Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגי הראלי של המועדון המוטורי הישראלי 2010 (התאחדות IRDA) חוזרים להתאמן

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 342
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ומה שמעניין יותר שישנה שתיקת הכבשים ( או השפנים? ) והמבין כמובן שמבין.

נראה שכולנו הבנו כבר שספורט מוטריי חוקי לא יהיה לא השנה ולא בשנה הבאה לטובה, ולכן חבל על האנרגיות צאו לשטח 2-3 מכוניות ותהנו לכם, ודבר נוסף מישהו יכול לספר לי איזה ספונסר יהיה מוכן להכנס לקלחת המטומטמת הזו? תן לי אחד משוגע?

המשיכו לחלום חלומות רטובים המטיףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערותי בכחול הדגשים מדבריך באדום

את שיטת הפרד ומשול המציאו הרומאים לפני 2000 שנה . לא ברור לי מה האינטרס של מישהו שלא תהיה פעילות ספורטיבית , לא של מארגנים לא של הרשות ולא של היבואנים, כי הרי בהעדר פעילות ספורטיבית , מה הרוויחו אותם בעלי אינטרסים. אלה יכולים להרוויח רק אם יש או תהיה פעילות ספורטיבית. רק בהתקיים פעילות אולי יש למישהו אינטרס בהחלשת ציבור הנהגים.

ובהגדרה כוח גדול ומאוחד חזק יותר ובעל השפעה יותר מכוח קטן ומפוצל

לא מתאים להתבטא כך בכלל, ובוודאי לא ממי שחושב את עצמו לספורטאי בפרט.

איזה כבוד הביא מתחרה בראלי לישראל דרך אגב?

ֿ

צודק קופים מילה לא מתאימה..

בכל אופן יש מספר גדול של מתחרים מתחום הראלי רייד בנוסף אליהם והדוגמא הכי טובה היא אלון דאי שלקח אלוף אסיה ולא קיבל איזכורים בעיתונים כמו שהיה אמור לקבל..מאידך כתבות ענק על זה ששחקן כדורגל לובש חוטיני יותר מעניין...

כבודו של אלכס אברבוך במקומו מונח...אבל איפה הכבוד שלהם ראויים כל המתחרים שמביאים מקומות ראשונים ופודיומיום מהספורט המוטורי?!?

איפה הנהגים ערביי ישראל שלוקחים מקומות ראשונים בראלי ירדן...על זה אתה לא שומע?למה?

הכוונה שלי לזעזע מערכת היא כאשר אזרחי ישראל אשר כן נוהגים בספורט מוטורי ינהגו תחת דגל של מדינה אחרת וייצגו אותה לדוגמא...לשים דגל של קפריסין על הרכב ולא של ישראל..בכך לזעזע מערכת.

כאמור זה לא ישנה...אפשר להמשיך להתדיין כאן ולשבור את הראש,הדבר הכי טוב לעשות אם זה לא רצוי כאן והכספים לפח וחסל היא פשוט להתחרות במקום אחר...קרי ירדן,קפריסין,יוון..(בכוונה לא אומר טורקיה)

קבוצת ראלי גמליאל GRT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר

קפריסין זה נחמד פעם פעמיים בשנה, אבל זה לא תחליף לליגה מסודרת של 8-10 תחרויות בשנה, זה יכול להתקיים רק כאן בארץ.

הבעיות החיצונית שיש לתחום כל כך גדולות שאין מקום ללוקסוס של מריבות פנימיות, שילד נכנס לניתוח ההורים מתאחדים גם אם היחסים בינהם לא משהו, גם כאן צריך להתאחד למען המטרה ולא לירות אחד לשני ברגליים.

אם יש סה"כ 25 צוותים מתחרים בארץ, אז לפחות 20 מתוכם מעוניינים רק להתחרות, בלי כל הבולשיט מסביב.

מה הבעיה לארגן לפגישה את אותם 25 צוותים ולקבל החלטות משותפות איך עוזרים לקידום הדברים ?

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה

אתה צודק והלוואי שזה היה קורה , אבל שנינו יודעים שזה לא ריאלי..כמו שזה לא קרה עד עכשיו.

אם כזה מפגש קורה בופה עליי..(בורקסים ושתייה קלה)

אני מחכה לעלויות ואז אפרסם אותם למי שרוצה ומעוניין,

איך דני לוי אמר...תמשיכו לשבור את הראש.וואלה צודק,חאלאס בכסף ששילמתי לגרירה היום על פארש, הייתי שולח

את הרכב שלי על מעבורת לקפריסין, ועוד הייתי מקבל רוח צפון מערבית בבלורית.

בוא נקבל עלויות ונראה לך תדע אולי מצפה לנו הפתעה ובא לציון גואל :)

קבוצת ראלי גמליאל GRT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו לקשקש ולפנטז !!

איה נאפה שמניאפה !

היינו שם , נהננו לזמן קצוב וזה נגמר בכמה מירוצים לא מבוטלים כי אז ההוצאות היו פחות מחצי מהיום !

הובלת רכב במעבורת עלתה כ-50$ אתם קולטים ?????

היינו סוגרים מירוץ ביחד עם המשפחה והצוות ב- 2000$ כולל הכל , עם בזבוזים מלון (4 העונת) בילויים מתנות ומה לא !!

אז ,מי שלא יכל להרשות לעצמו לוקסוס , יכל לסיים כל מירוץ בפחות מ-1000$ !

גם אז הזמנים היו אחרת , הכיס היה מלא יותר ו הספונסרים כיסו את הרוב !

כיום ? נראה מי יוכל לעמוד באתגר הזה ?

לעצם הדיון כאן ,אני שם לב שככל שאתה מנסה לכבות את האש וההתלהמות זה פועל הפוך ! תהיו לי בריאים , דור צעיר ונחמד, ושלא תעזו להזכיר את דור אשקלון !

לכן , מסכים עם ההצעה של אריה , ומקווה שזה יצא לפועל אחרת נמשיך בשנאה ובלחפש נקמות וכפי שמשהו אמר "תמות נפשי עם פלישתים" .... מאוד חכם !

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישל

מכיוון שהמון זמן לא היית בקפריסין ואינך יודע מה התחולל שם בשנים האחרונות, אני מציע שלא תקפוץ עם מסקנות שאולי בחלקן לא מבוססות.

בקרוב אפרסם את ההוצאות הקשורות לנושא ואז כ"א שיחליט בעצמו ולעצמו.

דבר אחד כבר ביררנו,העברת הרכב לקפריסין במעבורת של "רוזנפלד ספנות" עולה 200 יורו.

דני

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה אחת שווה אלף מילים...

תוצאות המעשה ההירואי של הפוליטיקאי הקטן מאתמול.

הפנים אומרות הכל.

יום עצוב לספורטאי הראלי באשר הם.

כן חברים, המשיכו לתת יד לפילוג...

מחיר מניות הראלי ממשיך לרדת. בקרוב גם כל 3 נהגים יקבלו התאחדות.

אלון

נ.ב.

והעיקר שיוסי ניסן ממשיך להקים התאחדויות.

אלון

31 07 10 014.jpg

31 07 10 022.jpg

31 07 10 050.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר מדברים בתמונות, אני חושב שאני מדבר בשם כל נהג שהיה מוכן לשים תקציב של 5 אירועים בארץ

עבור אירוע אחד דומה לזה שבתמונה - בחו"ל.

(למי שלא זיהה - מדובר בדני לוי במירוץ בירדן כמדומני).

גם אם זה לא יהיה סבב אליפות העולם...

גם אם זה רק אליפות ישראל בחסות מועדון הראלי של לימסול, קפריסין...

לעזעזל, גם אם זה רק ספרינט שולי באיזור איה נאפה.

אלון

נ.ב.

אולי הרשות לנהיגה ספורטיבית בראשות יוסי ניסן תפתח משרד גם בקפריסין - תקציב לא חסר, ברוך השם,

הרי רק ביולי הקמנו עוד התאחדות.

אלון

נ.נ.ב.

כמה אני מוכן לשלם כדיי לשבת שוב בחברותא על חוף הים בקפריסין אחרי מירוץ מוצלח, עם כוס בירה וחבורת נהגים ישראלים...

והפעם כמתחרה ולא כאיש צוות...

דני - הלוואי ותצליח.

אלון

danlevijordan.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב.

והעיקר שיוסי ניסן ממשיך להקים התאחדויות.

אלון

מנקודת מבטו של יוסי ניסן

כנראה שאחד הקריטריונים לבדיקה אם אותו יוסי ניסן פועל הוא מספר ההתאחדויות שהוקמו = כל התאחדות פירושה "הרבה ספורטאים" פועלים בשטח.

האם כל התאחדות מקבלת תקציב מהמדינה? לפי מה שכתבת אלון התשובה חיובית , אז הנה אני זקוק להגדלת התקציב!!

אני זקוק לתוספת כוח אדם להשגיח על הפעילות העניפה ,

משמע אני פועל .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי - כל התאחדות מקבלת תקציב. עכשיו, ישה, תראה איזה יופי...

יוסי ניסן (באמצעות יועציו המקצועיים) ביקש מהתאחדות IRDA לתרגם תקנוני ראלי טכניים מובהקים - גם העביר על זה תקציב. עכשיו - אושרה למספר ספורטאים התאחדות ראלי חדשה (בגלל "השונות" הרבה בכלים, במסלולים ובספורטאים, כנראה) - והם יקבלו, כנראה, תקציב תרגומים וידרשו ע"י אותם יועצים אני מעריך, להביא את אותם תרגומים. זה החוק, לא?

מעניין אם יוסי ניסן עדכן את הממונים עליו בנושא.

מעניין אם שרת הספורט המנסה לגייס גרוש ללירה לתמוך בספורטאים מצטיינים, בספורטאים נכים בענפי ספורט בהם יותר מ 30 ספורטאים - יודעת כי יש פה תקצוב כפול לאותה קבוצת אנשים באותו תחום.

כל התאחדות אמורה לקבל בשנה הראשונה כ - 180,000 ש"ח, למיטב ידיעתי!!!

2 התאחדויות = 360,000 ש"ח. חלקו את זה במקרה הטוב ב - 30 ספורטאים - 12,000 ש"ח לכל ספורטאי.

נראה לי מספיק לפחות ליציאה אחת לתחרות קצרה בקפריסין.

זה בלי לקחת בחשבון 2/5 מתקציב הרשות לנהיגה ספורטיבית (2 התאחדויות מתוך 5) - כמה כסף הוקצב עד היום? כמה מיליונים? לשכר? ליועצים? נראה לי שכל נהג ראלי בארץ אפילו לא יודע שהושקעו בו עשרות אלפי שקלים עד היום ע"י יוסי ניסן.

אז מה יש לנו להתלונן? הכל ורוד בעצם, לא?

כמובן שכל הכתוב לעיל נכתב בציניות.... מתוך תסכול עמוק... ומתוך ביקורת אמיתית על העומד בראש הרשות לנהיגה ספורטיבית.

אלון

נ.ב.

על משקל זה ולפי תקדים זה שקבעה שרת הספורט בהמלצתו של יוסי ניסן להבנתי - הייתי ממליץ ליו"ר התאחדות הכידונים, אמציה גזית, לבקש תקציב מחומש.

הם חמישה תחומים, לפחות פי חמישה ספורטאים - ויוסי ניסן כבר קבע את התקדים, לא?

ואולי אני לא מבין כלום והכל בסדר? אולי...

אבל אם לא נעלה את השאלות הללו בפורומים כאלו, אז איפה כן?

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיב רק היום,כי נתתי לעצמי להתקרר מאתמול,אחרת התגובה שלי הייתה הרבה יותר חריפה.

אין לי מושג מי עשה או עשו את הדבר השפל הזה,אני רק יכול לתאר לעצמי...מה שבטוח שזה חציית כול הקווים האדומים,

פשוט גועל נפש,גם אצל העבריינים הכי גדולים יש קווים אדומים שלא עוברים.

אני לא מבין מה הטעם ומה זה נותן לאותם אנשים לעשות דבר כזה,כאילו אין לנו עוד מיליון בעיות עם החוק הזה....

האנשים האלו(המלשינים) ממש לא חובבי ספורט מוטורי,"חובבי כסף ומלחמות הם" המעשה שעשו ממש לא ספורטיבי.

על העוגמת נפש,האכזבה,והוצאות הכספיות המיותרות שהם גרמו לי לשאר הנהגים ובטח למארגנים שעבדו קשה והכינו אירוע

ברמה,מגיע לאותם מלשינים רק כישלון בהמשך דרכם.

את הבעיות אנחנו צריכים לפתור קודם ביננו,נהגים,אמרגנים,מי עושה מה כמה ומתי,ולהגיע להבנות שמקובלות על כולם.

בברכה,

קובי כהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...