע ותיבת גיר שלא חזרו). אמרתי לעצמי, עם חבורה כזו, אני יכול לקחת סיכון . הם יכולו לתקן/לאתר כל בעיה עתידית.

סוג של אמינות אישית ומקצועית שקשה למצוא היום ב"מוסכי היבואן".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב סוף סוף שהתפנה לי קצת זמן אני אוסיף גם את תגובתי.

ראשית אני אציין כי אני פניתי לאמנון בהודעה פרטית (בעקבות תגובות שלו פה בפורום ובפרט בנושא הבלמים שרכשתי) לגבי הגעה לטיפול שכולל החלפת שמנים (טיפול קטן) והחלפת רפידות בלם וצלחות, מהות הפניה הייתה לברר אם ניתן להגיע עם חלפים (שמן המנוע ופילטר / וקיט ברקסים של TRW שרכשתי עצמאית) אמנון הסכים וכך באמת הגעתי לטיפול.

חשוב לי לציין שהצוות (עדן עבד לי על הרכב) מקצועי ביותר ולא 'חפיפניק' עובדים בצורה יפה וכמובן לא מעגלים פינות.

במהלך הטיפול נמצאו 2 רג'קטים נוספים שהם תושבת מנוע קדמית ובוקסה קרועה ימנית, בהזדמנות זו הוזמנה תושבת קדמית (תחליפית כמובן) ו 2 בוקסות שמתאימות, כרגיל העבודה נראתה מקצועית מאד ואני מבסוט, לקראת הסוף הוצע לי להחליף את נוזל הבלמים (שוב החלפה מלאה עם ריקון אוויר) והסכמתי.

לסיום אציין כי קרה 'תקל' אם אפשר לקרוא לזה כך כאשר בנסיעה שלי חזרה לבית התגלה ריח חריף מאד (כנראה מהדרמים האחוריים והיה מלווה ברעש חזק של שריקה, יש לציין כי זה קרה לאחר 10 ק"מ של נסיעה, כמובן שבלם היד היה משוך למטה עד הסוף לעניות דעתי) והייתי צריך לזמן גרר למחרת למוסך, בכל מקרה העניין סודר שחזרתי למחרת נאמר לי כי לא התגלה משהו מיוחד יצאנו לנסיעה עם עדן ונראה כי הכל בסדר, הכי חשוב שהסתדר.

לסיכום, סך הטיפול עלה לי כ 2143 ש"ח (עם אספקה עצמאית של כלל החלפים מלבד פלאגים וכמובן התושבת מנוע הבוקסות ונוזל בלמים DOT4)

מי שמחפש מוסך זול זה לא ההגדרה המתאימה אפשר להגיד, אבל הטיפול הוא מקצועי מאד, כל אחד יעשה את השיקול שלו. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום,

רציתי לשתף בהתרשמותי מהמוסך ,מקצועית ברור אבל גם אנושית חברתית.

לחבריי נגנב הרכב וכן הוא לא היה מבוטח...נשארו מקורקעים ומיואשים,

מישהו נתן להם רכב שהפסיקו להשתמש בו והציע שיעשו בדיקות תיקונים וטסט ,כדי

שלא יישארו עם שני ילדים ללא יכולת לנוע. התקשרתי לאמנון סיפרתי וביקשתי שיתחשב במצב ויעזור במה שיוכל..

ההיענות היתה מיידית ,הרכב הגיע נבדק וטופל במסירות ויעילות נעשה טסט ...

המשפחה מאושרת ונוסעת בבטחה,יודעת שלא נוצל מצבם ויאושם ,קיבלו טיפול מקצועי והכי חשוב מתחשב

ואנושי...כן ירבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...