Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגי הראלי של המועדון המוטורי הישראלי 2010 (התאחדות IRDA) חוזרים להתאמן

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

את כל הבדיקות שלי עשיתי. כמובן שהן לא יכולות לשכנע אף אחד...

מה שמוזר הוא שכל אחד מהחברים שדיברתי איתם בIRDA לא מעוניין לעשות את כל מה שניתן כדי לרדת לחקר האמת.

במחשבה שנייה, זה לא כל כך מוזר כיוון שיותר נוח להפריח האשמות לאוויר מאשר לבדוק אותן ולעשות עם זה משהו.

אגב, באירוע זה השתתף אמיר גמליאל, אמיר חבר פעיל בעמותת הראלי, זה מוריד עוד מהאינטרס שלנו לפגוע באירוע.

אלון, תתפלא כמה המשטרה קוראת בפורומים ומחפשת פעילות! תשאל את החברה של הדראג...

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 342
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קבלו סיפור

אחד מחברי הופתע באחד מימי שישי כשהגיע הביתה למסיבת יום הולדתו שתוכננה בקפידה ובסודיות ע"י אשתו

כולם חגגו עד שבחצות הופיעה המשטרה וביקשה לפזר את "ההפגנה" כי אחד השכנים התלונן על רעש.

לאחר שהתפזרו האורחים והלכו לדרכם אשתו של החוגג שמאד נעצבה על ליבה סיפרה לבעלה שמאד מוזר הסיפור של המשטרה כי היא כיתתה את רגליה לכל השכנים בשכונה וביקשה מראש סליחה אם הם טיפה "יסבלו" מהמסיבה ולטענתה כל השכנים הסכימו, ויותר מזה חלקם גם היו בין החוגגים באירוע.

צחק בעלה ואמר לה :הייתי עייף ונשבר לי הז..... אז הזמנתי אני את המשטרה.

אין מוסר השכל פה, הסיפור סיפור אמיתי

סתם חומר למחשבה נדב

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב

1. היתה תלונה למשטרה על האירוע

2. בא נאמר את הדברים במפורש, יש לפחות 3 אנשים שיש להם עניין שהארוע יבוטל מלבד סרוגו, ככה שאני בכלל לא חושב שזה הוא.

3. כבר היינו בסרט הזה של להאשים מישהו, מה יצא מזה ? רק טיפש לא לומד מטעויות .

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לי טובה נדב - זה שהיתה תלונה, אלו דברי השוטרים בשטח, לא שלי.

גם מבירורים שעשיתי אח"כ, נאמר לי אותו דבר.

אתה באמת מצפה שנאמין שכל יום שבת המשטרה מחזיקה טנדר 4X4 עם בוחנים מ 05:00 בבוקר בהמתנה לנהגים? 52 שבועות בשנה? גם בדרום? גם מרכז? אולי גם בצפון? אתה נאיבי יותר ממני.

איזה בדיקות אתה רוצה בדיוק לעשות? דיברת איתי בטלפון על "פוליגרף"... נו, אתה רציני?

תסלח לי שאני אומר לך - זה קישקוש. אין שום צורך בפוליגרף - כולנו יודעים בדיוק למי האינטרסים וכל אחד שיעשה את החשבון שלו. חוץ מזה - מה מונע ממך לעשות פוליגרף? תכנס את חבריך ותעשה - תפרסם את התוצאות.

אמרת לי בטלפון: "כלב נובח אינו נושך..." לגביי אחד מחבריך - רק שכחת שאנשים הם לא כלבים ואני בחיי הספקתי להכיר כאלו שנובחים ואינם נושכים, כאלו שאינם נובחים אך נושכים יפה יפה וגם כאלו שנובחים ומידי פעם גם נושכים.

מי שמאיים לעיתים גם מבצע - ומי מאיים (או לפחות איים בעבר), אתה יודע טוב בדיוק כמוני - כולנו יודעים.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלו סיפור

אחד מחברי הופתע באחד מימי שישי כשהגיע הביתה למסיבת יום הולדתו שתוכננה בקפידה ובסודיות ע"י אשתו

כולם חגגו עד שבחצות הופיעה המשטרה וביקשה לפזר את "ההפגנה" כי אחד השכנים התלונן על רעש.

לאחר שהתפזרו האורחים והלכו לדרכם אשתו של החוגג שמאד נעצבה על ליבה סיפרה לבעלה שמאד מוזר הסיפור של המשטרה כי היא כיתתה את רגליה לכל השכנים בשכונה וביקשה מראש סליחה אם הם טיפה "יסבלו" מהמסיבה ולטענתה כל השכנים הסכימו, ויותר מזה חלקם גם היו בין החוגגים באירוע.

צחק בעלה ואמר לה :הייתי עייף ונשבר לי הז..... אז הזמנתי אני את המשטרה.

אין מוסר השכל פה, הסיפור סיפור אמיתי

סתם חומר למחשבה נדב

דני

אני מבין מדבריך שייתכן שעופר ,אהוד,חלווה,אתה או משהו מהעמותה הודיע למשטרה ?

אתה צודק,בעצם הכל יכול להיות , אז למה להתנפל על סרוגו ?

ואתה אלון , כל הכבוד לך ,כן לך הכל מותר , תמשיך במלחמה ותתעלם מהמייל שקבלנו מגברי לוי בנושא ההתבטויות כאן!

הגיע הזמן שנפסיק עם זה ...

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא התנפל על סרוגו (אני עדיין לא האשמתי אותו בכלום) - אבל אני שמח לשמוע שאתה מסנגר עליו.

דף חדש במערכת היחסים שלכם.

אני ממלא נאמנה את הנחיותיו של גברי לוי.

ראה - מאתמול, אף מילת ביקורת על יוסי ניסן. (אבל אין חסינות לנצח, מצד שני - ואין לי גם יכולת למנוע מאחרים לבקר את צעדיו - אני לא צנזור ופה לא צפון קוריאה, מר גדז').

אני מציע שאתה, מישל, יחד עם סרוגו ויוסי תשבו על כוס קפה ואולי תצליחו לפתור את הפלונטר הזה.

אהה.... שכחתי - אתה וסרוגו כבר ישבתם פעמים רבות על קפה, גם אני, גם ניר בן ארי - משום מה כל ויתור שלנו רק החזיר אותנו אחורה.

- כפי שהדגשתי - אני כותב פה כאדם פרטי. בסוף אוגוסט - אתה מוזמן להעמיד עצמך מישל לתפקיד יו"ר המועדון המוטורי הישראלי. אולי תצליח להפכו למועדון ספרינט בלבד - כמו שתמיד רצית. ייתכן שזה יהיה צעד בונה אמון בינך ובין סרוגו.

בידידות,

אלון

נ.ב.

מישל - כדאי שתחליט פעם אחת ולתמיד איפה אתה נמצא. מישהו עוד חס וחלילה עלול לחשוב שהשם "זיקית" שמוזכר בד"כ בהקשר של מארגן אחר - קשור בטעות אליך. (טלפון תודות מסרוגו בדרך אליך ברגעים אלו אני מעריך...)

אלון

נ.נ.ב.

אכן הכל יכול להיות - אפילו שעופר הלשין על עצמו. יש "יכול להיות" ויש "סביר שהיה".

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבוד היו"ר אלון חלווה,

כמה שינאה יכול להיות באדם אחד?

די, רד מהעץ "בזהירות" טיפסת גבוה מידי!

אתה לא מבין שאתה לא מוביל לשום מקום!

חשבתי שיש לך קצת יותר שכל בקודקוד, טעות.

תפעיל מבערים וצא לדרך שוב:evil:

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך היקר - אינני יו"ר... הודעתי על התפטרותי - בדיוק בשביל זה שאוכל להעביר ביקורת חופשית, שאוכל להצביע על מחדלים בלי להתחשב בפוליטיקות, כדי שאוכל להילחם על זכותי גם בבית המשפט - אם אבחר לעשות זאת - מבלי לתת דין וחשבון לאלו שבחרו בי.

אין לי שום שנאה כלפי אף אחד - רק ביקורת כלפי מעשים פסולים כשהם נעשים.

ואכן, אין לי "חברים" בנושא זה:

ידעתי לפרגן לך כשהיה מגיע לך וגם לתקוף אותך כשהיגיע לך

כנ"ל מישל

כנ"ל מר ניסן

בניגוד לכולכם - אני רק נהג ולי אין אינטרסים בתחום.

אני לא צריך להיות חבר של גבי - פרנסתי לא תהיה תלויה בו. שלך ושל מישל, כן - אם תרצו להיות מארגנים (אולי בגלל זה החליל של מישל מנגן בשבועות האחרונים צלילים אחרים).

אני לא צריך להיות חבר של יוסי ניסן - אני רק נהג - זה מאפשר לי להעביר ביקורת כשאני מוצא לנכון - חריפה ככל שתהיה, זו זכותי.

מציע לך בידידות ברוך - בחר לך אוייב אחר. אני לא הייתי אוייבך, מעולם, ובעמותת הנהגים / המועדון המוטורי הישראלי - לא היה לך מעולם ידיד/יריב (בחר את המילה המתאימה לך כאוות נפשך) הוגן ממני. זכור זאת!

אלון

נ.ב.

דבר אחרון, ברוך - יושרי, מעולם לא היה מוטל בספק. אני עומד מאחריי כל מילה שאני מוציא או כותב - וזה ידידי, משהו שבודדים בענף הזה יכולים לטעון לו.

נסכם שבזה סיימנו?

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לכולכם - אני רק נהג ולי אין אינטרסים בתחום.

אלון

אלון, כבר לא יכולתי להתאפק יותר

בתור "רק נהג" (שנהג באירוע אחד בארבע שנים האחרונות, בערך) אתה כותב פה הכי הרבה ואתה הפוליטיקאי הגדול ביותר פה,

וכל זה תחת הסוואה של "רק נהג", "ספורטאי"...

די עם הרמיזות, כולם יודעים שאתה מדבר על ברוך, למה אתה חושש להזכיר את שמו? הרי אתה ספורטאי נטו...

עכשיו ישאלו אנשים, למה הכנסתי את האף...

תשובה: כי אני יכול וכי כבר לא יכולתי להתאפק

לסלי,

שכבר מתפוצץ מכל החרא שהולך פה

"There's one arena of motor sport where everyone's a hero. One where the skill is not in the deftness of steering, nor the late application of brakes. Nor that intuitive feel for a car's limits. This a sport where the real display of talent is just turning up on race day." TOP-GEAR on drag racing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון

מזלי שפרנסתי לא תלויה ועומדת על הספורט המוטורי, מאידך המשך פעילותו של הספורט המוטורי תלויה בפרנסתי אני לא חושב שהיה אדם שתרם מכספו זמנו ומרצו יותר ממני לאורך 25 השנים האחרונות והכול בכתובים.

תראה מה הכתובים שלך עשו

במקום לפרגן להתאחדות שהוקמה יצאת בדברים חסרי רסן כלפי כול העולם ואחותו גם.

במקום לבדוק ולעשות שעורי בית אמיתיים בנושא האירוע האחרון שיבבתה בין הכתובים רמזים חסרי רסן לו זה היה מקום עבודתך או מקום שהכפת לך ממנו לא הייתה יוצא בהנף קולמוס וכותב את שכתבת מבלי לבדוק בציציות.

במי פגעת? בכם ישירות ובספורט המוטורי, צדק מי שכתב אין להוציא כביסה מלוכלכת החוצה במקום לכנס ישיבה/וועידה ולצאת

למהלכים בוני ספורט מוטורי יצאת נגד, אם קשיש כמוני למד דברים בוודאי צעיר כמוך יכול ללמוד מהם.

רק לצורך ההמחשה יכולתי להתעסק רבות בנושא התאחדות אירדא כאשר הוצאנו מההתאחדות כול הדברים עמדו לצידנו, החלטנו ללכת קדימה ולראות את האור מהלך שהוכיח את עצמו, השארנו מאחורינו את הגועל והלכנו קדימה, מה כבר יעזור לך כיום, הדברים שאתה עושה לא יניבו תוצאות, אתה משקיע אנרגיות שליליות שאינן מביאות לכול צמיחה בספורט המוטורי, ההפך הוא הנכון.

אלון, אני יודע יותר פרטים ממה שאתה חושב אתה לא הולך בדרך הנכונה עצור בעצמך!

ברוך

נ.ב. זה כיתוב אחד יותר מידי שלי בשירשור זה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסכם שבזה סיימנו?

אלון

נ.ב. זה כיתוב אחד יותר מידי שלי בשירשור זה!

אז בוא נראה אתכם מפסיקים כאן!

שום תועלת לא תצמח מעוד שרשור כזה....

ערן גומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, כבר לא יכולתי להתאפק יותר

בתור "רק נהג" (שנהג באירוע אחד בארבע שנים האחרונות, בערך) אתה כותב פה הכי הרבה ואתה הפוליטיקאי הגדול ביותר פה,

וכל זה תחת הסוואה של "רק נהג", "ספורטאי"...

די עם הרמיזות, כולם יודעים שאתה מדבר על ברוך, למה אתה חושש להזכיר את שמו? הרי אתה ספורטאי נטו...

עכשיו ישאלו אנשים, למה הכנסתי את האף...

תשובה: כי אני יכול וכי כבר לא יכולתי להתאפק

לסלי,

שכבר מתפוצץ מכל החרא שהולך פה

אדון לסלי היקר - רוב האירועים בהם השתתפתי מתועדים פה - הרבה יותר מאירוע אחד ב - 4 שנים - זה שקר גס (רק ב 2009 השתתפתי ב 4 אירועים). מי אתה שתקבע מי ספורטאי ומי פוליטיקאי? השתן עלה לך לראש, ידידי.

אני מצפה להתנצלות כאן על גבי הפורום!

דבריי נכתבו ללא העלבות אישיות ומתוך ביקורת אמיתית על מה שאני חושב שמתרחש.

אתה כתבת: "כל החרא שהולך פה" - ניבול הפה היחיד בשרשור הזה - יצא מפיך.

אם אני פוליטיקאי - איך זה שויתרתי על תפקידי? איך זה שמראש הצהרתי שבכוונתי לסייע בתפקיד רק עד אוגוסט?

הכל כתוב. במה בדיוק התכוונתי לברוך? אני טבעתי לו כינויים? או חברים שלו?

אתה חוצפן.

אלון

נ.ב.

ברוך,

את הדייסה שבישלתם תאכלו בעצמכם. כמה פעמים ירקו לך בפרצוף? תיזכר מי?

תהיה כנה עם עצמך - גם כשלא הסכמנו - לא היה הוגן ממני.

כמו שכתבתי בעבר - אלא שאתה מסב עכשיו לשולחנם - ילעסו אותך וירקו החוצה. (זוכר שכתבתי? - נדבר בעתיד כשזה יקרה).

אתה כלי בידם ואני היחיד שיש לו אומץ לומר פה את האמת בפורום.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...