Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זימון לבית משפט על "צלחות" בדרך עפר, מה יעשו?

שימו לב! השרשור הזה בן 4565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אתמול בלילה נסעתי בדרך עפר ליד הבית, הגעתי לסופה ועשיתי פרסה במטרה לחנות בצד. בזמן הכניסה לחניה הרכב החליק ועלה אבק.

שוטר הגיע ובדק לי ולעוד חבר רשיונות, הזמין עוד ניידת והתחילו לבדוק את הרכב. מצאו כמה בעיות והביאו לי טופס איסור שימוש ברכב.

אחרי זה הביאו לי הזמנה לדין וכתב אישום, נכתב כי "נהג ברכב בקלות ראש בכך שנסע במעגלים לרוחב הדרך באופן שגרם להעלות אבק ("סיבובי צלחות") בניגוד לסעיף 62 (2) לפקודת התעבורה."

השאלה שלי היא, מה יעשו לי בבית המשפט? אני נהג חדש, נגמר לי לפני חודש בערך המלווה, אין שום תלונות ואף פעם שוטר לא פנה אליי.

תודה רבה, גלעד.

The rest of us... l

really are suckers. l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במצב רוחו של השופט.

כמובן שאם יש לך ממון תקח עו"ד כדי שיקטין את הנזק.

אם לא אז צפה לשלילה לא קצרה של כמה חודשים עקב היותך נהג חדש וכבר הספקת להתפס על נהיגה מופרעת (שופטים "מתים" על נהגים כמוך).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במצב רוחו של השופט.

כמובן שאם יש לך ממון תקח עו"ד כדי שיקטין את הנזק.

אם לא אז צפה לשלילה לא קצרה של כמה חודשים עקב היותך נהג חדש וכבר הספקת להתפס על נהיגה מופרעת (שופטים "מתים" על נהגים כמוך).

רק אל תספר לשופט את הסיפור של "עשיתי פרסה והחלקתי"..., אפילו אותי לא שכנעת...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתור נער מתבגר אתה צריך ללמוד לקחת אחריות על מעשים שאתה עושה.

אני ממליץ לך גם עכשיו וגם בפעם הבאה לחשוב קודם כל מה אתה יכולת לעשות כדי למנוע את הדו"ח הזה במקום להשקיע את כל המאמצים למצוא אשמים אחרים למה שקרה (רכב, כביש, שוטר, העובדה שכדור הארץ עגול, כח המשיכה וכו').

עורך דין טוב זה סיפור של כמה אלפי שקלים (תלוי בהרבה משתנים).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית פרסה והחלקת? באיזו מהירות לקחת את הפרסה 60 קמ"ש?

תשמע אם באמת אתה דובר אמת (תרשה לי לפקפק בכתוב כי זה פשוט לא נשמע הגיוני כל כך) אז באמת תיוועץ בעו"ד לצמצום נזקים, שוב הרגשה שלי היא שפשוט רציתם קצת להשתעשע עם הרכב וזאת התוצאה, תוסיף לזה שאתה נהג חדש והנה התוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בכביש כורכר, האוטו טיפה זרק ממש לא רציני. גם ממהירות 0 , כשלוחצים טיפה יותר מדי על הגז הגלגלים מפרפרים ועולה אבק. תשמעו, אני לא אשקר לכם כי אין לי סיבה, אני כותב פה מסיבה אחת והיא שהשוטר כתב דברים שלא עשיתי. אני יודע לקחת אחריות על מעשיי ואני לא אחד שמשתולל בכלל.

גלעד

עריכה:

חיפשתי באינטרנט ומצאתי שסעיף 62 אומר כך:

העובר אחת העבירות האלה, דינו – מאסר שנתיים או קנס ואם העבירה היא עבירת קנס שדן בה בית המשפט – קנס פי 1.25 מהקנס האמור בסעיף 61(א)(1) לחוק העונשין, התשל"ז-‎1977:

(2)נוהג רכב בדרך בקלות ראש, או ברשלנות, או במהירות שיש בה בנסיבות המקרה סכנה לציבור, אף אם היא פחותה מן מהירות המקסימלית שנקבעה;

יש סיכוי שאצא מזה בקנס בלבד?

The rest of us... l

really are suckers. l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ישמע מה קרה, הילד עשה צלחת על כורכר!

כאילו שאתם לא עשיתם צלחות אף פעם באיזה שביל נטוש.

לרוע מזלו תפסו אותו. עם ההחמרה בנהגים חדשים כדאי לקחת עו"ד או לפחות להתיעץ עם אחד כזה.

אני לא אומר ש"צלחות" זה בסדר אבל שהייתי בגילו עשינו שטויות יותר גדולות.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ישמע מה קרה, הילד עשה צלחת על כורכר!

כאילו שאתם לא עשיתם צלחות אף פעם באיזה שביל נטוש.

לרוע מזלו תפסו אותו. עם ההחמרה בנהגים חדשים כדאי לקחת עו"ד או לפחות להתיעץ עם אחד כזה.

אני לא אומר ש"צלחות" זה בסדר אבל שהייתי בגילו עשינו שטויות יותר גדולות.

אני מניח, לפי מה שכתוב בין השורות, שניידת המשטרה לא במקרה הופיעה שם. כנראה אחד השכנים הזמין אותה כשראה רכבים משתוללים בדרך עפר. אני מניח שתשובות מתחכמות של פותח השרשור גרמו לשוטר לחפש ליקויים נוספים כדי ללמד את החברה לקח.

אבל הלקח לא נלמד ובמקום להפנים וללמוד מהמקרה, הבחור מחפש אמפטיה אצל משתתפי הפורום. אתה יכול להירגע, אף שופט לא יכניס אותך לכלא. הגישה הכי טובה והכי נכונה היא לעמוד לפני השופט, ללא עורך דין, להשפיל עיניים ולהגיד שטעית. התלהבת מרעש המנוע ומענני האבק אבל היית מספיק אחראי לעשות את זה בדרך עפר כדי לא לסכן אחרים, למדת את הלקח ומקרה כזה לא יחזור ולהתפלל שהשופט במצב רוח טוב.

(בכל מקרה זה עדיף על הודאה באיבוד שליטה על הרכב...)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח, לפי מה שכתוב בין השורות, שניידת המשטרה לא במקרה הופיעה שם. כנראה אחד השכנים הזמין אותה כשראה רכבים משתוללים בדרך עפר. אני מניח שתשובות מתחכמות של פותח השרשור גרמו לשוטר לחפש ליקויים נוספים כדי ללמד את החברה לקח.

אבל הלקח לא נלמד ובמקום להפנים וללמוד מהמקרה, הבחור מחפש אמפטיה אצל משתתפי הפורום. אתה יכול להירגע, אף שופט לא יכניס אותך לכלא. הגישה הכי טובה והכי נכונה היא לעמוד לפני השופט, ללא עורך דין, להשפיל עיניים ולהגיד שטעית. התלהבת מרעש המנוע ומענני האבק אבל היית מספיק אחראי לעשות את זה בדרך עפר כדי לא לסכן אחרים, למדת את הלקח ומקרה כזה לא יחזור ולהתפלל שהשופט במצב רוח טוב.

(בכל מקרה זה עדיף על הודאה באיבוד שליטה על הרכב...)

ממש כך,

כל מה שתאמר אחרת/כמו שכתבת שהרכב החליק, השופט יכול לאמר שהודית באיבוד שליטה ברכב.

בהצלחה

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אתמול בלילה נסעתי בדרך עפר ליד הבית, הגעתי לסופה ועשיתי פרסה במטרה לחנות בצד. בזמן הכניסה לחניה הרכב החליק ועלה אבק.

שוטר הגיע ובדק לי ולעוד חבר רשיונות, הזמין עוד ניידת והתחילו לבדוק את הרכב. מצאו כמה בעיות והביאו לי טופס איסור שימוש ברכב.

אחרי זה הביאו לי הזמנה לדין וכתב אישום, נכתב כי "נהג ברכב בקלות ראש בכך שנסע במעגלים לרוחב הדרך באופן שגרם להעלות אבק ("סיבובי צלחות") בניגוד לסעיף 62 (2) לפקודת התעבורה."

השאלה שלי היא, מה יעשו לי בבית המשפט? אני נהג חדש, נגמר לי לפני חודש בערך המלווה, אין שום תלונות ואף פעם שוטר לא פנה אליי.

תודה רבה, גלעד.

באדום כאילו נסעת ברחוב ראשי באמצע העיר.

בכחול דרך עפר "צדדית " ובשעת לילה שבה אין תנועה של כלי רכב והולכי רגל.

צלם את המקום.

את זה תסביר לשופט כדי שיבין שהשד לא כזה נורא , ואז תמשיך בקו של ארז.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, תודה רבה. רק כדי שתבינו, הרחוב הזה עם תוכניות שיפוץ כבר מעל לעשר שנים, כביש כורכר/עפר מלא בורות, יום שישי כולו מפוצץ וכל הזמן עולה שם אבק.

עוד דבר אחד, הזכרתי כבר כמה פעמים שהאבק הגיע אחרי הפרסה, לחצתי טיפה יותר מדי על הגז והגלגלים הסתובבו במקום. לא "צלחות" ולא כלום.

תודה רבה

The rest of us... l

really are suckers. l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, תודה רבה. רק כדי שתבינו, הרחוב הזה עם תוכניות שיפוץ כבר מעל לעשר שנים, כביש כורכר/עפר מלא בורות, יום שישי כולו מפוצץ וכל הזמן עולה שם אבק.

עוד דבר אחד, הזכרתי כבר כמה פעמים שהאבק הגיע אחרי הפרסה, לחצתי טיפה יותר מדי על הגז והגלגלים הסתובבו במקום. לא "צלחות" ולא כלום.

תודה רבה

אתה יודע מה, שכנעת אותי..... יאללה......ביי

(סתם סתם, לא באמת)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה גורם לך לחשוב שניסיתי לשכנע אותך. מלכתחילה מטרת השרשור היתה מה אני צריך לעשות, אתה לקחת את זה למקומות אחרים. אתם לא יכולים לקבוע לבן אדם שהוא צריך ללמוד לקחת אחריות על מעשיו מבלי להכיר אותו!

The rest of us... l

really are suckers. l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה גורם לך לחשוב שניסיתי לשכנע אותך. מלכתחילה מטרת השרשור היתה מה אני צריך לעשות, אתה לקחת את זה למקומות אחרים. אתם לא יכולים לקבוע לבן אדם שהוא צריך ללמוד לקחת אחריות על מעשיו מבלי להכיר אותו!

לדעתי אם תמשיך בגישה הזאת, תגיד שלום לרישיון. לפעמים צריך להיות חכם ולא רק צודק.

אמר מי שאמר שבתי הקברות מלאים באנשים שהיו בטוחים שהם צודקים.

כל העצות שקבלת ממני הן לטובת העיניין שלך, אתה חושב אחרת שיערב לך.

בכל מקרה, נשמח לשמוע על התפתחויות נוספות ולו רק כדי ללמוד גישות אחרות.

בהצלחה

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...