Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית קניית רכב ראשונה מהחברה - סיאט איביזה.

natancohen1987
שימו לב! השרשור הזה בן 4649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום "קארספורום" ברצוני לשתף אתכם בחווית קניית הרכב הראשונה שלי מהחברה ומהניילונים :).

שמי נתן כהן, בן 24 מנתניה...

לאחר זמן רב התייעצות והתלבטות רבה, של האם לקנות רכב חדש מהחברה או לשדרג את הרכב שלי ברכב אחר מ-יד 2, או לעשות עליו ליסינג.

החלטתי על האופציה של לרכוש אוטו חדש מהחברה, כי לטעמי אין כמו חדש.

לאחר שמכרתי את הטיוטה קורלה שלי, ואחרי מריבות וחתימות לקבל הלוואה מהבנק לרכב חדש סוף סוף היה לי את הסכום לרכוש רכב חדש.

סכום שנע בין 110 ל-140 אלף.

אחרי ששאלתי אנשים שבעסק מוסכניקים, אנשי מכירות נציגים וכמובן מה שהיום נמצא חם בשוק נמכר ומשווק היטב.

ולמרות שהציעו לי מאזדה 3/6 , או טיוטה קורלה וגם סיויק חדשה סירבתי להם עקב שהם נמצאים כבר יותר מדי על הכביש רציתי משהו רענן.

הגעתי לסוכנות "סיאט" בהרצליה שם התלבטתי בין שני המכוניות הראשונה סיאט "ליאון" או הסיאט "איביזה" tsi שמשווקת כרגע בפרסומות שלטים וכו.

לאחר שערכתי על שניהם נסיעת מבחן הבנתי שאחת משני המכוניות האלה אני יקנה אך לא ידעתי מה,

לבסוך הלכתי על הסיאט איבזה tsi מנוע 1200 טורבו, שהיא דיברה אליי יותר.

המערכת Touch, המצלמת רוורס, הלוח שעונים ועוד דברים קטנים שעושים את השינוי הגדול לרכב מהנה יותר.

לפי נתוני יצרן וסיפורים האיביזה שרכשתי באמת עושה דברים אדירים, אבל עד שלא עליתי איתה על הכביש לא ידעתי עד כמה.

הנתונים שלה בהרצה היו טובים להפליא מבחינת מהירות יציבות יופי, תא מטען מפנק ובאמת והכל.

לאחר ההרצה הרשתי לעצמי להשתולל טיפה ולראות את יציבות האוטו,נתוני מהירות, צריכות דלק ועוד.

זה מטורף עד כמה שהאוטו יציב בפניות אני עושה פניות ביותר מ60-70 קמ"ש והאוטו פונה ישר כמו פלס.

הגעתי עם האוטו בנסיעות רגועות לצריכות דלק של 1 ל-16,17,18 , וגם בלחיצות וקיקים האוטו לא לוקח הרבה דלק לוקח בסביבות ה 1 ל-10.

חיסרון שיש באיביזה זה ה-כיול תיבת DSG שמפריע בפקקים והאוטו מגמגם כאילו חסר לו קלא'ץ.

החלק שאהבתי באיבזה שבאמצע הנסיעה אני מעביר להילוך הטיפטרוניק ועם קצת גז שומעים שיש טורבו באוטו דבר שמאים על האוטו שלפניי :)

לסיכום אם אתם בהתלבטות לגבי רכב או לא ידעתם יותר מדי על הפרטים על האיביזה, או יש לכם שאלות בנוגע לרכב אתם מוזמנים לשאול אותי..

בהחלט אוטו מהנה ואני ממליץ בלי שום חרטה על הרכב הזה לדעתי באמת שווה את הכסף .. אוטו אדיר אני מבסוט מהבחירה שלי!

תודה,נתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הקופרה ובאמת האחזיה של האוטו מטורפת

הצלחתי לסגור איתה 255 רק כדי לראות את הביצועים

מבחינת דלק שלי עושה 1:12

הרבה אמרו לי שהTSI 1.2 מעניינת לנסיעה אולי יצא לי יום אחד לנסוע בה

זה נכון שאומרים שהאוטו מהיר יותר מהיצרן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר ההרצה הרשתי לעצמי להשתולל טיפה ולראות את יציבות האוטו,נתוני מהירות, צריכות דלק ועוד.

זה מטורף עד כמה שהאוטו יציב בפניות אני עושה פניות ביותר מ60-70 קמ"ש והאוטו פונה ישר כמו פלס.

הגעתי עם האוטו בנסיעות רגועות לצריכות דלק של 1 ל-16,17,18 , וגם בלחיצות וקיקים האוטו לא לוקח הרבה דלק לוקח בסביבות ה 1 ל-10.

זה נקרא תת-היגוי :lol:

בכל אופן תתחדש אוטו טוב בהחלט ולדעתי גם יפה מאוד ומראה צעיר ורענן בלי להיות מצועצע בכלל

ואגב הליאון אצלנו הגיעה גם עם המערכת מולימטדיה עם GPS מצלמת רוורס וכל מיני אבל זה מערכת ג'נרית וגם היא לא עובדת עם הכפתורים על ההגה אז זה די מעפן אני הייתי שוקל מאוד אם הייתי לוקח אותה בכלל או משאיר את המקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הקופרה ובאמת האחזיה של האוטו מטורפת

הצלחתי לסגור איתה 255 רק כדי לראות את הביצועים

מבחינת דלק שלי עושה 1:12

הרבה אמרו לי שהTSI 1.2 מעניינת לנסיעה אולי יצא לי יום אחד לנסוע בה

זה נכון שאומרים שהאוטו מהיר יותר מהיצרן?

האוטו מוגבל אלקטרונית ל 225 ...איך יכול להיות 255 ?

Honda Civic Mugen RR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

אני רק לא מבין למה בגיל שלך אתה לוקח הלוואה למשהו שאתה לא צריך??

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יש לי הרגשה מההודעה של פותח השרשור של תוכן שיווקי כבד ביותר אך מסווה היטב?

אם טעיתי אני מתנצל מראש, אבל ההודעה "שיווקית" ולמרות שזה טבעי כשמתלהבים מרכב חדש עדיין זה קצת מתלהב מדי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסוח נראה לי נחות מכדי להיות משהו שיווקי. במיוחד הקטע עם הטורבו ש"מאיים על הרכב שלפני".

אני גם לא מבין למה לקחת הלוואה ולקנות רכב חדש, לשלם כל כך הרבה מס למדינה, ועוד בגיל 24.

אבל מה שבאמת חשוב זה שאתה מרוצה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת סיבה שאני לא רוכש רכב חדש כרגע למרות שאני יכול להרשות לעצמי כביכול לקחת הלוואות וכו' ( משכורת 8 - 9 ) , למה לקנות רכב חדש בגיל כ"כ מוקדם ( אלא אם אתה בליין וכל הזמן יוצא ומבלה וחשוב לך הפוזה והבחורות וכו' ) , חבל לבזבז את כל הכסף שנשאר ולקחת הלואוות על משהו שלא חייבים באמת.. לפחות לא בגיל 21 .. לא ככה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאין שום סיבה הגיונית לקנות רכב בכזה מחיר, בגיל הזה ועוד לקחת רוב הסכום בהלוואה.

אבל

אם לא עכשיו, אז מתי? כמה עוד פעמים בחיים הוא יחגוג 24?

להיות בן 60 עם פריוס הוא עוד יספיק, תנו לו ליהנות מהגיל והתרגיל. ואם אין לחץ על הכסף אז קבל חיזוק חיובי ביותר ממני על הקניה. תתחדש.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יש לי הרגשה מההודעה של פותח השרשור של תוכן שיווקי כבד ביותר אך מסווה היטב?

אם טעיתי אני מתנצל מראש, אבל ההודעה "שיווקית" ולמרות שזה טבעי כשמתלהבים מרכב חדש עדיין זה קצת מתלהב מדי.

:digging::2gunfire::multi:

לא הבחנת בפרט אחד חשוב בהודעה של 'המתלהב'.

מהו הפרט החשוב ?

פרסים לזוכים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי זה ששאלתם למה אני בגיל 24 צריך הלוואות לרכב חדש והכל אז התשובה היא פשוטה.

אני כרגע יכול להרשות לעצמי אני מבלה הרבה נהנה בשנים האלה אוטו מתאים לנהג ועוד 2 אנשים עוד כמה שנים

אני אתחתן אביא ילדים ונחליף למשהו גדול ומשפחתי יותר הגודל שלו שהוא יותר קטן ומתאים לרווק אהבתי את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט יפה שאתה מנדב הסברים בתגובה להטפות מוסר צדקניות, אבל זה מיותר ולו בשל הצורך ל"העיף" מכאן את המנהג הזה ולפיו כל מי שלא מתאים לאיזו תפיסת עולם מוסרנית כלכלית של חברים מסוימים, צריך גם להסביר, גם לבקש סליחה וגם להבטיח שהוא יתנהג אחרת בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו לקנות רכב חדש מהניילונים. אם לא השתוללת עם ההלוואה אז טוב עשית כי רכב משומש יש לו את ההוצאות שלו על תיקונים וחלפים שאצלך זה באחריות. תהנה אבל מקווה שאתה נוהג יותר טוב מהתיאורים שלך כי להיכנס לפניה במהירות ולהגיד שהאוטו שומר על קו ישר פלס כהגדרתך זה יכול להסתיים בתוצאה מאוד מביכה:-(. אני מתאר לעצמי שהתכוונת להגיד שהרכב שומר על הקו הרצוי של הפנייה למרות המהירות וכו' מה שמתאר אחיזה טובה (שלאיביזה והקופרה בהחלט יש את זה):lol:. מה שאתה תארת זה מקרה קלאסי של תת היגוי שבו למרות הפניית הגלגלים הרכב ממשיך ישר. תהנה מהרכב ותהיה בריא:-D

We are the Human Race

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...