Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר איכותי לפונטו ספייס 2006 - היכן הכי זול בחיפה והקריות?

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 5103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בפונטו ספייס הגיע זמנו של המצבר. הוא מקצר לי ועדיף להחליף אותו במסגרת אחזקה מונעת לפני שיהיה בלגאן בהנעה.

הייתי באוטו דיפו, בטבלה שם נאמר כי יש צורך במצבר של 40A.

אין אחד כזה על המדף.

המוכר הציע לחתוך את התושבת ולשים מצבר של 50A. אני התנגדתי מכיוון שמדובר לפי הבנתי בקומבינה ואני מעדיף לא לשחק עם החשמל במכוניות שגם ככה לא ידועות באמינות יתרה במערכת החשמלית שלהן.

אז - שתי שאלות:

1. האם יש צדק בדבריו של המוכר?

2. היכן ניתן להשיג מצבר של 40A מחברה מוכרת וטובה בלי שישחטו אותי במחיר?

בברכה,

דודו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר המתאים הוא 45 או 50 אמפר. יש מצברים בגודל המתאים בלי קומבינות.

ראה מצבר מתאים בלינק. אני התקנתי כזה אצלי בספייס לפני מספר חודשים. בית העסק הנ"ל גם מבצע התקנה (כלולה במחיר) אני לא בטוח מה אזור הכיסוי שלהם.

http://www.e-shetach.co.il/pl_product~VR2-045RL-01D1~31~0.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי את המצבר עצמו, יש עליו מדבקה של 40A והייתי שמח להשאיר את זה על האמפר המקורי.

טוב לדעת שזה עולה בסביבות 500 ש"ח, זה ייתן לי רפרנס לגבי המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אין בעיה חשמלית, יש צורך לנסר את התושבת.

אני לא מעוניין להגיע למצבים של קומבינות בכלל.

המכונית שרכשתי טופלה במוסך מורשה מהיום הראשון שלה ועד ימינו אנו - זה אומר ללא חוטים מיותרים, בלי קומבינות, בלי איזולירבנדים רופפים - כל מה שמאפיין רכב ישראלי טיפוסי. רצוי להשאיר את המצב כמו שהוא :lol: .

בכל מקרה תודה על העזרה, נראה לי שאני בסוף אמצא את עצמי במרכז השירות של פיאט בעכו ואקנה דרכם את המצבר.

(אלא אם למישהו יש המלצה אחרת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אין בעיה חשמלית, יש צורך לנסר את התושבת.

אני לא מעוניין להגיע למצבים של קומבינות בכלל.

המכונית שרכשתי טופלה במוסך מורשה מהיום הראשון שלה ועד ימינו אנו - זה אומר ללא חוטים מיותרים, בלי קומבינות, בלי איזולירבנדים רופפים - כל מה שמאפיין רכב ישראלי טיפוסי. רצוי להשאיר את המצב כמו שהוא :lol: .

בכל מקרה תודה על העזרה, נראה לי שאני בסוף אמצא את עצמי במרכז השירות של פיאט בעכו ואקנה דרכם את המצבר.

(אלא אם למישהו יש המלצה אחרת)

תרים טלפון לחברה שבלינק. אולי השירות שלהם מגיע לחיפה. בכל מקרה, כנראה שבמרכז השירות של פיאט תצא בנזק גדול יותר. לפונטו אין מצבר בגודל ייחודי, גם לשנפ יש מצבר מתאים ואני בטוח שליצרנים מוכרים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתיעץ עם איש שטח בנושא.

כשאני הייתי צריך מצבר והיו לי בעיות בטעינה(טעינת יתר) אז הם היו הכי זולים והתקשרתי ,הם אמרו לי להחליף דיבורית קודם שגמרה לי את המצבר ,ורק אחר להטעין את המצבר ולבדוק שוב מה קורה.

אחרי ששום דבר לא עזר נפגשתי עם הניידת שירות שלהם בכבר סבא והוא לפני ההחלפה למרות ששילמתי כבר על המצבר ,הוא בדק לי טעינה וזליגה ווידא שהמצבר באמת דפוק.

היה לי טעינה גבוהה 14.8-15 אחרי ההחלפה לוורטה כחול גרמני הטעינה 14.5 קבוע .

אני ההיתי מרוצה מהשירות וגם מזה שהם לא מיהרו להחליף לי מצבר ועשו הכל כדי שאני לא יחליף סתם.

הטווח עבודה שלהם זה ת"א-כפר סבא אז זה יהיה קצת בעייתי.

תדבר איתם בכל מקרה אין לך מה להפסיד..

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...