Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להיות בסטייל אריק שוורצמן

שימו לב! השרשור הזה בן 4986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נגיד שזה מתאים לפה (מנהלים, אם לא, נא להעביר למקום הדרוש)

ברשותי רשיון ב' והשאלה שלי היא כזו:

אם אקנה לעצמי נגרר, כשתבוכו דירונת, כלומר מיטה, מקרר קטנטן, וכל מה שזוג שאוהב לטייל צריך, אוכל לגרור אותו לכל מקום שאחפוץ?

כלומר: האם שוטרים יעצרו אותי וינג'סו לי, בגלל הדבר הזה?

האם יש חוק שאוסר עליי, לגרור כזה דבר?

להחנות אותו באמצע הכביש ולישון בו לא אעשה, לשם כך קיימים חניונים ויערות, שלא מפריע לאף אחד שאני עושה כך, אני מדבר אך ורק על הכביש עצמו, במצב נסיעה, בעייתי? חוקי? מותר? אסור?

תודה לכולם וחג שמייח

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ב1) לא יגרור אדם ברכב נוסעים פרטי, ברכב פרטי דו-שימושי וברכב מסחרי שמשקלו הכולל המותר פחות מ-2200 ק"ג גרור שמשקלו הכולל המותר עולה על 750 ק"ג.

(ז) לא יגרור אדם ברכב גרור, אלא אם כן מותקנים ברכב ובגרור מיתקני ריתום וגרירה תקינים מסוג כמפורט בפרט 27 בחלק ג' בתוספת השניה או למפרט שאישר מנהל אגף הרכב.

גרירת גרור ונתמך

92. (א) על גרירת גרור או נתמך יחולו הוראות תקנות 300 ו-371 עד 379.

אם תרצה נוסיף הלאה. אבל לא נראה לי שמה שאתה מחפש שוקל פחות מ 750 ק"ג

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה העקרונית התשובה היא - אין שום בעיה, ואפילו תוכל לישון בתוכו כשאתה חונה בעיר.

ישה, זיווד הנגרר הוא בעל משקל זניח. אם הוא ירצה נגרר פשוט ובסיסי, הוא עומד במגבלות המשקל. אם הוא רוצה נגרר מבודד ומרווח הוא בהחלט יצטרך לשקול את צעדיו.

לגופו של ענין, אני מציע לבעל הג'מיני קודם לשקול את כל הזיווד והציוד שהוא הולך להעמיס ואז ללבדוק מה נשאר לו לטובת משקל הנגרר. רק אז יוכל לדעת אם החלום יהפוך למציאות.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי לבדוק אצל סוכן המשווק נגררי מגורים מה תנאי הרישוי שלהם, איזה רכב ואיזה רשיון נהיגה דרושים כדי לגרור באופן חוקי, ואיזה מתקון דרוש ברכב הגורר.

בגלל המרחקים הקטנים בארץ כמעט לא רואים נגררי מגורים, אבל באירופה מדובר בחזיון נפוץ ביותר , בכל נסיעה בכביש מהיר, במיוחד בעונות החופשה, תתקל במספר עצום של קרוואנים הנגררים מאחורי רכב פרטי סטנדרטי, כלומר הטכנולוגיה המתאימה קיימת ונפוצה, ומתאימה גם לכלי הרכב המקובלים בארץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנגררים מאחורי רכב פרטי סטנדרטי, כלומר הטכנולוגיה המתאימה קיימת ונפוצה, ומתאימה גם לכלי הרכב המקובלים בארץ.

רק שכחת יש חוקים .הלוואי שחוקי המהירות וחוקי הגרירה היו מועתקים משם לכאן ועוד כמה דברים טובים אחרים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שכחת יש חוקים .הלוואי שחוקי המהירות וחוקי הגרירה היו מועתקים משם לכאן ועוד כמה דברים טובים אחרים

לא התעלמתי. ראה את המשפט הראשון בפוסט שלי - לברר מה תנאי הרישוי לנגרר ואיזה רכב ואיזה רשיון נהיגה דרושים לצורך הגרירה. מן הסתם מוכרי נגררים (אם יש כאלה בכלל בישראל) מודעים למעמדם המשפטי ולדרישות הרישוי.

לגבי חוקי המהירות - הלואי שחוקי הנדסת ותחזוקת הכבישים היו מועתקים מאירופה, ולא רק הכבישים, והלואי שהתנהגות הנהגים היתה מועתקת מאירופה (או לפחות מחלקה המרכזי והצפוני).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כרגיל החכמתי ממכם.

באמת שאין לי מושג מה הייתי עושה ללא הידע, הנסיון, והעבר שלכם בעניינים מסוג זה.

אז קצת חדשות:

הערב נפגשתי עם מהנדס חבר, ישבנו וציירנו (טוב נו, צייר, כי אני לא מסוגל לצייר קו ישר, אפילו עם סרגל)

אמרתי לו בעיקרון מה אני רוצה שיהיה בנגרר:

פינת אוכל לשניים או יותר, כורסא ארוכה שנפחת למיטה זוגית (מה שנקרא שני מוצרים במוצר אחד), כיריים קטנים שמופעלים ע"י חשמל ובמקום שישאר, אולי פוף או כיסא של ים, שיהיה איפה לעשן את הנרגילה אחרי האוכל.

בנוסף, מקרר קטן (לא לא צידנית עם חיבור ל- 12V) שבתוכו מקפיא (לבשר ו/או בירות/אלכוהול)

אני לא יודע אם זה נשמע הרבה או קצת, אין לי מושג אם זה חוקי לא חוקי, אפשרי לא אפשרי.

לכן פונה אליכם, עם כל השאלות.

ככל שתתנו תשובות ומידע (גם אם תשאלו שאלות זה נפלא, כך אוכל לתת יותר מידע), כך יפחתו שאלותי.

שוקראן לכולם.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שחוץ מלקנות את כל מה שאמרת, לשים אותו על משקל ולכתוב לך כאן בפורום כמה כל זה שוקל, קיבלת את התשובה הכי מפורטת שאפשר :)

(אל תיפגע, אני סתם ציני לקראת הלילה).

אם אתה שואל אותי, מרבית הקרוואנים מצויידים בריהוט מובנה, או משהו שמותאם לקארוון עצמו, לא הייתי הולך על נגרר ריק ומתחיל למלא אותו ברהיטים מהבית, תחשוב שתצטרך להתאים גדלים, משקל, צריך לקבע את הכל כדי שלא יזוז בנסיעות וכו'.

בקיצור - תשקול קנייה של נגרר קומפלט עם כל הציוד.

ואז במעמד הקניה גם תבדוק כמה כל העסק שוקל לפי הרשיון.

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שחוץ מלקנות את כל מה שאמרת, לשים אותו על משקל ולכתוב לך כאן בפורום כמה כל זה שוקל, קיבלת את התשובה הכי מפורטת שאפשר :)

(אל תיפגע, אני סתם ציני לקראת הלילה).

אם אתה שואל אותי, מרבית הקרוואנים מצויידים בריהוט מובנה, או משהו שמותאם לקארוון עצמו, לא הייתי הולך על נגרר ריק ומתחיל למלא אותו ברהיטים מהבית, תחשוב שתצטרך להתאים גדלים, משקל, צריך לקבע את הכל כדי שלא יזוז בנסיעות וכו'.

בקיצור - תשקול קנייה של נגרר קומפלט עם כל הציוד.

ואז במעמד הקניה גם תבדוק כמה כל העסק שוקל לפי הרשיון.

אהלן יונתן, יש לך רעיונות איפה להתחיל לחפש?

(אל תכתוב לי אינטרנט פור פה בור, התכוונתי באיזה מקומות בארץ למשל יש כאלה דברים למכירה ותצוגה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי מאוד , ואפילו ראיתי כמה שחיים בתוך נגרר ,

גש לא.ג נגררים הם מומחים בנגררים למגורים .

המון בהצלחה !

לא החזק או החכם שורד , אלה זה שיודע להתאים את עצמו לסביבתו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...