Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשבר מוט הגה באמצע נסיעה ב אקסנט ואובדן שליטה ברכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במהלך נסיעה שגרתית ברכב מסוג יונדאי אקסנט 2008

נשבר מוט ההגה בצורה שעדיין לא ברורה ולא היה ניתן לשלוט ברכב למעט בלמים

לרכב נגמרה עכשיו האחריות והוא טופל במוסך המרכזי ( והיקר מאוד * )

רציתי לדעת אם אני יכול לעשות משהו בנידון

תודה ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ק"מ שהרכב עבר ?

האם הרכב אצלך יד 1 מהחברה ?

האם ידוע לך בהסטוריה של הרכב תאונה כלשהי ? ובפרט תאונה של הרכב מול מדרכה ?

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לשירות הלקוחות של היבואן ותספר לו על המקרה.

אם ליבואן יש שכל הוא יתקן לך את הרכב בחינם כ"מחווה שירותית".

מוט הגה לא אמור להישבר ברכב תקין, גם אם הוא בן 20. בטח ובטח שלא ברכב בן 3 וקצת. זו תקלה מאוד חמורה ומאוד לא מתאימה לרכב כ"כ צעיר.

יבואן אחר, יוניון מוטורס, החליף ללקוחות מנוע (!) בקורולות שגמרו מנועים קצת אחרי תקופת האחריות, בתנאי שטופלו במוסכי היבואן.

כך שיש תקדים.

כמובן שהיבואן לא חייב להשתתף אפילו בשקל, אבל בתקלה כזו וכ"כ סמוך לסיום האחריות יש סיכוי גבוה שכן יבואו לקראתך.

אני מציע לך גם לחזור לכאן ולספר מה תגובת היבואן, לטוב ולרע. ככה יתר הגולשים יוכלו לחשוב אם לקנות רכבים חדשים ממנו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוט הגה לא אמור להשבר אבל בשנים האחרונות תקנות הבטיחות מחייבות להתקין הגה "קורס"

הרעיון הוא שמוסיפים למוט ההגה עוד מפרק ועוד זוית בדרך וכך מבטיחים שבעת תאונה חזיתית מוט ההגה יתקפל ולא ידחוף את ההגה אל פני הנהג.

הבעיה של הפתרון הזה שהוספת המפרק והזוית מקטינה במעט את אמינות המוט כי יש עוד חלקים נעים ומפרקים הנתונים לשחיקה וזעזועים.

יתכן והתאונה בפרונט אותה עברהרכב יצרה זעזוע במוט הגה שהחליש את אמינותו או במקרה יותר גרוע היא גרמה לשינוי מסוים בזוית שיש במוט ההגה ואז המפרקים נעו בזויות לא נכונות ולבסוף נשברו.

קשה לבוא טענות למוסך שתיקן את הרכב כי זה דבר שלא תמיד רואים או מרגישים בו.

אני לא מדבר על המקרה הספציפי הזה שאולי יש בו נסיבות אחרות אלא באופן כללי.

בכל אופן, אני לא הייתי מרכיב ישר מוט הגה אחר אלא מבצע בדיקה יסודית בשילדה ובמרכב לגבי המרחקים והמידות של מסרק ההגה מההגה עצמו, אם משהו כאן לא עומד במדות הנכונות גם המוט החדש עלול להשבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...