Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו משיקה רנו קליאו ב-69 אלף ש"ח

ETAA
שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שההרגשה שלי היא שכולנו עשינו את הנסיעה בסוכנות בתל אביב על אותו רכב.

אני ביצעתי את הנסיעה בחיפה - ולא על הרכב שנסעתם בו בת"א.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 296
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני ביצעתי את נסיעת המבחן ביום שישי בצהרים, כאשר לרכב היה 630 קמ׳ אם אני זוכר נכון.

אגב, יוסי אני מסכים איתך לגבי סוג הנהגים הדרישות שלהם והציפיות שלהם, לפי דעתי זה ההבדל היחיד בין הדעות החלוקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב' date=' יוסי אני מסכים איתך לגבי סוג הנהגים הדרישות שלהם והציפיות שלהם, לפי דעתי זה ההבדל היחיד בין הדעות החלוקות.[/quote']

לחלוטין לא.

אף אחד לא מצפה מקליאו 1.2 להיות קליאו ספורט, ללא קשר לסגנון נהיגה. כל חובב רכב שעברו תחת ידו לא מעט מכוניות ויודע להעריך מכונית באופן אובייקטיבי, ישפוט קליאו כזו בתור מה שהיא.

כפי שציינתי, במקרה שלי מדובר על מכונית לרעייתי(שגם אוהבת לנהוג, לשמחתי). הציפייה היא שהמכונית תבצע סביר בתנאים ההרריים של חיפה, לא יותר מזה - ולאור התרשמותי, כרגע המכונית לא עומדת בציפיות.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי חבר שלי הזמין את הקליו הזאת, כאשר הלבטים היו בין נ206+ לבין הקליאו, תאמת הוא הזמין לפני 13 יום את ה206+ לאחר שנבדקה הקליו ביבואן הבעיה היחידה שחשבנו עליה היא איך המנוע מתנהג ברכב יחסית כבד למנוע 1.2.

אבל מבחינה חיצונית והישיבה בפנים בקליו (לצערי) ה206+ נראה כרכב ישן מיושן או כאילו 75% מהקליו!!

חבר שלי מחפש רכב כבר כמה חודשים כאשר היא רכב ידני יחסית חסכוני ויחסית נורמלי (לחא חצי אוט)!!

בסכנויות הרכב התשובות היו אין לנו, למה לך ידני או כל הקטנות האלה שהם כחצי מכונית מבחינת הכל והמחיר הזוי!!

כמעט התייאשנו!!

נראה אך הקליו תתנהג עם ה1.2 חבל שלה מביאים ולא יביאאו את ה1.4!! כיוון שחב לשי הזמין אחת וביטל את ההזמנה 206+.

עכשיו המחיר 69.9000

כל צבע שהוא לא לבן תוספת 800 ש"ח

השחרה לחלונות אחוריים מהחברה 800 ש"ח

מערכת עם DVD מסך נגיעות מצלמת רוורס וGPS עולה 4800 ש"ח

סאן רוף מקורי 8000 ש"ח

אגרת רישוי 1300 ש"ח

חלונות חשמל גם מאחור אני לא בטוח או 130 ש"ח או 1300 ש"ח

סך הכל בלי הסאן רוף יוצא קרוב ל7900 ש"ח!!

# הערה חשובה הלקוח הישראלי הממצוע הוא לא אופציה בכלל כיוון שהוא מסרס את סף הכייף וההגיון!!

הוא יעדיף לקנות מנוע 1.0 ליטר 3 צלינדרים כי הוא חיסכוני בכמה ליטרים מלקנות מנוע יותר שמח בגלל שהוא ידני ואוכל ביום יום כמו אוטו ה1.0 אוטומת!!

אנשים צריך שמשרד הרישוי ינמיך את רמת זיהום האוויר לרכבים ידניים!!

חוץ מזה כל רכב אוטומת שתביאו אותו רכב בידני יאוכל פחות בכ1,5 ליטר (אני לא יודע עם זה גם כך עם הDSG).

וחוץ מזה יש מקומות שהם לא במרכז הארץ וגם שם קונים אוטומת למרות שאין שם פקקים!! איפה ההגיון??

בעבר היתה פוזה להיות בעלים של רכב אוטומתי כיוון שלא כל אחד יכול היה להרשות לעצמו אמריקאית או וולוו או מרצדס!!

אם היה בידך רכב אמריקאי אזי היה לך סמל לסטטוס אדם עמיד /עשיר.

המהפכה הגיע בתחילת שנות ה90 של המאה הקודמת כאשר נכנסו היפניות לשוק הישראלי (במיוחד מיצובישי לאנסר)

שהציעו כל מה שלא היה אז כמו 4 חלונות חשמל הגה כוח מזגן ונעילה מרכזית העיקר גיר אוטמת והכל במחיר שפוי (כך שכל טמבל שקנה את זה הרגיש פיסת רכב אמריקאי אצלו). ומאז החלו להגות "פול אוטומת": זה כאשר יש אוטומת וחלונות חשמל ונעילה מרכזית.

אני לא מבין הנורמות של הדור הקודם שהיה אכן צמא לאוטומת (מהסיב שציינתי) נשארו ומועברים לדורות הצעירים שדווקא בגלל מצב השוק צריכים לחזור ברכב קטן ובינוני לגיר רגיל רוצים אומת!!

למה לא ספגו ערכים אנושים מוסריים וחינוכים מהדורות הקודמים אלה שטות הזאת!!

אני מןפתע לראות פוקוסים ולאנטיסים אטומתים בירוחם ומצפה רמון אין שם כמעט מכוניות שלא נדבר על פקקים!!

מוזר הלקוח הישראלי מוכן לקחת את הדגם שאין בו כלום רק שיה אוטמת על פני הידני!!

אני למשל נפגע מזה!! כי אני לא יכול לקנות רכב ידני!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fitch

אני לעומתך, נוסע על פונטו ספייס רובוטית 2004, ככה שמבחינת רכב אין ביננו הרבה הבדל.

אתה באמת יכול להשוות אותה לפנדה ב-80?

אני שמח לשמוע,

אני מאמין שאתה לא הרגשת "התקדמות" מבחינת הכוח או קצב ההתקדמות.

היום נסעתי על פונטו CVT 2005, הרכב ב-2000 סל"ד ונוסע ומאיץ יותר טוב מהקליאו החדשה!

לדעתי, הפנדה ב-60 א' ש"ח היא אופציה לא פחות רעה.

אני מניח שלא הייתה לי בעיה לשלם תוספת של אלפיה על צבע מטאלי, אם כך זה היה מלכתחילה.

בגלל שתוך יום השתנו דברים, זה משאיר טעם רע.

מחר אני אבוא להזמין יגידו "עכשיו זה פגושים שחורים, בצבע הרכב זה 2000".

אני ביצעתי את נסיעת המבחן ביום חמישי, בסניף חיפה.

לכל אלה שאומרים שהרכב מרגיש כמו ומתקדם כמו כל משפחתית 1.6, תעבירו את המחשב ל"צריכת דלק נוכחית".

כאשר הרכב נוסע כמו שצריך, הוא יעשה פחות מ-1:10. לא בשביל זה אני קונה אותו.

בשביל להגיע לצריכה של 1:13-15 אז צריך לנסוע כל הזמן בין 3-4K סל"ד.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fitch

האמת שהרגשתי שיפור מסויים, אם כי לא משהוא משמעותי.

אבל לא באתי בכוונה למצוא שיפור, אני נוסע היום על מנוע 1200 של פיאט

ובאתי לבחון 1200 של רנו, מנוע שנמצא כבר 6 שנים בשוק ולא מנוע חדיש.

לכן הציפייה שלי הייתה לקבל מהמנוע לפחות את מה שיש לי בפיאט ואת זה קיבלתי עם שיפור קל.

דווקא בחנתי אותו על "צריכת דלק עכשווית" והתוצאה הייתה בכביש המהיר 1\16 ובעיר בין 1\12.8 ל1\14

מה גם שהייתי עם רגל יחסית כבדה.

בקשר לכל השאר, היא נותנת הרבה יותר בצורה משמעותית ולכן הופתעתי לטובה.

לא באתי במטרה לשפר את צריכת הדלק, אלא את החוויה הכללית מהרכב שאני נוסע בו . ופה רנו קליאו יצאה גדולה תרתי משמע.

כמובן שאני גם לא חיפשתי להגדיל את הצריכה, אחרת מה אני מחפש עם מנוע 1200? אבל אני נשאר באותו אזור צריכה, אז טוב לי.

לגבי תוספת להשחרת חלונות, אז אין תוספת על זה בכלל, אפילו לא שקל.

התוספות הן על צבע מטאלי, חישני רוורס, מרימי חלונות, ח"ח מאחורה וגג שמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מה שאמרו על קרסו אני לא יכול להגיב כי לא היה בבעלותי רנו בעבר אבל אם אני משווה את היחס החם והאדיב שקיבלתי בסוכנות אני יכול לומר שזה צעד ראשון בכיוון הנכון.

1+

והייתי רוצה לציין מאוד לטובה את זכי, הוא בהחלט תרם רבות לחווית הקנייה.

ואני ממליץ בחום לכל מי שמתלבט וחושב לקנות את הקליאו ורנו בכלל לפנות לזכי ולעבור את התהליך דרכו.

נ.ב

למען הסר ספק, את זכי הכרתי בפעם הראשונה בחיי ביום שישי בנסיעת מבחן, ודיברתי איתו בטלפון בסה"כ כמה ימים ספורים לפני כן.

ובוודאי שאין לי שום קשר לקראסו.

את הרכב כבר הזמנתי.

לכן אני חושב שאני די אוביקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני לא טועה ביקשו 800 ש"ח על חלונות שחורים האם זה נכון!?

כי אני ממש שמעתי באוזני!!

לא נכון. הרכב מגיע כך מהחברה.

אין צורך בתוספת תשלום.

DON'T JUDGE THE CAR BEFORE YOU POP THE HOOD

בעבר: סיאט איביזה 1600 קופה ידני 97'

בקרוב: רנו קליאו 1200 אקסטרים 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר המתנה של שלושה חודשים לפיקנטו, הבטחות שלא מתקיימות ושירות לקוחות לקוי, ביטלתי את ההזמנה וקניתי את הרנו קליאו 1.2 ידנית מסוכנות רנו בת"א.:lol:

ביצעתי את הנסיעת מבחן ומאוד נהנתי מהנהיגה ברכב וכמו שכבר נאמר פה -הרכב שקט ,זריז ומאוד נוח.

הרכב נותן ביצועים טובים ביחס למנוע שיושב עליו , ויחד עם כל התוספות שמקבלים איתו זה העסקה הכי משתלמת שיש כיום לרכב חדש!!

בנוסף אני חייב לציין שלמרות ההמלצה בפורום על הסוכן זכי, הגעתי אליו במקרה כשביקרתי בסוכנות רנו בת"א - ואני לא מצטער על כך!

השירות שקיבלתי מהסוכן היה יוצא מן הכלל , ההזמנה שלי טופלה בצורה מהירה ויסודית!

אני יכול להגיד שבזכות המאמץ שזכי השקיע , בעוד שבועיים אקבל את הרכב!! :-D:-D:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד שבזכות המאמץ שזכי השקיע , בעוד שבועיים אקבל את הרכב!! :-D:-D:-D

כמעט כמו תקופת האספקה לפיקנטו :lol:

DON'T JUDGE THE CAR BEFORE YOU POP THE HOOD

בעבר: סיאט איביזה 1600 קופה ידני 97'

בקרוב: רנו קליאו 1200 אקסטרים 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...