Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושה עזרת המומחים, בעיית הנעה, פג'ו 205 שנת 94.

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים, הפג'ו שוב עושה בעיות, למזלי לא הרכב שלי אבל אני מנסה לעזור לבחורה עד כמה שאפשר,

הרכב עושה בעיות הנעה, מניע חלש מאוד, מגמגם עד שלא לוחצים לו גז ואז זה מסתדר, לאחר ההנעה המנורה של המצבר דולקת עד שלוחצים גז ואז היא נכבית,

מבחינת אלטרנטור שמו חדש, ונבדקה טעינה ונשללה הבעיה הזו, הבעיה של המצבר הייתה ריכוז חומצה מאוד נמוך, הרכב הושאר לטעינה ללילה ונאמר על ידי החשמלאי שזה אמור לסדר את זה, היום באנו לקחת את הרכב והתחילה הבעיה הזו,

יש לציין שהמצבר בן חודש ויש אחריות עליו, מצבר היי אנרג'י מאוטו דיפו,

כמו כן יש לציין שהמצבר הושאר לטעינה ללילה כי הוא התרוקן מעט מכיוון והייתה בעיית טעינה ואז הוחלף האלטרנטור.

מה לעשות, להפעיל אחריות? כי מבחינת מתח המצבר בסדר רק הריכוז חומצה שלו נמוך, גם בבדיקת עומס המצבר נימצא תקין, כלומר אם אני יילך לאוטו דיפו הוא ייבדקו אותו ויגידו שהוא תקין ולא יירצו להחליף אותו לדעתי, מכתב מהחשמלאי יעזור לדעתכם??

אשמח לעזרתכם האדיבה כמו תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
מה לעשות, להפעיל אחריות? כי מבחינת מתח המצבר בסדר רק הריכוז חומצה שלו נמוך, גם בבדיקת עומס המצבר נימצא תקין, כלומר אם אני יילך לאוטו דיפו הוא ייבדקו אותו ויגידו שהוא תקין ולא יירצו להחליף אותו לדעתי, מכתב מהחשמלאי יעזור לדעתכם??

.

למה אתה מתכוון ריכוז חומצה? תקינות המצבר נמדדת במשקל הסגולי (זה לא ריכוז) של החומצה באמצעות הידרומטר.

אם אכן אתה מודד בהידרומטר (טוב מאד) רשום בבקשה את המימצאים בכל אחד מהתאים והדיאגנוסטיקה תהיה קלה מאד

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה זה מה שאמרו לי,

הבדיקה נעשתה באמצעות מזרק גדול כזה, יש בתומו מד, שאבו מים מכול תא והמד לא צף והראה ירוק, כלומר תקין, אלא הראה אדום, ואז השאירו לטענה ואמרו שזה יסדר את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיאור מסביר שהמצבר אינו נטען כראוי , לחילופין, יש זליגת זרם שמביאה לפריקת המצבר עת המנוע אינו פועל.

האם ביצעו בדיקת זליגה?

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

הבדיקה שבוצעה בהידרומטר צריכה להיות לכל התאים

אם המשקל של כל התאים יהיה דומה (למשל 1.25 עד 1.27) המצבר תקין

אם אחד מהתאים במשקל סגולי נמוך (למשל 1.15) והשאר גבוהים אז התא מקצר והמצבר פסול

אם כל התאים במשקל נמוך ודומה אז כל המצבר לא טעון והבעיה היא כנראה חיצונית (זליגה או טעינה)

אתה מוזמן לבוא לטלרון ונבדוק לך בדיקה מלאה של המצבר

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...