Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות - יולי-ספטמבר 2011, הנחיות בהודעה הראשונה.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלפנו במקום בלי לעצור, כשאצפין שוב תהיה בטוחה שאני מגיעה לומר שלום. :)

אני גרה במרכז הארץ כל מה שצפוני להרצליה נכנס לקטגוריה "צפון". :wink:

מה שמזכיר לי שיש חיפושית בצבע כתום, מוסתרת (או שהיא הפכה להיות חלק מהעץ בגינה),בסביבת המיקום של התמונה שהעלתי קודם לכן, מי שמעוניין יקבל מיקום בהודעה פרטית.

ל'

אם אני מזהה את המקום, בפעם האחרונה שעברתי שם החיפושית הייתה על בלוקים, אני מניח שהיא בתהליך שיפוץ.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי צריך כיס תפוח ב $ !

אכן- הבחור רוצה לא מעט כסף (לפחות יחסית למצב האוטו שנראה בתמונה), ועד כמה שאני זוכר- זה בכלל לא מאך1- כי יש לו מנוע 4 ליטר טורי! הזוי- אבל ככה זה...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הסיטרואן BX GTI שעומדת ברחוב הירקון בתל אביב שמו השבוע התראה של העירייה לפני פינוי.

חבל חבל חבל

הרכב שנת ייצור 1989 ומתחת לשכבות הלכלכוך והגיפה שמכסה אותו הוא במצב ממש מדהים.

הרכב עומד שם קרוב לשנתיים ככל הנראה. (אולי בעל הרכב נפטר?)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר תמונות מהחודשיים האחרונים.

"ומה הסיפור עם האלפא? איך היא הגיע למצב כזה? הבודי נראה יפה מאוד!"

חברים יקרים.

אני הבעלים של הספרינט הזו (ע"מ 10). לפני כ 3 שנים עברתי איתה תאונה וגררתי אותה למה שהיה פעם "קלאסיק קאר" או משהו כזה, הבעלים של המקום היה נתן שליפר שקיבל ממני סכום של כ5200 ש"ח בתמורה לטיפול בכל העניין. הוא העריך את שווי הרכב ב39000 עם כל מה שהיה בו ואמר לי לא לעשות כלום הוא דואג להערכת שמאי לתביעה של הנזק.

לי ביד יש מסמך מהפוגע שאומר שהתאונה הייתה באשמתו והוא מודה ו...

עברו 3 שנים מאז, נתן לא ענה לטלפונים ושענה כל הזמן "סיבן" אותי. אני עברתי לדרום ועיסוקיי\מרחק\תלאות החיים מנעו ממני להתעמק בעניין, היום הטלפון של נתן לא זמין כלל, הוא נעלם לי ולא השיב למיילים שלי. "הלך" הרכב שיחד עם הכסף שניתן לנתן שולם עליו כ 28000 ש"ח שירדו לביוב. (שבוע לפני התאונה הרכב עבר טיפול גדול והושם לו בין ביתר קלאץ חדש כך שהטרגדיה יותר גדולה).

עד השנייה הארורה הזו של התאונה, הרכב היה במצב מעולה וגרם להתפעלות הן מבעלי מקצוע והן מחובבי המותג.

ד"א הוא לא הורד מהכביש.

כמה עצוב.

אם מישהו מעוניין לקנות בסכום סימלי ביותר, את הגוויה ולעשות משהו בה או בחלקייה, הוא מוזמן ליצור עימי קשר ב0547918964

שבת שלום.

ד"א היכן היא נצפתה בדיוק?

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן. כאשר אני גררתי את הרכב למקום קראו לו "הנדסת החלומות" או משהו בסגנון והבעלים היה נתן פלישר ולא שלייפר כמדומני.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ומה הסיפור עם האלפא? איך היא הגיע למצב כזה? הבודי נראה יפה מאוד!"

חברים יקרים.

אני הבעלים של הספרינט הזו (ע"מ 10). לפני כ 3 שנים עברתי איתה תאונה וגררתי אותה למה שהיה פעם "קלאסיק קאר" או משהו כזה, הבעלים של המקום היה נתן שליפר שקיבל ממני סכום של כ5200 ש"ח בתמורה לטיפול בכל העניין. הוא העריך את שווי הרכב ב39000 עם כל מה שהיה בו ואמר לי לא לעשות כלום הוא דואג להערכת שמאי לתביעה של הנזק.

לי ביד יש מסמך מהפוגע שאומר שהתאונה הייתה באשמתו והוא מודה ו...

עברו 3 שנים מאז, נתן לא ענה לטלפונים ושענה כל הזמן "סיבן" אותי. אני עברתי לדרום ועיסוקיי\מרחק\תלאות החיים מנעו ממני להתעמק בעניין, היום הטלפון של נתן לא זמין כלל, הוא נעלם לי ולא השיב למיילים שלי. "הלך" הרכב שיחד עם הכסף שניתן לנתן שולם עליו כ 28000 ש"ח שירדו לביוב. (שבוע לפני התאונה הרכב עבר טיפול גדול והושם לו בין ביתר קלאץ חדש כך שהטרגדיה יותר גדולה).

עד השנייה הארורה הזו של התאונה, הרכב היה במצב מעולה וגרם להתפעלות הן מבעלי מקצוע והן מחובבי המותג.

ד"א הוא לא הורד מהכביש.

כמה עצוב.

אם מישהו מעוניין לקנות בסכום סימלי ביותר, את הגוויה ולעשות משהו בה או בחלקייה, הוא מוזמן ליצור עימי קשר ב0547918964

שבת שלום.

ד"א היכן היא נצפתה בדיוק?

קודם כל אין ספק שנפלת לתרגיל עוקץ קלאסי ומתוחכם.

אני במקומך לא הייתי מרים ידיים והייתי ניגש להגיש תלונה מסודרת במשטרה נגד הבחור הזה (אגב אתה לא הראשון שאני שומע ממנו סיפורים על הקלאסיק קאר שהיה ברמת גן).

ויפה שעה אחת קודם.

שייעצר ויחזיר לך את כל הכסף עד השקל האחרון.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנזיט בפירוקיה מול אזור. אפשר להציל משהו.

פשוט מחריד והזוי שאנשים מוכנים להיפטר מרכבים נדירים בשביל בצע כסף עלוב של 3000 שקל.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנזיט בפירוקיה מול אזור. אפשר להציל משהו.

ראיתי את הטרנזיט הזאת באותו המקום עוד לפני יותר משנה, באמת חבל :roll:.

באיזור של הפירוקיות יש עוד כמה רכבים מעניינים, בהם פורשה 944 צהובה שעומדת על גג של מכולה, טנדרים ישנים של GMC ושברולט, אוטובוס ליילנד לבן אם אני לא טועה ( עם 3 דלתות ), אסקורט ועוד כמה טנדרים ומשאיות ישנות.

שווה לקפוץ למקום: כל הפירוקיות מול אזור ( הכביש שמוביל לצריפין ).

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מישהו יכול לומר לי בבקשה איזה רכב זה?

תודה מראש

פליימוט דאסטר. פעם ניגשתי לבעל הרכב ושאלתי אותו מה בנוגע לרכב ואם הוא מעוניין למכור, התגובה שלו לא השתמעה לשתי פנים תפסיקו להטריד אותי

זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי.

פושעים ניזונים מסלחנותה של החברה הסובלנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן. כאשר אני גררתי את הרכב למקום קראו לו "הנדסת החלומות" או משהו בסגנון והבעלים היה נתן פלישר ולא שלייפר כמדומני.

העסק עדיין קיים ופעיל -

http://www.alumgav.com/nf/odot.html

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אין ספק שנפלת לתרגיל עוקץ קלאסי ומתוחכם.

אני במקומך לא הייתי מרים ידיים והייתי ניגש להגיש תלונה מסודרת במשטרה נגד הבחור הזה (אגב אתה לא הראשון שאני שומע ממנו סיפורים על הקלאסיק קאר שהיה ברמת גן).

ויפה שעה אחת קודם.

שייעצר ויחזיר לך את כל הכסף עד השקל האחרון.

למה אתה ישר קופץ ומעליל על אחרים?

הבחור תיקן את עצמו מייד ואמר שזה הנדסת החלומות.

במקרה העסק ישב מאחורי קלאסיק קאר בר"ג . (לפניי כן הוא היה למטה במתחם).

אני לא מכיר ולו אדם אחד שנפגע מקלאסיק קאר ר"ג.

לפחות תתנצל ליפניי שתקבל תביעה בדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...