Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למחשב נייד למשחקים עד 6000 ש"ח

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 5100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם וחג שמח.

חבר שלי מעוניין לקנות מחשב נייד חדש שיוכל גם להריץ משחקים.

התקציב הוא סביב ה-6,000 ש"ח עם אופציה לעלות מעט (מאות בודדות) במידה ויש משהו שממש שווה את זה.

חשוב גם שיהיה מחשב אמין ובנוי היטב.

* כן אני יודע שלפטופ למשחקי זה רעיון חרא, אבל שאתה עובד באבטחה וצריך להעביר לילה אז זה שיש לך מפלצת בבית לא עוזר.

מאוד אשמח להמלצות, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם קניה של מחשב בחו"ל - במידה ואין לך העיה עם אחריות וכאלה , לא תמיד מוכנים לתקן כל דבר במסגרת אחריות (גם אם היא בין-לאומית) בארץ שלנו..

אם להישאר כאן - מה דעתך על זה :

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=8617&perur=4

חביב בהחלט לדעתי.

כמובן שדל הוא אופציה מעולה, אם יש לך את הממון לזה כפי שנרשם לפני כן.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לא לקנות את הXPS, במחיר שלו ניתן למצוא סטודיו עם מפרט יותר טוב

דוגמאות לניידים שמתאימים לגיימינג.

הasus דווקא נראה לא רע.

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=8569

גם אופציה.

צריך לשים לב, שרוב הכרטיסים הגרפיים שמוגדרים כנפרדים הם לא לגמרי נפרדים. המעבד הגרפי הוא כרטיס נפרד, אבל הוא משתמש בזכרון הRAM הרגיל של החשב. משמע, מתוך 6GB RAM לדוגמא, המעבד הגרפי לוקח באופן קבוע 1GB לעצמו מה שמשאיר 5GB RAM למערכת. זה רלוונטי רק עם מערכת ההפלעה היא 64 ביט.

הNvidia GeForce 330M הוא כזה, וה5730 שנמצא בASUS שהמליצו עליו גם משתמש באותה טכנולוגיה (למען האמת, רוב הכרטיסים הם כאלו, למעט כמה סדרות שנמצאות במחשבי גיימינג הארדקור). לאסוס יש יתרון שלהATI תומך בDIRECTX11 והנבידיה לט.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באותה התלבטות, המחשב ש"סופר טי" המליץ נראה מוצלח.

השאלה היא איך בפועל הוא יריץ משחקים חדשים, יהיה ממש עצוב לקנות מחשב חדש במעל 5K ולכוון את כל הפרמטרים על מדיום :\

אשמח אם תעדכן מה נסגר עם חבר שלך.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה הבאתי מחו"ל MSI GT627 עלה לי בסביבות 5200-5400 כל המשחקים החדשים שעברו אצלי היו ברזולוציה מקסימלית crysis ,medal of honor ,alone in the dark וכו' לא זוכר אפילו את כולם בעיקר SHOOTERS כמובן אני מתכוון לגרסאות הכי חדשות .

היו משחקים שהוא היה מתחמם לטמפ' בלתי נסבלת אחרי 4 שעות משחק ,שורף את השערות של הביצים את התוצאות של החום נדע בעוד 20 שנה ,כרגע מצאתי פתרון זמני כרית נוצות אורטופדית ב24.99 שמשמשת כמחליף חום ומבודד :lol:

כעיקרון לא היו בעיות מיוחדות שנתקלתי בהם ,במקרה הקיצוני נאלצתי להוריד את האנטי אלייסינג .

חסרונות - סוללה מסריחה ביותר לא מחזיקה שעה אין טעם להריץ משחק ללא חיבור ישיר לחשמל ,איכות חומרים די גרועה (לוח מקשים ועכבר מובנה).

יתרונות כרטיס מסך 9800GS למחשבים ניידים, 256 BIT פס רחב 1, GB זכרון ,כמובן חלקים ותכנון לוחות של MSI כבר עדיף מLENOVO וכל מיני מותגים בלתי מזוהים ,פונק' OVERCLOCK נבדקה ונמצאה שמישה, במיוחד בקטעים קצרים כשכתוב LOADING ... אבל לא יותר מזה ,אחריות לשנתיים עם אופציה הערכה לשלוש (לא יודע עד כמה היא בתוקף אבל מראה על ביטחון במוצר עצמו) בד"כ במחשבי מדבקה יש אחריות של שנה .

בכלל ביקורות היו לא רעות מחיר/תמורה מעולה .

שילמתי רק מע"מ לפקיד הנחמד וצחקתי על רשת אייבורי :wink: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא המלצתי על ה-1GH פשוט כי בדר"כ הוא יקר מאוד , אם נשאיר לרגע את עניין המבצע של היומיים בצד.

אבל הוא מחשב מדהים - לא פחות.

תמיד יש אופציות כאלה :

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=8612&perur=2&t=1&c=339

וגם יקרות מהן,

פשוט נראה לי מיותר כשפותח השרשור הגדיר מחיר גג.

מעבר לכך ,

לא חושב שניתן להשוות דל או טושיבה לMSI . אבל זה אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאתי מפרט מיושן מלפני שנה ,עכשיו המחשבים שלהם יותר חדשים וכנראה יותר מהירים .

אין לי איזה חיבה מיוחדת לMSI הייתי משלם יותר על DELL XPS הבעייה היא כמה יותר והאם זה ישתלם ? :roll:

בד"כ מחשב למשחקים זה מחשב שמיועד ל 2-3 שנים במיוחד הניידים לצערינו אופציות שידרוג די מוגבלות, לאחר מכן המחשב הופך להיות גרוטאה ומחפשים למי לתת אותו במתנה :twisted:

כאן מגיעה השאלה על מה אתה מוכן להתפשר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר טי, חוץ מהכונן וכרטיס המסך אני לא רואה הבדלים משמעותיים ביחס למחיר בין 2 המחשבים שהעלת פה.

האם כרטיס ATI M96Pro+ DDR3 1GB יספיק?

הידע שלי בכרטיסי מסך לניידים שואף לאפס, גם בנייחים אני כבר לא מבין כמו פעם. :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לומר את האמת היה אצלי בסניף (ואנחנו מוכרים הכי הרבה ניידים בארץ. סטטיסטית) רק אדם אחד שרכש את המחשב גיימרים, הוא אמר שהכרטיס יספיק לו לכרגע, לא הבנתי מה בדיוק הוא רצה לשחק על הנייד אבל אבל בבדיקה הוא הריץ את אחד המשחקים החדשים ללא תקלות (לא זוכר איזה מהם) ברזולוצייה גבוהה מאוד.

אני לא מכיר את פרטי הפרטים בכל כרטיס וכרטיס (אחרי הכל אני מוכר עשרות מחשבים שונים) , אבל כן יודע לומר לך שמעטים המחשבים (עם כרטיסי המסך ה"חיצוניים" של 1 GB) שכרטיסי המסך שלהם לא עומדים במה שתעיף עליהם - לפחות נכון להיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"נכון להיום" הזה זו הבעיה, קח למשל את אבי שקנה לפני שנתיים נייח מטורף בכ4K, עד היום הוא מריץ משחקים כמעט על ההגדרות הכי גבוהות (מצחיק שהוא משדרג כל שנתיים שלוש ואני תקוע עם אותו אחד כמעט 8 שנים :)).

מקווה שהנייד יוכל לתת את אותה התמורה, תיאורתית, אין סיבה שלא.

בקיצור, צריך להתגלח על חבר של נקמיצי'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום גם הxps הם סטודיו, הדגמים נקראים studio xps

ובקשר לאחריות, אני למשל רכשתי עם שנה אחריות בנלאומית שכוללת את כל תיקוני החומרה כולל החלפים והעבודה, והרחבתי לשנתיים נוספות בארץ, זה יותר זול, משהו כמו 120 דולר.

ממליץ לא לקנות את הXPS, במחיר שלו ניתן למצוא סטודיו עם מפרט יותר טוב

דוגמאות לניידים שמתאימים לגיימינג.

הasus דווקא נראה לא רע.

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=8569

גם אופציה.

צריך לשים לב, שרוב הכרטיסים הגרפיים שמוגדרים כנפרדים הם לא לגמרי נפרדים. המעבד הגרפי הוא כרטיס נפרד, אבל הוא משתמש בזכרון הRAM הרגיל של החשב. משמע, מתוך 6GB RAM לדוגמא, המעבד הגרפי לוקח באופן קבוע 1GB לעצמו מה שמשאיר 5GB RAM למערכת. זה רלוונטי רק עם מערכת ההפלעה היא 64 ביט.

הNvidia GeForce 330M הוא כזה, וה5730 שנמצא בASUS שהמליצו עליו גם משתמש באותה טכנולוגיה (למען האמת, רוב הכרטיסים הם כאלו, למעט כמה סדרות שנמצאות במחשבי גיימינג הארדקור). לאסוס יש יתרון שלהATI תומך בDIRECTX11 והנבידיה לט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...