Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שעומד בשמש ומשמעות הכיסוי

broshm
שימו לב! השרשור הזה בן 4995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

את הרכב הראשון שלי ארכוש בשבוע-שבועיים הקרובים והוא הולך לעמוד לפחות חצי יום בשמש של הארץ.

כמובן שאקנה את הכיסוי הלבן הענקי ובנוסף אשים את המגן על השמשה הקדמית.

1. עד כמה זה מגן על הרכב שלי מהשמש? מדובר על כל נזק שהוא - מפנסים/גג שרוף ועד התייבשות גומיות.

2. אילו עוד דרכים יש להגן על הרכב מהנזקים של השמש?

תשובות מפורוטות ככל האפשר יתקבלו בברכה, תודה רבה :)

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של היגיון.

השמש יוקדת מעל הרכב, יש חלקי גומי חשופים, יש בקליות וחלקי פלסטיק חשופים, ויש את הצבע עצמו.

הצבע אמנם צריך להיות עמיד בצורה טובה, אבל לא חסר לראות רכבים בארץ עם נזקי שמש לצבע, וקילופים שונים.

הפלסטיקים השונים דוהים מהר ומאבדים שמישות (פנסים) ואת המראה החדש.

הגומיות שאוטמות לך את החלונות, את הצנרת וכו', בסופו של דבר גם ידהו ויאבדו התכונות שלהן.

הכל תלוי בכמה שאתה שם לב לפרטים, וכמה אתה פדנטי.

אם הרכב יעמוד באופן קבוע הרבה זמן במקום חשוף לשמש, סביר להניח ששווה לכסות אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אני לא חושב שהבנתם אותי כראוי או שלא התנסחתי כמו שצריך.

זה שאכסה אותו - זה ברור מאליו. ועכשיו לאותן שאלות:

1. אחרי שאכסה אותו, הרכב ימשיך להינזק מהשמש? (כמובן שאני מדבר על נזקים משמעותיים כמו פנסים שרופים וגג מקולף ולא על דברים זניחים כמו גומיות יבשות) - בקצרה, האם הכיסוי מציל מהשמש?

2. יש עוד משהו שאני יכול לעשות כדי להימנע מנזקים של השמש? אולי כיסויים יותר עבים/איכותיים?

נ.ב. מאוד פדנט :) ולכן פתרונות פדנטיים בהחלט רלוונטיים.

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כיסוי + מגן שמש זה הבסיס. אפשר להוסיף גם מגבת להגה במידה והשמש מגיעה בזוית שמגן השמש לא "תופס".

2. להחנות במקום מוצל זה עדיף תמיד. קריר יותר בצל. בכל יום, בכל מצב, בכל שעה.

3. חנייה פינתית תמיד עדיפה - רק צד אחד יכול להינזק, ולא שני צדדים.

4. ווקס, ווקס, ושוב פעם ווקס. מספק הגנה לצבע. חשוב.

5. שיהיה בהצלחה !

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה :)

עוד דבר קטן, הרכב שכנראה יהיה שלי נמצא במצב פנטסטי מבחינת הצבע ואני רוצה לשמור עליו ככה, יש מה לשים על הדלתות כדי לא לקבל את מכות המעצבנות של אותם (א)נשים שלא איכפת להם לדפוק את האוטו ליד?

לא יודע, למשל כיסוי עם ספוג באיזור הדלת (אם יש בכלל דבר כזה)?

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להדביק / לתפור ספוג באיזורים הבעייתיים, עשיתי את זה בעבר באחד הכיסויים שהיו לי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...