Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בתאונה נכנסו בי מאחור (רכב מסוג יונדאי)

שימו לב! השרשור הזה בן 4592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

ברשותי רכב מסוג יונדאי IX35 שנת 2010,משהו נכנס בי מאחור,הפגיעה רצינית למרות שאני עמדתי בפקק,הבחור נסע מהר ורצה לעקוף את הפקק בגלל שהוא היה מרוכז איך "לגנוב" את התור בפקק לא ראה שאני עומד.

לקחתי ממנו את הדברים הבאים

*מספר רכב

*מספר רשיון

*מספר פוליסת ביטוח חובה

*שם הנהג

*מספר פלאפון

עכשיו מכוון שהרכב שלי חדש והפגיעה די רצינית,בחור שפגע בי רוצה לסגור זאת במוסך שלו שיתקן את הפגיעה.

שאלתי אם להסכים להצעה או לערב ביטוח?

אשמח גם לקבל המלצה על מוסך מקצועי כנראה שצריך גם צביעה

אשמח לטייפים

בברכה

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - כדאי שתערב את סוכן הביטוח שלך. הוא ידריך אותך כיצד לפעול.

הרכב שלך הוא זה שנפגע, תקן אותו במוסך שאתה בוחר. שהפוגע ידאג לשלם לך מכיסו או באמצעות הביטוח שלו. לגבי רכב חדש (עד שנתיים) יש הוראות לגבי חלפים חדשים, אל תוותר.

דאג גם לקבל שמאות אמיתית לגבי ירידת ערך - אם קיימת - ולא האחוזים הסמליים שנותנים שמאי הבית של חברות הביטוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תערב את סוכן הביטוח שלך.

הרכב שלך הוא זה שנפגע, תקן אותו במוסך שאתה בוחר. שהפוגע ידאג לשלם לך מכיסו או באמצעות הביטוח שלו.

דאג גם לקבל שמאות אמיתית לגבי ירידת ערך - אם קיימת - ולא האחוזים הסמליים שנותנים שמאי הבית של חברות הביטוח.

הדברים שלקחת מהבחור מספיקים ? כי אין לי נסיון בתאונות,אומנם אני נוהג כבר 10 שנים בכביש ,זאת התאונה הראשונה שלי שגם לא באשמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמת את מסתר הת.ז. של הפוגעך, אבל אם יש לך מס רשיון נהיגה סביר שלא יהיה קושי לאתרו.

הצעה כללית - לכולנו יש היום מצלמות בסלולריים - פשוט מצלמים את רשיון הנהיגה, רשיון הרכב ותעודת הביטוח, ואז כל הפרטים בידך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמת את מסתר הת.ז. של הפוגעך, אבל אם יש לך מס רשיון נהיגה סביר שלא יהיה קושי לאתרו.

הצעה כללית - לכולנו יש היום מצלמות בסלולריים - פשוט מצלמים את רשיון הנהיגה, רשיון הרכב ותעודת הביטוח, ואז כל הפרטים בידך.

לצערי בגלל שאני עובד בתחום בטחוני אין לי אפשרות להחזיק פלאפון אם מצלמה

בנוסף בגלל שהרכב עוד לא שנה על הכביש (נרכש בחודש 12/10) אני צריך ללכת למוסך של יונדאי כדי לקבל חלקים מקוריים?

50448181.jpg

49442448.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין את מה שאתה כותב שניכם מבוטחים באותה חברת ביטוח

טוב מצד אחד רע מצד שני

אתה תבחר לך את השמאי שאתה רוצה ,ותתקן במוסך של יונדאי עם חלקים אורגינליים.

אני מניח כי הביטוח שלך מאורגן דרך מקום העבודה , אז במקרה של בעיות אל תהסס לערב אותם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין את מה שאתה כותב שניכם מבוטחים באותה חברת ביטוח

טוב מצד אחד רע מצד שני

אתה תבחר לך את השמאי שאתה רוצה ,ותתקן במוסך של יונדאי עם חלקים אורגינליים.

אני מניח כי הביטוח שלך מאורגן דרך מקום העבודה , אז במקרה של בעיות אל תהסס לערב אותם.

החלקים היו מקורים בלי שום ספק בגלל שהרכב עדין לא שנה על הכביש....

מחר בבוקר אני אדבר אם חברת הביטוח (בגלל שהם לא זמינים בשעות הערב) נראה איך הדברים מתקדמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום חברים

ברשותי רכב מסוג יונדאי IX35 שנת 2010,משהו נכנס בי מאחור,הפגיעה רצינית למרות שאני עמדתי בפקק,הבחור נסע מהר ורצה לעקוף את הפקק בגלל שהוא היה מרוכז איך "לגנוב" את התור בפקק לא ראה שאני עומד.

לקחתי ממנו את הדברים הבאים

*מספר רכב

*מספר רשיון

*מספר פוליסת ביטוח חובה

*שם הנהג

*מספר פלאפון

עכשיו מכוון שהרכב שלי חדש והפגיעה די רצינית,בחור שפגע בי רוצה לסגור זאת במוסך שלו שיתקן את הפגיעה.

שאלתי אם להסכים להצעה או לערב ביטוח?

אשמח גם לקבל המלצה על מוסך מקצועי כנראה שצריך גם צביעה

אשמח לטייפים

בברכה

תמיר

הפרטים שלקחת מספיקים,וכן כל העצות שקיבלת כאן בפורום נכונים ,צור איתי קשר אני ינחה אותך לגבי ירידת ערך וחלפים מקוריים, רק בשום אופן לא להסכים לשמאי רכב מטעם חברת הביטוח ומוסך הסדר, השילוב הזה לא לתובתך בשום צורה דבר איתי היעץ לך ללא התחיבות, חתימה טובה

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים אני לא מצליח לתפוס את סוכן הביטוח שלי,כנראה בגלל ערב יום כיפור....יש אפשרות להתקשר ישירות לחברת הביטוח ? ולא להמתין לסוכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי אפשרות לערוך את הודעה אחרונה שלי אז אני מתנצל מראש

מצורפים תמונות באור יום,אשמח לחוות דעת על הנזק (בתמונה אחרונה אפשר לראות את נזק לדלת תא המטען)

dxk5kzqjwvq27x3i9z07_thumb.jpg

oabdu99noy8gp4kusibw_thumb.jpg

rvwme3fk7angeb9zkdv7_thumb.jpg

abifwgi6kjh5i14pq1rj_thumb.jpg

nibsfhwgq9xq3yrye08l_thumb.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים אני לא מצליח לתפוס את סוכן הביטוח שלי,כנראה בגלל ערב יום כיפור....יש אפשרות להתקשר ישירות לחברת הביטוח ? ולא להמתין לסוכן?

מי עובד ביום ששי ? חברות ביטוח הצחקת אותם.

מהתמונות הנזק לא רציני אבל קח שמאי טוב והוא כבר יעשה לך מזה נזק רציני.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני חייב לציין את המומחיות והמקצועיות של אלי אמרן.

מקצוען בעל אדיבות והבנה בנושא,אומנם אני רק בתחילת הדרך אבל הוא השאיר טעם טוב.

זה מראה את איכות הפורום ואנשים שעושים אותו למקצועי ואיכותי.

תודה לאלי על העזרה והכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...