Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכנות ביטוח לא מתפקדת

שימו לב! השרשור הזה בן 4791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

שוב בעיות...ושוב מנסים עלי את מצליח.

לפני כמעט 5 חודשים (תחילת אוגוסט) הייתי מעורב בתאונה בה עלתה השמימה הקליאו ספורט האהובה שלי. איזו ילדונת נכנסה לצומת נגד כיוון התנועה ופגעה בקליאו בכנף, פצעה אותה אנושות. מאוחר יותר הייתה לי דילמה בה עירבתי אתכם, חברי הפורום, באם להשבית או לא. בלית ברירה היא הושבתה.

סוכני הביטוח שלי (משווה) קיבלו תוך שבועיים מקרות התאונה את כל המסמכים הנוגעים לדבר, בין היתר את דו"ח השמאי שלו שילמתי מכיסי(דחוי 3 חודשים) ואת תצהירי הצדדים, בהם הצד הפוגע מודה באשמה.

נכון להיום, כמעט 5 חודשים אחרי, לא הצלחתי לגרום למצב בו סוכני הביטוח שלי חוזרים אלי ומסבירים לי את המצב. כסף אין, והדבר האחרון שהצלחתי להוציא מביטוח משווה הוא שהראל, חברת הביטוח של הצד הפוגע, דוחים את התביעה בטענת אי אשמה...

בכל אימת שאני פונה לסוכנות הביטוח ומתחנן שיסבירו לי את המצב ומה עלי לעשות, הגברת שאחראית על התביעה אומרת שהיא לא מבינה מה מצב התיק ממה שהיא רואה במחשב, היא צריכה לבדוק והיא תחזור אלי(כבר ניסיתי 3 מהן, גם את האחראית). ישנן גם ווריאציות, אך המשותף הוא שאף אחד לא חזר אלי מעולם.

האם עלי להפעיל את הפוליסה בעצמי מול המבטח שלי?

נואשתי מהם לחלוטין.

אשמח לשמוע עצות בנוגע לדרך הפעולה,

תודה מראש

גיא

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חברת הביטוח של הפוגע לא מסכימה לשלם בטענת אי אשמה, חברת הביטוח שלך תצטרך לתבוע את ביטוח הראל,

בית משפט יחליט מי מכם אשם (אולי שניכם) ויפסוק בעניין. אתה תזומן להעיד.

אין ברירה, אלא להתעזר בסבלנות ולהמשיך ללחוץ על סוכנות הביטוח שלך, ולא רק טלפונית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

האם יש באמת מה להחליט מצד בית המשפט? הרי הצד השני מודה בכל...ייתכן שהראל יסחבו זאת לבית משפט למרות ההודאה?

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה יהיה גיא..

האם אתה בקשר עם סוכנות הביטוח של הצד הפוגע? האם אתה בקשר עם סוכנות הביטוח שלך??

יש לך הודאה באשמה של הנהגת הפוגעת חתומה על ידה?.

תן תשובות תקבל דרך פעולה.

עיסקה הוגנת .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל מה נשמע? נו ראית מה זה? אני בחור תמים נופל לכל השלוליות בדרך.

הבעיה היא שאין לי עם מי לדבר. אני אפילו לא יודע היכן הם יושבים (ה"סוכנות"). אני מניח שזה היכן שמזרח יושבים שכן החברה שייכת להם. מאחר ואין עם מי לדבר, אינני מצליח לקבל מהם מידע ובכלל זה לגבי אותה הצהרה. אני יודע שהיא קיימת כי דיברתי עם בעל הרכב הפוגע (אבי הנערה שהסביר כי הודתה ואינה מנסה להתחמק מאחריות, והוקלט), ועם סוכנת הביטוח שלו ששלחה את כל החומר לסוכנות שלי. משיחה עם חברת הביטוח המבטחת אותי(הכשרה) עולה כי עלי לשלוח להם בקשה להפעלת הפוליסה בצירוף כל החומר, ואז הם יפעלו מול הסוכנות הסטלנית.

בעודי כותב שורות אלו חזרו אלי מהסוכנות(הללויה) לאחר שהשארתי הודאה מאיימת (מפקח על הביטוח, תביעה וכו').

לטענתם הם עסוקים בשחזור החומר של התיק שכן זהו תיק ישן. כן כן, מילותיה של האחראית. טוב שלא אמרה לי שנסגר מחוסר עניין לציבור. הבטיחה שהיא בעצמה מטפלת בתיק מעכשיו ומנסה לברר סיבת הסירוב מול הראל.

אני אוהב להיות אופטימי אבל אחרי 5 חודשים אני מרגיש יותר פתי מאופטימי...איך ייתכן שרק עכשיו הם מתחילים להזיז דברים?

אגב, זה לא שלא הצקתי להם בטלפון. עשיתי את זה מספיק.

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשמת אתה בחור עדין מדיי.

שלח מכתב רשום לסוכנת ביטוח שלך ותודיע לה שאם אתה לא מקבל תשובה תוך שבועיים אתה שולח תלונה לממונה על הביטוח + מגיש תביעה בבית משפט על כל ההוצאות שנגרמו לך ב-5 חודשים האחורונים + ריבית והצמדה.

מותר לחברת הביטוח "למשוך" אותך 3 חודשים מהרגע שהגשת את כל המסמכים. אם הסוכנת שלך מנסה למרוח אותך תגיד שיש לך הצהרה מוקלטת של סוכנת הביטוח של הצד הפוגע שהם הודו באשמה (וזה נורא יעזור לך במשפט).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

שוב בעיות...ושוב מנסים עלי את מצליח.

לפני כמעט 5 חודשים (תחילת אוגוסט) הייתי מעורב בתאונה בה עלתה השמימה הקליאו ספורט האהובה שלי. איזו ילדונת נכנסה לצומת נגד כיוון התנועה ופגעה בקליאו בכנף, פצעה אותה אנושות. מאוחר יותר הייתה לי דילמה בה עירבתי אתכם, חברי הפורום, באם להשבית או לא. בלית ברירה היא הושבתה.

סוכני הביטוח שלי (משווה) קיבלו תוך שבועיים מקרות התאונה את כל המסמכים הנוגעים לדבר, בין היתר את דו"ח השמאי שלו שילמתי מכיסי(דחוי 3 חודשים) ואת תצהירי הצדדים, בהם הצד הפוגע מודה באשמה.

נכון להיום, כמעט 5 חודשים אחרי, לא הצלחתי לגרום למצב בו סוכני הביטוח שלי חוזרים אלי ומסבירים לי את המצב. כסף אין, והדבר האחרון שהצלחתי להוציא מביטוח משווה הוא שהראל, חברת הביטוח של הצד הפוגע, דוחים את התביעה בטענת אי אשמה...

בכל אימת שאני פונה לסוכנות הביטוח ומתחנן שיסבירו לי את המצב ומה עלי לעשות, הגברת שאחראית על התביעה אומרת שהיא לא מבינה מה מצב התיק ממה שהיא רואה במחשב, היא צריכה לבדוק והיא תחזור אלי(כבר ניסיתי 3 מהן, גם את האחראית). ישנן גם ווריאציות, אך המשותף הוא שאף אחד לא חזר אלי מעולם.

האם עלי להפעיל את הפוליסה בעצמי מול המבטח שלי?

נואשתי מהם לחלוטין.

אשמח לשמוע עצות בנוגע לדרך הפעולה,

תודה מראש

גיא

ישראל מה נשמע? נו ראית מה זה? אני בחור תמים נופל לכל השלוליות בדרך.

הבעיה היא שאין לי עם מי לדבר. אני אפילו לא יודע היכן הם יושבים (ה"סוכנות"). אני מניח שזה היכן שמזרח יושבים שכן החברה שייכת להם. מאחר ואין עם מי לדבר, אינני מצליח לקבל מהם מידע ובכלל זה לגבי אותה הצהרה. אני יודע שהיא קיימת כי דיברתי עם בעל הרכב הפוגע (אבי הנערה שהסביר כי הודתה ואינה מנסה להתחמק מאחריות, והוקלט), ועם סוכנת הביטוח שלו ששלחה את כל החומר לסוכנות שלי. משיחה עם חברת הביטוח המבטחת אותי(הכשרה) עולה כי עלי לשלוח להם בקשה להפעלת הפוליסה בצירוף כל החומר, ואז הם יפעלו מול הסוכנות הסטלנית.

בעודי כותב שורות אלו חזרו אלי מהסוכנות(הללויה) לאחר שהשארתי הודאה מאיימת (מפקח על הביטוח, תביעה וכו').

לטענתם הם עסוקים בשחזור החומר של התיק שכן זהו תיק ישן. כן כן, מילותיה של האחראית. טוב שלא אמרה לי שנסגר מחוסר עניין לציבור. הבטיחה שהיא בעצמה מטפלת בתיק מעכשיו ומנסה לברר סיבת הסירוב מול הראל.

אני אוהב להיות אופטימי אבל אחרי 5 חודשים אני מרגיש יותר פתי מאופטימי...איך ייתכן שרק עכשיו הם מתחילים להזיז דברים?

אגב, זה לא שלא הצקתי להם בטלפון. עשיתי את זה מספיק.

אתה צריך לפעול מול הראל כדי לא לפגוע ברקורד שלך בחברת הביטוח שלך.

מכתב להראל עם העתק לבעל הרכב , בדואר רשום שאם תוך X ימים אתה לא מקבל את כספך , אתה מגיש תביעה כנגד בעל הרכב וחברת הראל .

בעל הרכב כבר ילחץ על הראל לסגור את הפינה, בשביל מה הוא משלם ביטוח, כדי שיתבעו אותו!!

דווח על ההתקדמות חבר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים. הבטחתי ל"אחראית" שדיברה איתי שאתן לה כמה ימים לבדוק את העניין (לא פעם ראשונה...). אם התשובה שלהם לא תגיע\ תהיה מרוחה שוב, אעשה כדבריכם.

אגב, אני יכול לשלוח להם מכתב מעורך הדין של הורי ללא עלות, האם כדאי או שהעניין עדיין לא שם?

תודה שוב

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתן לתשובה .

לא תגיע תפעיל את העו"ד במכתב התראה לפני הגשת תביעה.

נקווה שיזוזו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב, הללויה.

קיבלתי כתב קבלה ושחרור.

הפיצוי שהם מציעים כולל הורדת ערך לרכב על תאונה (תאונה קטנה הייתה בה הפעלתי את הביטוח, ירידת ערך לא הייתה שם). 1.5%-.

בנוסף הוסיפו סכום גנרי על שכ"ט שמאי, נמוך מזה ששילמתי. כמובן שהם קיבלו את כל המסמכים עם ציון הסכומים.

סה"כ חסרה שם פחות מאלפיה, לפני שקלול הריבית.

כמובן שעלי לחתום על כך שאין לי כל תביעות מכאן ועד יום הדין, על כל דבר שבעולם כולל הפרשי ריבית והצמדה.

השאלה הנשאלת: האם לקחת ולהגיד מברוק או לריב איתם על ההפרשים? מה הפרוצדורה?

כמה ריבית מגיעה לי(התאונה הייתה לפני 6.5 חודשים, את כל המסמכים הנדרשים ממני הם קיבלו לפני חצי שנה בדיוק)?

אציין גם כי הסוכנת במזרח נתנה לי את מילתה(...) שאת ההפרשים אני אקבל ושאחתום כבר.

ביקשתי שתכתוב זאת במייל.

תודה על עצותיכם מראש

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חותם לא תקבל אפילו שקל מעבר למה שכתוב בשטר הקבלה והפטור.

הריבית שמגיעה לך בהתאם לחוק פסיקת ריבית היא בשיעור 4% צמוד שנתי (כלאמר בערך 2% צמודי מדד לחצי שנה במקרה שלך)

רק כהערה כללית, אני ללקוחות שמתייעצים איתי במקרים דומים לשלך, ממליץ להם קודם כל להפעיל את הביטוח המקיף שלהם עצמם ולתבוע מצד ג' שאשם בתאונה רק את הנזק שנגרם כתוצאה מהפעלת הביטוח המקיף (כלאמר ההשתתפות העצמית והפסד הנחת היעדר תביעות). כך הלקוח מקבל את רוב כספו תוך 30 יום (ולא אחרי חצי שנה) ורק חלק קטן אם בכלל מתעכב עד לבירור התביעה מול צד ג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן גיא

ריבית והצמדה על 40000 ש"ח מ 1.8.10 ועד היום 1170 ש"ח

אני במקומך כותב להם מכתב חריף לפני פניה לערכאות עם העתק לבעל הרכב ולנהגת החמודה , דורש את הסכום המלא ששולם לשמאי + הריבית וההצמדה , הורדת הערך אהה , תן לאוכלי הנבלות האלה להינות ממשהו .

99.999% שתקבל את הסכום .

לא ייענו בחיוב קח את הצעתם , כסכום שאינו שנוי במחלוקת ותבע אם יבוא לך את ההפרשים בתביעות קטנות

עדכננו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות!

דיברתי עם הסוכנת שנית והיא אומרת שאחתום על המסמך לאחר שאמחוק את הסעיפים המונעים ממני להגיש תביעה נוספת(סילוק מלא של כל תביעותיי וכו'), ואכתוב בעט כי הסכום המדובר הינו סכום שאינו שנוי במחלוקת בלבד. ע"פ חיפושים בפורום נראה כי נהוג לעשות כך לפעמים, כמובן השאלה היא אם חברת הביטוח תסכים...

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרף לזה את מכתב האיומים כי אחרת לא יבינו מה אתה רוצה עוד

כך תקבל אולי את החלק שאינו שנוי במחלוקת מייד , ואת השאר ...

ואל תשכח לכתוב עם העתק לבעל הרכב הפוגע , שיבין כי אתה הולך לתבוע אותו ואת הבת שלו. הוא כבר ילחץ מהצד שלו לסיים את הסאגה

אף אחד שיש לו ביטוח לא רוצה להגיע לבית המשפט בגלל שחברת הביטוח שלו משחקת משחקים ולא משלמת את הנזקים שהוא מודה שהוא גרם.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

סוף טוב. קיבלתי לפני כשבועיים את הצ'ק עם הודעת סילוק ע"ס סכום הנמוך ב 112 ש"ח ממה שמגיע לי (ללא התחשבות בריבית והצמדה). חתמתי מן הסתם...

תודה לכולם על עצותיכם, פעלתי על פיהן (חוץ מהעניין של איום על הצד הפוגע בתביעה) ויצאתי נשכר.

ישה, אתה מיליטנט אתה...ישר כח

גיא

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...