Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לעבירות תנועה שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 4761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אני עברתי טסט ב1/6/2010,

כיום יש לי רישיון שנה כבר.

כחודש לאחר הרישיון נתפסתי בכביש של 90 על 123 קמ"ש

וקיבלתי קנס של 750 שקלים ו8 נקודות.

לפני משהו כמו 3-4 חודשים תפסו אותי באותו הכביש על 138 בכביש של

90 וקיבלתי שלילה מנהלתית במקום ל30 יום וזימון למשפט.

השאלה שלי אם עד המשפט אני לא עושה כלום ואלו העבירות היחידות שלי

בזמן הרישיון יש לי סיכוי לצאת ללא טסט + תיאוריה מחדש ותקופת נהג חדש שוב?

יש סיכוי כזה?

מה אני יכול לעשות כדי להגיע לזה אולי במקרה הכי קלוש גם ומה יהיה העונש אם לא זה.

ד"א אם מישהו לא הבין אני נהג חדש...

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקבל תופינים רבים מהשופט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעושים בדר"כ כאשר נתפסים על עבירות תנועה חמורות, זה לוקחים עורך דין טוב שבדר"כ עולה הרבה ובדר"כ יוצאים בעונש מזערי בלי להגיע אפילו לבית המשפט.(באיזה עסקת טיעון מונפצת, העורך דין מודיע לך מה העונש וזהו).

תחשוב טוב מה כדאי לך לעשות.

הכי חשוב סע כחוק ובזהירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני צדיק גדול, ועדיין אין ספק שהיטבת להרהיב עוז בכל מה שקשור למהירות נסיעתך ביחס לחוק, ודאי כשלוקחים בחשבון את הותק שלך על הכביש. הדבר חמור שבעתיים כאשר ידוע כי כאשר נהגים בוותק כמו שלך נתפסים על עבירות כאלה, בתי המשפט אוהבים לתת להם תופינים, כפי שישה היטיב להגדיר זאת.

שוב: אינני צדקן ואינני טוען שאני תמיד מקפיד על המהירות החוקית, ומבלי להכירך אני מהמר על כך ששתי חריגות המהירות שנתפסת בגינן הן סימפטום להתנהגות בקלות ראש לנהיגה באשר היא. כנהג חדש עם ותק של בקושי שנה על הכביש, טוב היה אם היו בך קצת צניעות וקצת יראה כלפי המכונית שבה אתה נוהג. אתה שולט בה הרבה פחות ממה שאתה חושב, בטח אם לא עשית קורס נהיגה מתקדמת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...