Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמת מנוע טורבו לקולט? או פרוייקט?

שימו לב! השרשור הזה בן 5094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

על המנוע המקורי שלך אתה לא יכול להשים טורבו כי הזרקת הדלק שלך לא תספיק לכן אתה תצטרך להשתיל מנוע של גאלאנט ואותו כבר אפשר לגדוש בכיף ולהישאר איתו סגור כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנוע גלאנט אפשרי לגדוש סגור?

אם אפשר פחות או יותר חישוב של עלות מנוע גלאנט כולל קיט טורבו

אגב בקשר לשילדת הקולט, עד כמה גרועה היא כבר יכולה להיות? סה"כ מדובר על הספק שהוא כביכול 40 כ"ס יותר מהמקור?

אני חושב שיהיה פיצוי קל עם קיט בולמים קפיצים

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על גאלאנט אפשר לגדוש סגור, כבר ביררתי את העניין (יש לי גאלאנט ספורט 2001)

אבל מהנקודת מבט שלי עדיף כבר להביא את המנוע 2500 twin turbo עם 280כ"ס (לגאלאנט לא לקולט שלך)

ההודעה נערכה, מתחיל להמאס לי מהקשקשת הזאת של "לא ישתלם לך", אנשים מנסים פה להנות, לא לעשות קופה!

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על גאלאנט אפשר לגדוש סגור, כבר ביררתי את העניין (יש לי גאלאנט ספורט 2001)

אבל מהנקודת מבט שלי עדיף כבר להביא את המנוע 2500 twin turbo עם 280כ"ס (לגאלאנט לא לקולט שלך)

לי ולך יש את אותו מנוע (4G63) רק שלך יש קאמשפט 1 ולי 2.

אז לשאלתי איזה טורבו מתאים למנוע שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

שאלה, כל מי שטען פה שקולט זה רכב גרוע , ושזה רק רכב לקו ישר בלה, בלה.

אתה מודעים לזה שאתם מדברים בעצם על מיצובישי לנסר איבו באותו שנתון רק בלי החלק הכבד והמעצבן שנקרא בגאז מאחורה,

בעצם מה שאני אומר, שהצורה הראשונה של הקולט שיש בארץ , זה בהשוואה ישירה אותה שלדה כמו EVO 1,2,3

והדגם החדש יותר , זה EVO 4,5,6

תעשו בירורים לא חסר אנשים בעולם שיש בידיהם COLT EVO 4X4

A.R.T Performance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

moshedj2005, קיבלת את התשובה לגבי מה שכתבת כתגובה על ההודעה שלי בתגובה של סולל הדרך.

וחוץ מזה, להונדה יש שוק הרבה הרבה הרבה יותר רחב של שיפורים, מה שלקולט אין ממש.

מנקודת המבט שלי, לא שווה לזרוק כסף על פרויקט גדישה לרכב כזה מלכתחילה, הייתי לוקח את התקציב של הרכב

הנ"ל + התקציב של הפרוייקט גדישה וקונה רכב שכבר גודש מראש או חזק יותר :? אבל כל אחד ודעתו האישית.

וסיוויק האצ' הוא רכב ספורט מטורף! :twisted: (אני לא יגיב עוד בקטע הזה כי זה יהפוך לסטייה מהנושא, אין לי

שום דבר נגד הונדה, זאת רק דוג').

בנוגע לאפטרמרקט, לא חיפשת טוב במיוחד אם אתה משווה בין דגם לחברה בשוק אפטרמרקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון המקורי של מנוע גלאנט 2000 הוא 135 כ"ס, לעומת המקור בקולט 113, אני לא מאמין שהקולט שלי בנתון יצרן, אבל היא לא רחוקה אחרי הטיפול שהיא עברה, שכלל ראש מנוע ואטם איכותי, טיימינג, פלאגים, שמנים וכל מה שכלול, השקעתי דיי הרבה והרכב באמת מגיב הרבה יותר חזק מאשר לפני.

האמת ההרגשה היא שהרכב מטוס עד 150 קמ"ש מעל זה לוקח לו כמה שניות טובות להגיע לאזור ה180-190. אלה לא מהירויות שאני נוסע בהן הרבה ככה שאין לי איבחון טוב, זה נעשה בכביש סגור שכביכול נבנה ואז הופסקה הבניה שלו ככה שהוא נטוש.

אבל חסר לי משהו, השתלה של מנוע אחר, עם כל העבודה בשביל עוד בערך 22 כ"ס (אני מדבר על נתוני יצרן, אני בטוח שגם מנוע הגלאנט לא יהיה חדש ולפי נתוני יצרן) אז ההשקעה ת'כלס לא משתלמת ונראה לי ב 5-6 אלף אפשר להשקיע על המנוע הקיים ולקבל פחות או יותר כ"ס המתקרב למנוע 2K.

ראיתי פרוייקטים על קולט, ואומרים שדווקא השלדה עומדת לא רע בעומס, הרכב מתנהג מעולה בקו ישר ועם סטאפ איכותי של בולמים קפיצים גם פניות לא כאלה גרועות, השאלה אם מנוע כזה יכול לעמוד בעומס כשהוא סגור, בשביל בערך 30-40 כ"ס לא נראה לי שצריך להשתלול עם מנוע, אחרי הכל להספק כזה מספיק גדישה דיי נמוכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה או שעדיין יש קולט מושתלת 1.8 שנעשה עליה פרויקט טורבו TD04

בגדישה של 0.7-0.8 באר, המנוע החזיק יפה מאוד, כמובן שיש גם חשיבות למצב המנוע.

בגדישה גבוהה יותר כבר תצטרף לפתוח מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת לא מבין מה אתה מתחייס לזבל שנזרק פה לאוויר , לאיפה אנשים רצו , פניות ,שלדה ,ברקסים, אני באמת רואה את השלדה שלו קורסת מהעומס המטורף , או שבטח הוא לא יוכל להיכנס לפניות כמו כל ההנעות הקדמיות למינהן , הרי כולנו מתחרפנים בסיבובים עם 2 וחצי באר והאוטו פונה יופי , חלאס אם זה !!!

גם ככה , מה התוכנית , עוד TDO4 ? יהיה 180 200 כוח ביום יפה עם רוח גבית ? האוטו יסע יפה מאוד ...

לך על זה , תתחיל בברורים על פרויקטים דומים , תברר תחפור ותחפור טוב בכל הפורומים בחול מה אפשר או אי אפשר לעשות עם המנוע הזה , איפה אנשים פיצצו , איפה אלה שנוסעים עד היום עם מנוע סגור וכן הלאה ...

מה שכן ,5 ,6 אתה עושה חמוצים ולא שום דבר מעבר , תכין את עצמך להוצאה יותר גדולה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, הפחד שלי הוא שאני יתקע באמצע הפרוייקט, כביכול יש לי להוציע באזור ה 15 אלף שקל, יהיה כואב אם אני אהיה כבר באמצע הפרוייקט ופתאום יש לי עוד הוצאה של עוד כמה אלפים טובים ואז כבר אני אטרך לחפש מתחת לאדמה.

ב 15 אלף יהיה אפשרי לנשום טיפה ובמידה וילך חלק אני אגיע בסוף לגדישה בקולט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...