Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהיכן ניתן להשיג מנוע צעדים לפיאסטה 95' במחיר נורמלי?

Zboy
שימו לב! השרשור הזה בן 4778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על המנוע צעדים כתוב : 91XF9F715BA

הרכב שנת 95 מנוע 1400.

אם אני יזמין באיביי זה ייעלה 1300 ש"ח.

לפני שנתיים קניתי מנוע צעדים מאלי דושי ליד בלומפילד,המנוע צעדים הזה כושל כל פעם שאני מדליק מזגן,והרכב נכבה.

הייתי אצל אלי דושי אולי איזה 20 פעם אחרי שהחליפו לי את המנוע צעדים,והם משחקים עם ההברגה של הקלאפה,הבעיה שזה מחזיק מקסימום יומיים. במקום אחר של הזרקות אמרו לי שאין ברירה,צריך למצוא מנוע צעדים תקין...

התקשרתי לפורד,וכל מיני חנויות של חלקי חילוף ופשוט אין...

אני כבר שנתיים מחפש למצוא מנוע צעדים כזה תקין ולא מוצא.

יש למישהו רעיון? תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע,אני גם לא מאמין שיש לו את החלק הזה,אני באמת מחפש בנרות בפירוקיות,שואל חשמלאים והזרקות רכב.

המקום היחידי שמצאתי שיש לו,זה שוב אלי דושי,הייתי אצלו היום והוא רוצה 700 שקל על משומש,אבל הוא כבר לפני שנתיים וחצי הרכיב לי משומש באותו מחיר והוא היה לא תקין כשאני מפעיל מזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכויים טובים שיש לו ואגיד לך למה

גם אני כמוך הפכתי תעולם למצוא מנוע צעדים חדש ולא מצאתי,במקרה נכנסתי אליו ולמרבה הפלא דווקא לו היה מתוך אולי 6 או 7 מוסכים שבדקתי לפניו כולל מוסכים רישמיים של מיצובישי במקרה שלי

לא יודע עד כמה זה ישתלם לך להגיע עד לפה אבל אם אתה רוצה בשמחה אביא לך תמס שלו,תתקשר ותשאל אם יש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בארץ מאוד קשה-עד בלתי אפשרי להשיג חלקים לרכבי פורד ישנים

לכן אני מייבא חלקים מקוריים מפורד אנגליה-יש לי חבר שעובד שם בפורד.

אני לא יבואן, אך אני מייבא לשימושי הפרטי (רכב שלי, פוקוס של אישתי ואחד נוסף של אחותי)

שלח לי בבקשה את מספר השילדה של הרכב VIN Number

ואעדכן אותך לגבי המחיר (עדיף גם תמונה של החלק כדי לוודא התאמה)

אני עד היום מזמין חלקים מקוריים לאסקורט שלי (שנת 92) - אפילו מסנן

שמן לטיפול שותף-רק מקורי, ובמחיר שבארץ אתה משלם על תחליפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בארץ מאוד קשה-עד בלתי אפשרי להשיג חלקים לרכבי פורד ישנים

לכן אני מייבא חלקים מקוריים מפורד אנגליה-יש לי חבר שעובד שם בפורד.

אני לא יבואן, אך אני מייבא לשימושי הפרטי (רכב שלי, פוקוס של אישתי ואחד נוסף של אחותי)

שלח לי בבקשה את מספר השילדה של הרכב VIN Number

ואעדכן אותך לגבי המחיר (עדיף גם תמונה של החלק כדי לוודא התאמה)

אני עד היום מזמין חלקים מקוריים לאסקורט שלי (שנת 92) - אפילו מסנן

שמן לטיפול שותף-רק מקורי, ובמחיר שבארץ אתה משלם על תחליפי.

המון תודה! אני שולח לך את הפרטים הנ"ל בהודעה פרטית

סיכויים טובים שיש לו ואגיד לך למה

גם אני כמוך הפכתי תעולם למצוא מנוע צעדים חדש ולא מצאתי,במקרה נכנסתי אליו ולמרבה הפלא דווקא לו היה מתוך אולי 6 או 7 מוסכים שבדקתי לפניו כולל מוסכים רישמיים של מיצובישי במקרה שלי

לא יודע עד כמה זה ישתלם לך להגיע עד לפה אבל אם אתה רוצה בשמחה אביא לך תמס שלו,תתקשר ותשאל אם יש

אני אשמח למספר טלפון! תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK - מצאתיזה מה שמופיע לפי מספר שילדה - אנא וודא שזה הדגם:

Fiesta 89/94, (+)"IL", CVH 1.4 EFI, 5-Speed Manual - B5/IB5, 83 US Petrol/87 US Diesel Emissions, With Air Conditioning, 5 Door Saloon, LHD FWD, 3.84, CLX, Raven Interior, Diamond White 73, Rubic B-C (CB)

מקורי של פורד - בערך 119 פאונד לפני מיסים ומשלוח

(לפעמים עושים לי גם הנחה - אך לא תמיד)

כלומר כולל משלוח ומיסים - הערכה גסה של 1100 בערך

שוב המחיר הוא לחלק מקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...