Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח על מכמונות מהירות

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד הרגע שיהיה חור בתקציב והמשטרה תקבל אישור לגבות קנסות באופן רטרואקטיבי דרך מאגר הנתונים של 'דרך ארץ'. זה יהיה חבל.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום חברים,

בנוגע לכביש 6 אין לי מושג אם והיכן מוצבות מצלמות נייחות.

לי כאזרח ולא כעובד, אין כל ידע בעניין.

הלאה.

בכביש 2, באיזור קילומטר 68 לכיוון דרום, שזה בערך בסוף ג'סר ולפני מחלף אור עקיבא במשהו כמו קילומטר וחצי.

הבחנתי בארון לא מזוהה ללא מצלמה (לפחות לא כזו הנראית לעין). אבל מה שבטוח, ראיתי שם ליד הארון גלאים דנדשים.

ייתכן שתעלה שם מצלמה בקרוב.

לידיעתכם. ואת זה אני כן אומר בוודאות.

במנהרות הכרמל כל הזמן נמדדת מהירותכם.

כבר תפסו שם נהג במהירות של 250 קמ"ש. וגם כמה נהגים מוכשרים התרסקו שם בסיבוב על הקירות האקוסטיים ביציאה הצפונית.

אין לי מושג אם משטרה מבצעת שם אכיפה באמצעות ניידות.

אבל כן, מהירות חריגה במיוחד מועברת למשטרה. אל תשאלו אותי מה היא מהירות חריגה במיוחד שעליה הם מדווחים. לא 100-110 לעומת 80 קמ"ש.

בכביש 6 גם יודעים את מהירותכם. ואמנם כביש 6 הם רשות תמרור בפני עצמם, אך הם כפופים לחוקי משרד התחבורה ומדינת ישראל.

וכן, יש שם אכיפה של משטרת ישראל.

יום טוב לכולם. סעו בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מכמונת אבל, בכביש 90 , בכיכר שלפני הכיכר הראשית של צומת צמח (הכיכר שדרומית לכיכר צומת צמח), כל אחה"צ מתמקמת ניידת.

Skoda Octavia 2002 TDI Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מכמונת אבל, בכביש 90 , בכיכר שלפני הכיכר הראשית של צומת צמח (הכיכר שדרומית לכיכר צומת צמח), כל אחה"צ מתמקמת ניידת.

לאיזה צורך היא מתמקמת שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לנהג השברולט הלבנה שהזהיר אותי מפני מארב לייזר בכביש 70 ליד קרית חרושת ע"י הבהוב אורות - אבל אני מכיר את המקום בע"פ והייתי על 100. מאחוריי היתה שברולט אוואו כחולה שרצתה לעקוף אותי והתחרטה ברגע שראתה את אורות המצוקה שלי בפעולה.

נמשיך:

כביש 73 בקטע שבין צומת עדשים לקיבוץ גניגר: מארב לייזר בהשתתפות מס' ניידות, בולטת בניהם פורד פוקוס עם לוחית צהובה של "אור ירוק" עם סיומת 62, מאזדה 6 לבנה סמוייה סיומת 71 ופולקסווגן ג'טה של משטרת תנועה ארצית (מספר אדום).

כביש 722 לנוסעים מיקנעם עילית לכיוון קרית טבעון: מארב לייזר ליד צומת הכניסה למושב כפר יהושע מיד לפני השלט של "מועצה אזורית עמק יזרעאל" - בד"כ טויוטה הילייקס מסומנת.

כביש 65 לנוסעים מצומת מגידו לכיוון צומת הסרגל, בצד הכביש (לפני צומת הכניסה ליישובי חבל תענ"ך).

מארבי משטרה נוספים שלא ברורים מטרתם, ייתכן שכרות או בדיקת רשיונות:

צומת השומרים:

לבאים מכיוון קרית טבעון (כביש 75) - לאחר הצומת בתחנת האוטובוס.

לבאים מכיוון יקנעם עילית (כביש 722) - לאחר הצומת לאחר הפניה ימינה, בתחנת האוטובוס.

צומת נהלל:

לבאים מכיוון כביש 73 (נהלל, גבת, רמת דוד) - מיד לאחר הפניה שמאלה.

לבאים מכיוון כביש 75 ממגדל העמק לכיוון רמת ישי, מיד לאחר הצומת מימין.

מעבר לכך יש את המארב בכביש 66 לפונים ימינה מכיוון כביש 70 לעפולה, מיד לאחר הפניה מצד ימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...מארב לייזר בכביש 70 ליד קרית חרושת...

נמשיך:

כביש 73 בקטע שבין צומת עדשים לקיבוץ גניגר: מארב לייזר בהשתתפות מס' ניידות, בולטת בניהם פורד פוקוס עם לוחית צהובה של "אור ירוק" עם סיומת 62, מאזדה 6 לבנה סמוייה סיומת 71 ופולקסווגן ג'טה של משטרת תנועה ארצית (מספר אדום).

תודה, אבל תוכל בבקשה לפרט/לדייק?

1. איפה זה "קרית חרושת"? מה המיקום המדוייק ומה הכוון?

2. איפה הם עומדים בקטע המדובר בכביש 73? ומה הכוון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש 2, באיזור קילומטר 68 לכיוון דרום, שזה בערך בסוף ג'סר ולפני מחלף אור עקיבא במשהו כמו קילומטר וחצי.

הבחנתי בארון לא מזוהה ללא מצלמה (לפחות לא כזו הנראית לעין). אבל מה שבטוח, ראיתי שם ליד הארון גלאים דנדשים.

ייתכן שתעלה שם מצלמה בקרוב.

לידיעתכם. ואת זה אני כן אומר בוודאות.

עברתי שם היום, יש מצלמה ופסי דריכה על הכביש.

Its never a waste of time to be wasted all the time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, בשמחה:

1. קרית חרושת נמצאת בחלק המערבי של עמק יזרעאל, פעם היא היתה יישוב עצמאי וכרגע היא שכונה כחלק מקרית טבעון. הם עומדים בתחנת האוטובוס ממש לפני תחנת הדלק "הגליל", הכיוון הוא מצומת התשבי לצומת העמקים על כביש 70.

2. לגבי כביש 73 הם עומדים ממש בתחילתו, כלומר לבאים מכיוון המכללה האקדמית עמק יזרעאל פנימה לתוך הקיבוצים לכיוון רמת דוד. בקטע הישר בין מושב תל עדשים לקיבוץ גניגר הם עומדים בתחנות אוטובוס ומאחורי שיחים, לעיתים כחלק ממארב מאורגן היטב בהשתתפות כמה ניידות (צירפתי את המיקום הכללי ע"פ גוגל ארת').

73 מרכז העמק.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, ישר אחרי ג'אסר מצלמה עם פסי דריכה, לא הספקתי לראות אנטנה.

משהו מוזר מאוד,

על כביש 2 לצפון, בערך קילומטר מדרום לחדרה, גאטסו שפונה לכיוון דרום. יכול להיות שהיא מצלמת מהצד השני של הכביש? או שהיא מצלמת את הצד צפונה הפוך?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לערוך יותר, סליחה.

2 ק”מ דרומית לצומת חדרה, גאטסו עם פסי דריכה חדשים.

1 ק”מ דרומית לצומת חדרה, לכיוון צפון, מצלמה חדשה עם פסי דריכה.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בדרך צפונה, ליד ג'אסר, כמעט הייתה תאונת שרשרת רצינית.

בסוף זו הייתה תאונה בלי נפגעים.

המצלמה החדשה גרמה ליותר מ10 מכוניות לבלום בעוצמה וכמעט להיכנס אחת בשניה.

אני שמרתי מרחק אז לא הייתי בסכנה מיידית אבל הייתה היילקס שדפקה את החלק האחורי של מאזדה 323 וחיסלה לגמרי את תא המטען שלה.

מקווה שיורידו את המצלמות האלו מהר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולוותר על התמלוגים? ככה אתה מכיר את היהודים?

לדעתי נראה יותר ויותר, גם במקומות פתאטיים כמו כביש 2

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים רבותיי, עדכונים.

אז ככה.

בכביש 2, כמו שכבר דיווחתי לפני מספר ימים, אכן חורצו גלאים וארון ולפני מספר ימים מועט הוצב שם עמוד מצלמה.

יש גלאים, לכן מדובר בעמוד עם תשתית. הק"מ הוא 68+300 לכיוון דרום, זאת ככל הנראה לא מצלמת דמה.

כרגע אין בתוכה עדיין מצלמה.

עמוד המצלמה בק"מ 75 (משוער) לכיוון דרום על כביש 2. ליד בריכות הדגים של מעגן מיכאל אחרי מחלף זיכרון לכיוון דרום.

נכון לרגע זה, אינו כולל גלאים וככל הנראה מדובר במצלמת דמה.

למיטב ידיעתי נכון להיום, כל העמודים נושאים אנטנות. גם הדמה.

לתשומת ליבכם!

מצלמה נוספת מיד לאחר הגשר של ג'סר א-זרקא מעל כביש 2 לכיוון צפון. משהו כמו 50 מטר אחרי הגשר והיא מפתיעה. המצלמה כוללת גלאים, ראו הוזהרתם!

לא בדקתי קילומטר, אבל זה אמור להיות 70-72.

אני אעשה בקרוב פרוייקט מיקום מדוייק גם מבחינת קילומטרים וגם מבחינת קורדינטות.

סעו בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...