Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור מחפשי עבודה ומעסיקים

ברווז

פוסטים מומלצים

משרה התחלתית + בתחום הרכב, ניהול צי רכב , שכר התחלתי -

7000 ש"ח ברוטו+ רכב צמוד .

המשרה בפארק המדע בנס-ציונה , מדובר במשרה די דינמית , די מעניינת ,ובהחלט מתאימה לצעירים/ פנסיונרים וכן הלאה .

למתעניינים - בפרטי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

למי שהתקשה, כמוני, להבין את מה שנכתב לעיל - מצ"ב תרשים שיעזור לתאם ציפיות:

nhl.jpg

באפשרותכם לבחור רק שתי תכונות החולקות צלע משותפת.

למען הסר ספק - אין באמור לעיל כדי להוריד לאף אחד את הזקפה מהתפקיד האטרקטיבי של מזיז ליסינגים. כפי שמקס רשם, מדובר בתפקיד התחלתי, והמעסיק הנ"ל (שהוא גם המעסיק הנוכחי שלי) ידוע בנטייתו לקדם אנשים בתוך הארגון. כל שאני מבקש להבהיר זה את הרלוונטיות של המילה 'ניהול' למשרה המדוברת.

בהצלחה לכל המועמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי על מה יצא קצפך. אם הצלחת לקרוא "ניהול צי רכב" ולהבין שמדובר במשרה ניהולית (של אנשים בשר ודם) - הבעיה היא לגמרי שלך, לא של הכותב.

אטרקטיבי או לא, המשרה והתנאים פורטו בצורה די ברורה. אין ספק שאי אפשר באמת לקיים משפחה בשכר הזה אבל למשוחרר טרי נטול כשרונות אחרים או פנסיונר משועמם שמחפש השלמת הכנסה עם קצת בידור בצידה - נשמע לי סביר לחלוטין.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

nhl.jpg

באפשרותכם לבחור רק שתי תכונות החולקות צלע משותפת.

למען הסר ספק - אין באמור לעיל כדי להוריד לאף אחד את הזקפה מהתפקיד האטרקטיבי של מזיז ליסינגים. כפי שמקס רשם, מדובר בתפקיד התחלתי, והמעסיק הנ"ל (שהוא גם המעסיק הנוכחי שלי) ידוע בנטייתו לקדם אנשים בתוך הארגון. כל שאני מבקש להבהיר זה את הרלוונטיות של המילה 'ניהול' למשרה המדוברת.

בהצלחה לכל המועמדים.

מה לא ברור במשרה ניהולית התחלתית?

לבחור צעיר אחרי צבא ?

מה להיות מנהל משמרת במסעדת בורגרים לא קוראים "מנהל" ?

מזיז ליסינגים?

תכבד קצת את הסביבה .

ומה אתה ? מגנט ברגים? מלטף מפתחות?

צניעות תכונה טובה, כנ"ל כבוד לזולת...

גם למנהל דגול שכמותך.

המשרה היא לא בתחומי המעסיק שלך,הוא בגזרת חברת הליסינג.

אם כבר אתה קופץ , תוודא שאתה יודע במה מדובר.

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

בהצלחה לכל המועמדים.

בחברה שאני עובד בה יש רוטוציה בתפקידים.

nhl.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא ברור במשרה ניהולית התחלתית?

אתה ממשיך להשתמש במילה הזאת, אבל נדמה לי שאתה לא מבין את משמעותה.

עזוב רגע את השכר המגוחך למשהו שאמור להיות 'ניהולי'. איזו סמכות יש לאותו עובד מתחיל לקבל החלטות? איזו סמכות יש לו על ניהול תקציב והוצאות? נגיד אפילו שהוא לא מנהל אנשים אלא רק משאבים (כמות מכוניות זמינה בכל יום) או פרוייקט (לו"ז טיפולים). האם אלו באמת סמכויות שתתן לו מהיום הראשון, או שהוא פשוט יתחיל בלקחת רכבי חברה למוסך ולשטיפה ולעשות מה שאומרים לו?

ניהול, על רגל אחת, הוא עצמאות בקבלת החלטות וביצוע פעולות. איזו עצמאות יש לאדם שנכנס לתחתית שרשרת המזון עם שכר של 7k? מה אתה מבטיח ומה מצפה לאותו עובד במציאות?

בחייאת מקס, תיזהר עם הדברים שאתה כותב פה. אתה מעמיד את המעסיק שלך (שכבר הבנו שהוא לא המעסיק שלי) בסכנה משפטית, ולא בפעם הראשונה. ניסיתי לרמוז לך על זה בעדינות אבל אתה ממשיך ללכת עם הראש בקיר.

ומה אתה ? מגנט ברגים? מלטף מפתחות?

פשוט מכונאי דפוס, ואין בזה שום בושה. מעולם לא הייתי 'מנהל' ולא נזקקתי למאריך פין בחתימה כדי לקבל שכר הולם או לבסס מוניטין בתעשייה. אבל מה אני קשור לזה, מדברים פה עליך ועל ההבטחות שאתה מפזר ללא כיסוי.

המשרה היא לא בתחומי המעסיק שלך,הוא בגזרת חברת הליסינג.

תחומי... גזרת... רבאק, רד לעם. מה זה המילים האלה? אתה מחפש עובד תפעול, שהוא בגדול עובד כללי/רס"ר עם טיפת אופק מקצועי. למה אתה מתעקש להציג את זה כמשהו שהוא לא?

אם כבר אתה קופץ , תוודא שאתה יודע במה מדובר.

זו עצה טובה שהלוואי והיית מיישם בעצמך. גם אני התחלתי כעובד קבלן לפני 12 שנה ('בגזרת' חברה שנתנה שירות לאותו מעסיק) ועם הזמן בניתי קשרים ומצאתי הזדמנויות בחברה הלקוחה. לא מעט אנשים אחרים עשו זאת, ובהצלחה רבה יותר ממני. התחילו בחניון או במפעל או במטבח, היום עובדים כראשי צוותים או מנהלים זוטרים, וכבר יש להם דירות ומכוניות חדשות ומשפחות שלא יודעות מחסור. זה כל מה שהתכוונתי אליו, לא למעסיק שלך שעשוי להתחלף ללא הודעה מוקדמת ברגע שאחד המתחרים יזכה במכרז תפעול הצי לשנתיים הבאות. למרות שגם כשדברים כאלה קרו בעבר, ראינו שהמעסיק שלי משתדל לשמר את העובדים ולהעביר את החוזה שלהם לקבלן החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אתה כותב רד לעם?

ההתנשאות היא ממך והלאה .

איזה הבטחות בלי כיסוי?

מה לך ולהיכרות עמי? אתה יודע מה סגנון האצלת הסמכויות שלי?

כן, אני נותן חופש פעולה בגבול הטעם טוב .

וכן, אני נותן גיבוי מלא - ומעבר.

מסיבה אחת פשוטה- באתי מהתפקיד הזה .

לא בושה לעבוד, ולא בושה לקרוא לתפקיד של מנהל צי - מנהל צי.

אדם בונה את התפקיד סביבו - משם כבר נדבר על שכר בהמשך...

אבל ממך לא ציפיתי ליותר מדי הבנה - זה יותר מתחבר לאנשים הממוצעים, לא הוד רוממותו .

תהיה אמיץ - קח את מה שכתבתי למעסיק שלי .

מה לך ולתפקוד במחלקה שלי? מה אתה יודע עליה?

די, הבנו ש6-7 אלף זה קטן עליך... תתקדם .

מר דריש, המעסיק שלי הוא זה שבוחר מי ינצח במכרז ...

ולכן כתבתי, אין לך שמץ של מושג מי אני ומה תפקידי, ואפילו לא איפה אני עובד .

ברוסית זה נקרא " Balabol" - אחד שמדבר ואין לו מושג על מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

סרקאזם, אם כבר. 14 שנה בפורום ואתה עדיין לא לומד.

לא בושה לעבוד, ולא בושה לקרוא לתפקיד של מנהל צי - מנהל צי.

לא, אבל אם הוא באמת מנהל אז זה די בושה לשלם לו 7k תמורת משרה מלאה, כאשר נהג אוטובוס פשוט מקבל 10-11. ראה תרשים לעיל.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציניות , לא סרקאזם .

ומי אתה ? יו"ר ועד ארגון העובדים להתנגח בזה?

בתור משרה ניהולית התחלתית -זה בהחלט סביר לדעתי .

במיוחד לבחור צעיר שלא מזמן השתחרר.

מנהל תחנת דלק ? מה מרוויח? האם הוא מנהל?

אני מאוד מחובר לקרקע , ואני עם תעודת הנדסאי מכונות ושמאי רכב עבדתי כמנהל צי , והרווחתי אפילו פחות...

ושרדתי... היה חסר לי ללחם וחלב אבל שרדתי... (זה סרקאזם) .

יה יפה אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

סרקאזם, אם כבר. 14 שנה בפורום ואתה עדיין לא לומד.

לא, אבל אם הוא באמת מנהל אז זה די בושה לשלם לו 7k תמורת משרה מלאה, כאשר נהג אוטובוס פשוט מקבל 10-11. ראה תרשים לעיל.

קודם כל נהג אוטובוס במשרה מלאה משתכר כ 8000 ש"ח ברוטו ועובד הרבה יותר קשה (גם אם לא ניקח בחשבון את המכות, הקללות והקנסות שהוא חוטף).

שנית, 7000 ש"ח ועוד רכב (שווה עוד כ 1500 ש"ח גם אם הוא בקושי נוסע נסיעות פרטיות) לאדם שרק מתחיל במשרה נהולית זוטרה זה סביר מאוד.

אל תשכח שנהג אוטובוס יוכל להתקדם להיות נהג אוטובוס בקו יותר קל ובאותו השכר. פה אם יהיה טוב וראש גדול יש לו לאן להתקדם ודי מהר יחסית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה את מזלי :p

ירשתי חיידק נקיון מאמי\סבתא,והייתי רוצה לתת לו לעבוד קצת ולעשות כמה שקלים בצד :)

ידוע שאחרים\מנקים\ות עושים זאת בחוץ ב50-70ש"ח לשעה,אני צנוע ואקח חצי מזה כי פשוט עוד לא ניסיתי בחוץ..

אשמח לסיוע קליל ;) (בית פרטי,משרד,משרד בתור מפעל\עסק וכדומה - כל דבר נחשב)

ממוקם בשפלה (ראשלצ) ונייד\זמין ברוב שעות הבוקר\צהריים

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי חצי מהטווח,כמה הכי פחות (שזה המינימום,סביב 30 ומשהו, ויש כאלו שלוקחים גם 70 וצפונה,אז אני נמוך משמעותית)

כבר עשיתי בית אחד וסכמנו על 40 לשעה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...