Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגי הראלי של המועדון המוטורי הישראלי 2010 (התאחדות IRDA) חוזרים להתאמן

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק בישראל , ספורט מוטורי = שינאה לאומית , למה ????

כשאין תחרויות אנשים מוצאים את התסכול והזעם דרך המקלדת :cry:

ברוך, מישל, תארגנו מהר תחרות, אתם רואים מה קורה לאנשים, פיקוח נפש :wink:

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 342
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה לי שצריך מפגשים שבועיים, של כל הנהגים.

ריקודי עם אצל גברי פעם בשבוע, יכול להיות רגיעון לא רע לכולם.

:D

אהבתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישל

סיפרתי סיפור מצחיק הפכת את זה להאשמה??

בודאי שהלשנתי,צלצלתי אליהם ב3 לפנות בוקר ואמרתי להם לחכות בצומת עם 45 חיילי מרינס אמריקאים,47חמסניקים

ו34 ניידות,הכל בשביל לתפוס את כולכם

חחחחחחחחחח כמה אתה מצחיק

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני

לפני שמישל עונה לך ברצינות, אני אגיד לך.

שקוף שזה אתה, הרי אתה רוצה להעביר אותנו לקפריסין, אז אתה מטרפד לנו את התחרויות בארץ כדי שלא יהיה לנו ברירה.

אתה רוצה לשמוע למה שקוף שזה- מישל, ברוך, אלון, זלמן, קובי, עופר, אני, ניר, ירון, גבי, נדב .

זרוק שם באוויר ואומר למה הוא החשוד המיידי :-D

כמו שאומרים, אנחנו תלויים אחד בשני ואם לא נהיה יחד נהיה תלויים אחד ליד השני . :twisted:

אז יאללה סולחה

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה אתה גאון

אני מקבל על כל גולגולת שאני מעביר לקפריסין עמלה איך עלית על זה?

הבעיה שהעמלה תהיה נמוכה כי על כל גולגולת חסרת מוח שתגיע לשם אני מקבל רק 10%

וברצינות

אני לא במשחק,לא אענה ולא אגרר בלשוני.

תמשיכו לפתח את הנושא עד ש תפוצצו את ה"הרד דיסק " של הפורום.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני

אין מה להגרר בלשון, ברור שהכל בצחוק.

הלוואי שתמצא לנו פתרון בקפריסין שנוכל לעמוד בו, אני הראשון שמפרגן לזה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום והפעם ברצינות .

בראלי ובראלי ספרינט קיימים היום כ 25 משתתפים, אם בשנים האחרונות היו ליגות סדירות, כמות האנשים בתחום היתה כפולה או משולשת.

הענף הזה במשך שנים יורה לעצמו ברגליים, מה אפשר לעשות ?

לנטרל את כל החששות וניגודי האינטרסים בין כל הגורמים על מנת שישתפו פעולה. זה לא כזה מסובך.

יש שלושה אנשים שמעוניינים לקיים תחרויות - ברוך, מישל, אדרי. לשבת עם שלושתם ולסגור איתם לוח אירועים לשנה הקרובה, אף אחד לא יקופח, אף אחד לא יחשוב שהוא מאבד איזה נתח שוק עתידי.

יש 2 עמותות שמייצגות את הנהגים, גבי סרוגו רוצה להיות יו"ר התאחדות הראלי, אני לא יודע מי רוצה להיות יו"ר עמותת המועדון הישראלי, אז מי שרוצה שיציע את עצמו, מה שיסגר יהיה לשנתיים הקרובות.

הפעולות בוועד העמותות יעשה בפתיחות, בלי שושו ( למעט פירסום מועדי ומיקום התחרויות המדוייק) כפי שנעשה בראלירייד ובעבירות.

ברגע שמנטרלים את החששות אחד מהשני, דואגים לבטחונם של האנשים שיש להם אינטרסים בתחום, אפשר לפעול כלפי חוץ בראש נקי, ולפתח את התחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם אריה 100%,מספיק עם המשחקים המלוכלכים, על מה המלחמות?כמובן על כסף...

אבל בקצב הזה לא יהיו מירוצים לא ספורטאים ובטח לא כסף,בשורה התחתונה אתם תלויים בנהגים ,ותחשבו על זה.

נ.ב.

תומך ומחזיק אצבעות במהלך של דני בקפריסין,אם יישתלם אנחנו בפנים.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום והפעם ברצינות .

בראלי ובראלי ספרינט קיימים היום כ 25 משתתפים, אם בשנים האחרונות היו ליגות סדירות, כמות האנשים בתחום היתה כפולה או משולשת.

הענף הזה במשך שנים יורה לעצמו ברגליים, מה אפשר לעשות ?

לנטרל את כל החששות וניגודי האינטרסים בין כל הגורמים על מנת שישתפו פעולה. זה לא כזה מסובך.

יש שלושה אנשים שמעוניינים לקיים תחרויות - ברוך, מישל, אדרי. לשבת עם שלושתם ולסגור איתם לוח אירועים לשנה הקרובה, אף אחד לא יקופח, אף אחד לא יחשוב שהוא מאבד איזה נתח שוק עתידי.

יש 2 עמותות שמייצגות את הנהגים, גבי סרוגו רוצה להיות יו"ר התאחדות הראלי, אני לא יודע מי רוצה להיות יו"ר עמותת המועדון הישראלי, אז מי שרוצה שיציע את עצמו, מה שיסגר יהיה לשנתיים הקרובות.

הפעולות בוועד העמותות יעשה בפתיחות, בלי שושו ( למעט פירסום מועדי ומיקום התחרויות המדוייק) כפי שנעשה בראלירייד ובעבירות.

ברגע שמנטרלים את החששות אחד מהשני, דואגים לבטחונם של האנשים שיש להם אינטרסים בתחום, אפשר לפעול כלפי חוץ בראש נקי, ולפתח את התחום.

כל מילה בסלע . אולי קצת נאיבי חזון אחרית הימים "וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ ועגל וכפיר ומריא יחדו ונער קטן נהג בם"

כבר אז היה קרטינג :shock:

הפתרון לפרנסה זה הגדלת העוגה קרי יותר משתתפים -ספורטאים ולא תפוס ככל יכולתך. כי לקלקל מסתבר כל אחד יכול.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העט חד מהחרב...

חבל שאין עוד כמה עיתונאי רכב / ספורט מוטורי, שנדרשים לנושא.

מפרי עטו של ירון אדרי.

http://cars.walla.co.il/?w=/4704/1718904

כל מילה נוספת, מיותרת!

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הכתבה המא(ע)לפת

" נחזור ונספר כי רכבי המירוץ הייעודיים הובלו על נגררים ואלה כלל לא נועדו לנסוע על כביש ציבורי אלא בשטחי עפר מרוחקים. זה כמובן לא מנע מנציגי החוק לבקש את רישיונות הרכב שלהם."

כל מקום בו אדם יכול להימצא נחשב כדרך ומכאן הרכב חייב ברישוי.

את זה כדאי שידע כל אחד כולל כתב הרכב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...