Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לקניית טויוטה פריוס 2010

kashat18
שימו לב! השרשור הזה בן 5065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מטעה לגבי בעית דוושה:

כן מטעה.

מדובר במקרה יחיד שנמצא בפריוס דור 2, לא בדור החדש. לא הוכרזה קריאה לתיקון דוושת מצערת גם לאחר המקרה הזה לפריוס כלשהי.

לגבי הקריאה לתיקון של הפריוס דור 3 - היא נגעה לתוכנת מחשב הרכב כדי לשפר את התחושה במעבר מבלימה רגנרטיבית לבלימה רגילה עם בלמי הדיסק.

לא היה לתיקון משמעות בטיחותית, והוא לא שיפר את מרחק הבלימה שהיה תקין. רק את התחושה במעבר בין המצבים. למעשה, לא הייתי מתפלא אם ה"תיקון"

לא היה מבוצע כלל, אם לא ההיסטריה המופרזת שהייתה באותם ימים בגלל תקלת דוושת ההאצה בדגמים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקיי,הוצאתי את המידע מהאתר של טויוטה.

בעצמם הם לא כותבים איזה דור של פריוס מדובר.

אם הטעתי קבלו את התנצלותי הכנה.

מה שכן לאור בעיות הבוצה במנוע בשנים קודמות, שיא האמינות הרכב לא יקבל ממני אישית.

יום טוב.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל לא התגלתה בעיה כזאת וכאמור לא הייתה כל דרישה לתקן פגם כזה בפריוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בשעה טובה הזמנו פריוס חדשה ועוד כשבועיים שלוש היא אמורה להיגע אלינו :-D:-D:-D:-D:-D

מה אני צריך לבדוק כשאני מקבל את הרכב? מה הדברים שצריך לשים לב אליהם לפני שאני חותם על הרכב ונוסע איתו הביתה?

בברכה, אלכס.

HU: Alpine 117E Comp: Hertz HSK165

AMP: Audison LRx 4.1k SUB: Hertz HX300D

Capacitor: Connection (Audison) 1F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרכז המסירה של יוניון מוטורס יעברו איתכם על כל מערכות הרכב, וכמובן שרצוי שתשאל שם כל שאלה שעולה על רוחך.

אבל בסופו של דבר הפריוס היא מכונית ככל מכונית, אז צריך לבדוק את הדברים הרגילים: לנסות לזהות תיקוני צבע באור שמש,

לוודא שכל האבזור שהובטח אכן נמצא, שההתקנות המקומיות בוצעו כראוי ושאין חוסרים או פגמים אחרים.

מעבר לכך, חשוב להנות מהרגע...

תתחדשו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בשעה טובה הזמנו פריוס חדשה ועוד כשבועיים שלוש היא אמורה להיגע אלינו :-D:-D:-D:-D:-D

מה אני צריך לבדוק כשאני מקבל את הרכב? מה הדברים שצריך לשים לב אליהם לפני שאני חותם על הרכב ונוסע איתו הביתה?

בברכה, אלכס.

אם זה עדיין רלוונטי (ראיתי רק עכשיו את השאלה):

ממליץ לך לבקש מייד אחרי המסירה, שיקצרו לך את משך צפצוף האזהרה של הרברס, במיוחד אם

התקנת חיישני רברס.

תיהנה מהרכב!

(אני אחרי 8000 ק"מ איתו, וממוצע של 22.7 ק"מ לליטר, ובהחלט נהנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...