Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב אספנות אמריקאי או אנגלי

mercedes - 300d
שימו לב! השרשור הזה בן 7794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום .

אני מעוניין לקנות רכב מסוג קאדילאק או כל רכב אמריקאי בכל מצב למטרת שיקום , אם מישהו יודע היכן נמצא רכב כזה במצב שזקוק לשיפוץ בלבד אנא הודיעו לי בהודעה פרטית .

ד"א לא ידועים לי דגמים או טווח מחירים אם מישהו מבין יוכל להסביר לי בה"פ אשמח מאוד.

נ נח נחמ נחמן מאומן

אין עוד מלבדו !

תן חיוך-הכל לטובה !

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

מאחר שהכל מאיתו יתברך בוודאי הכל לטובה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.5club.org.il

לגבי המחירים זה מדע לא מדוייק, במיוחד כשמדובר בגרוטאות לשיפוץ...מכל מקום זה לא שווה הרבה.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי בלוח ומצאתי קדילאק אחת למכירה , אבל המספר טלפון לא נכון אז אני עדיין אמשיך לחפש .

בכל אופן אם יש לעוד מישהו מידע איפה ניתן למצוא רכב שכזה אשמח מאוד .

אם כבר דיברנו על גרוטאות זרוקות יש מוריס 8 באמת נטושה ובאמת זרוקה בתוך פרדס במושב ברמלה אם מישהו מעוניין אני אשמח לתת לו פרטים .

נ נח נחמ נחמן מאומן

אין עוד מלבדו !

תן חיוך-הכל לטובה !

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

מאחר שהכל מאיתו יתברך בוודאי הכל לטובה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי בלוח ומצאתי קדילאק אחת למכירה , אבל המספר טלפון לא נכון אז אני עדיין אמשיך לחפש .

בכל אופן אם יש לעוד מישהו מידע איפה ניתן למצוא רכב שכזה אשמח מאוד .

אם כבר דיברנו על גרוטאות זרוקות יש מוריס 8 באמת נטושה ובאמת זרוקה בתוך פרדס במושב ברמלה אם מישהו מעוניין אני אשמח לתת לו פרטים .

YOU HAVE 1 NEW MESSAGE (בדוק ה"פ למאותגרים שבנינו) . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...