Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רעיון למנוע מחתולים לטפס ולשבת לי על גג האוטו (רעיונות אלימים יימחקו וייחסמו)

שימו לב! השרשור הזה בן 1974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי אותו לפני יומיים והוא עלה לי 60 ש"ח.

לצערי זה לא מנע מהחתולים לטפס ולטנף לי את המכסה מנוע.

פיזרתי את החומר מסביב לאוטו בחנייה וזה לא עזר.

אני רוצה לבנות קייסמים שיוצמדו בצד אחד למגנטים למקרר, בעזרת פלסטלינה.

לצד השני של הקיסם אני ידביק בד טבול בחומר הנ"ל, את המגנטים אני יצמדי למכסה מנוע ונראה מה יקרה:)

בכל מקרה הבחור מהחנות חיות שמכר לי את המוצר לא היה אופטימי. הוא אמר לי שהדרך היחידה להפטר מהתופעה, היא להריחק את מאכילי החתולים מהחנייה שלי.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 491
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פתרון מעולה ובדוק :)

משדר אולטרה סוני (כמו שלטים של טלוויזיות עתיקים מאד לפני עידן אינפרא אדום)

אפשר לייצר לבד בקלות - ציפ אחד של שערי NEND זול 3-4 שקל עם כמה נגדים - מוציא אות של 40 KHz עם אמפליטודה של 5V

מחברים את היציאה למשדר אולטרהסוני (10 שקל) קטן מאד - קוטר 1 ס"מ וגובה גם כ 1 ס"מ

ברגע שזה מופנה לחתול אתה תראה אותם קופצים (ממש קופצים) ובורחים מהמקום.

הערה: משפיע גם על כלבים כי הם גם שומעים את התדר הזה (בני אדם לא)

תוצאה : אין חתול או כלב שיתקרב למכונית שלך

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל'

המוצר שהעלת הוא מעולה אבל נועד לפיזור על מדשאות.

מאותו חומר מייצרים גם מוצר מגורען (שמתאים לפיזור בשטחים גדולים) וכמו כן תרסיס (שזה החומר המתאים לרכב).

שימו לב שיש תרסיס לשימוש פנים ביתי ויש לשימוש חוץ ביתי, אתם כמובן צריכים את החוץ.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פרטנר לשלום.

אין עם מי לדבר.

אין להם נציג אחד שבאמת יכול להתחייב ולקיים את ההבטחות.

לא משנה כמה תדבר איתם ותחשוב שהם מבינים ורוצים לתקשר, לעולם לא תקבל תשובה קוהרנטית.

הם מתחמקים משיחות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

איזו נוסטלגיה, עברו כ"כ הרבה שנים מאז...

מצד שני היום בבוקר אני מגלה חתול על הגג של ה GTI בתוך החניון התת קרקעי. שנים זה לא קרה מאז שהרכב לא חונה בחוץ.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחיל החורף, גם החתול מחפש מפלט מהקור, הרוח והגשם אז גם הוא יורד לחניון. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה שלי מכל השנים שעברו מאז השרשור המקורי : אין מה לעשות נגד חתולים, הכי חשוב לא להבהיל אותם כי אז הם שולפים ציפורניים ושורטים את הרכב.

צריך לבוא בצורה רגועה, לתת לו מבט . החתול אורז את עצמו ומתפנה מהמקום.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעולה שאתה מבין שחתול בהתנהלות נורמלית על הרכב לא שורט אותו כי הציפורניים שלו מכונסות.

לצערי הרב הרבה אנשים (אלה שחושבים שהחתול שורט להם את הרכב) מפגינים חוסר הבנה חתולי וככל הנראה המרחק הקרוב ביותר שראו אי פעם חתול הוא המרחק שהם יכולים להשליך אבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מדוייק, כי במקרה שלי, הוא לפעמים מחליק על הווקס ושולף ציפורניים כדי להיתפס... וזה נגמר ברע !! כמו כן אבן עלולה לגרום לנזק לרכב :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתולים כן שורטים את המכוניות! יש לי כמה שריטות ציפורניים על הבגאז'. בהתחלה זה עצבן אותי, אבל כשהבנתי שאני לא יכול לעשות כלום בעניין (אין לי שום כוונה לפגוע בהם), די השלמתי עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעולה שאתה מבין שחתול בהתנהלות נורמלית על הרכב לא שורט אותו כי הציפורניים שלו מכונסות.

לצערי הרב הרבה אנשים (אלה שחושבים שהחתול שורט להם את הרכב) מפגינים חוסר הבנה חתולי וככל הנראה המרחק הקרוב ביותר שראו אי פעם חתול הוא המרחק שהם יכולים להשליך אבן.

בעיקר ברכבים עם גג בד, החתול שורט ומלכלך.

גג הבד מושלם למשחקי הציפורניים שלו והוא גם נוח מאוד לשינה. לצערי אני אומר זאת מהניסיון החתולי הרב שיש במשפחתנו.

אני לא מוכן לתת לשום חתול לשכת לי על הגג!

משהו ממועדון הרודסטרים מצא פיתרון יצירתי לבעיה:

http://www.roadster.co.il/forums/viewtopic.php?f=1&t=6998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גג הבד מושלם למשחקי הציפורניים שלו והוא גם נוח מאוד לשינה. לצערי אני אומר זאת מהניסיון החתולי הרב שיש במשפחתנו.

אני לא מוכן לתת לשום חתול לשכת לי על הגג!

פה אני מסכים איתך לחלוטין, גג בד הוא צרה צרורה אם חתולי השכונה גילו אותו, אצלי לשמחתי לא הייתה בעיה כזו אבל אני בהחלט מודע לה.

בעיה נוספת עלולה להיות עם כיסויי בד לרכב. החתולים משחיזים ומותחים ציפורניים על הבד, פוגעים בכיסוי וחמור מזה, שורטים את הרכב שמתחת לבד אבל בפעם האחרונה, אם פח הרכב חשוף וחתולים מטיילים עליו, רובצים עליו או אפילו קופצים עליו זה לא פוגע בפח ולא פוגע בצבע ולא יוצר שריטות

רק שתבינו איך נראית החניה שלי (התמונה לא צולמה בסמוך לשעת ההאכלה כך שלא כל החתולים בתמונה):

1 027.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה אלה לא חתולים, אלה נמרים למען השם - נמרים!

תראה איזה מבטים, רכבים לא מעניינים אותם, הם רוצים בשר!

*הנ"ל נאמר בהומור. ט.ל.ח

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...