Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לדרך ארץ אין דרך ארץ (עוד סיפור מעצבן עם כביש שש)

mazda f2
שימו לב! השרשור הזה בן 5240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקרא עיתונים ותבין למה זה קורה

לבייב בחובות!

וה-15 -20 שקל שלך או של כל נוסע אחר בכביש יחזירו לו את ה27 מיליארד דולר שווי אחזקות שהוא איבד.

בוא תיהיה יותר חכם לפעם הבאה.

גם אני נמנה עם המשבחים, בכל שנות נסיעתי בכביש וזה מפתיחתו ועד היום, כ-6 שנות נסיעה לא הייתה לי תקלה אחת איתם.

הם אפילו הציעו שנקבל חשבוניות במייל (אז נכון זה חוסך בהוצאות החברה שלהם, אבל זה מאפשר לראות את החשבוניות יותר במהירות)

בעבר 2 מנויי וידאו, היום אחד פסקל ואחד וידאו.

לפותח השרשור לא שאני מזלזל, פשוט אין לי ממש מושג מה קורה שמגיעים לקנסות, אך חיוב של קטע זה בערך 3-4 שקלים, בוא נגיד נסעת 3 שלושה קטעים, משמע חיוב עד 15 שח

בכמה הקנס גבוה יותר?

אני שואל כי ייתכן ויש פתרון מסויים (וחלילה איני אומר שלם את הקנס ותשתוק)

מתי נסעת על הכביש לפי תאריך ההודעה ומתי קיבלת את ההודעה על הקנס?

האם בדקת באתר שלהם את תקנון החברה לגבי טווח המשלוח בין הודעת תשלום לבין התווספות של קנס? מה לגבי איחור בתשלום? מהו מועד התשלום הסופי וההתראה הסופית לפני שליחת קנס?

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלי מכילה רגשות מעורבים, אם כי בשורה התחתונה אני בהחלט בעד החברה הזאת.

למעשה, כל הבעיות שלי איתה התחילו בכך שבעליו הקודם של הרכב שלי היה מנוי פסקל, ולא עידכן את דרך ארץ כאשר הרכב עבר בעלות. לאחר הרכישה, עוד בטרם הצטרפתי גם אני כמנוי פסקל, ביצעתי מספר נסיעות על הכביש מבלי לדעת שהמנוי שלו לא עודכן. לאחר שהחשבוניות בוששו להגיע, יצרתי איתם קשר (מענה מהיר!), רק כדי לגלות שכלל לא צברתי חובות!

כשהתחלתי לחפור אחר הסיבה לכך, גיליתי שבעצם מוכר הרכב שילם עבור הנסיעות שלי. ביקשתי מהם לזכותו ולחייב אותי, שכן אני ביצעתי את כל החיובים הללו, אולם הם אמרו שרק הוא יכול להורות להם לעשות דבר כזה. יצרתי איתו קשר, סיפרתי לו את אשר קרה, והוא אכן ביקש זאת מהם.

היות וכבר עברה תקופה מאז, אני לא ממש זוכר מה בדיוק קרה מאותה נקודה, אני רק זוכר שהיה קטע שבו היה חיוב כפול, דהיינו: אני חוייבתי, והוא לא זוכה. יצרנו קשר פעם אחת, ביקשנו חשבונית כדי לדעת בדיוק על מה אנחנו מחוייבים והיא לא הגיעה. יצרנו שוב קשר, הסכימו להשהות את מועד התשלום והפעם קיבלנו את החשבונית, בדקנו, ראינו שאכן מדובר בנסיעות שלנו ושבמקביל המוכר זוכה, ושילמנו את החוב.

בסה"כ, ההתנהלות שלהם מעט איטית, אבל אי אפשר לומר שהם לא באים לקראת הלקוח כאשר יש בעיה אמיתית, כפי שהיה במקרה שלי. בעקבות המקרה הזה החלטתי לעשות פסקל. גם אם עשיתי בדיוק את מה שהם קיוו שאעשה, הרי שזה מצב WIN-WIN, אז למה זה צריך לשנות לי אם אני פועל לטובתם?

ולכל אלה שמחרימים את כביש 6: כל מה שיש לי לומר זה שבין אם אתם רוצים ובין אם אינכם רוצים, אתם משלמים את העלות של הכביש הזה. במצב הזה, אינני רואה כל סיבה מדוע לא להשתמש בדבר שכבר ממילא שולם.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם יותר מהצד של המשבחים פחות או יותר.

נסעתי בכביש שש שתי נסיעות לפני שהפכתי להיות מנוי.

קיבלתי את החשבונית בדואר,והתקשרתי 3 ימים אחרי שהמועד לשתלום עבר דיברתי עם הנציגה,ואכן הקנס בוטל ושילמתי רק על הנסיעות,בדוק מה מצבך מבחינת הדואר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וה-15 -20 שקל שלך או של כל נוסע אחר בכביש יחזירו לו את ה27 מיליארד דולר שווי אחזקות שהוא איבד.

בוא תיהיה יותר חכם לפעם הבאה.

על ציניות שמעת?

ואם להיות רציני בעניין החובות שלו, אז לוקחים קצת ממך קצת ממני וקצת מכולם וככה עושים כסף.

ככה עובדים נוכלים, לוקחים כל פעם קצת כדי שאף אחד לא ירגיש. כל העיגולים האלה כלפי מעלה בסופרים...

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם משבחים ומשבחים אבל תנסו עכשיו לדבר עם מישהו שם ותראו שאין אפשרות לעבור הלאה בתפריט.

יופי של חברה, פעם הם גם ביטלו גם לי קנס ועכשיו אני משלם אותו בלי זכות לקבל הסבר למה לא קיבלתי

את החשבון המקורי? לפני שניתן הקנס.

תגובת משרד התחבורה: כביש שש הוא כביש פרטי אל תתעסק איתם שלם מה שהם רוצים ותשכח מזה.

אם ניתן לאוזלה הזאת יד, מחר גם תשלמו באותה צורה על חשמל מים ווטלפון לאיזה ביריון שהשיג זיכיון!

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה פעם ראשונה שנסעת ב-6 אז החשבונית הראשונה תמיד מגיעה באיחור, נסעתי בפעם הראשונה בכביש 6 ולא שלחו תשלום אחרי הרבה זמן, עש שהגיע עם הקנס, התשקרתי למוקד עצבני, והיא דיקלמה "בגלל שזה פעם ראשונה שאתה נוסע ומחמת הספק הקנס מבוטל" בטייס אוטומטי.

ובמקום שילמתי רק את התשלום המקורי האשראי, לא צריך לשלם כזה דבר, אם היא לא היתה מבטלת במקום לא הייתי משלם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרד הזה הזכיר לי וסתם בשביל הבדיקה נזכרתי שנסעתי לפני איזה חצי שנה בכביש 6 ,חשבונית לא קיבלתי!

והפלא ופלא..

מצב החשבון בסטטוס הנוכחי של הרכב: לרכב זה קיימת/ות חשבונית/ות פתוחה/ות לתשלום.לבירורים ולתשלום ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות בטלפון 03-9081111 או 6116*. * המידע המצוין לעיל מתייחס רק לבעל הרכב ו/או בעל החשבון (במקרה של מנוי) הנוכחי

ורק לגבי סוג הלקוח הנוכחי (מנוי פסקל / מנוי וידאו / לקוח מזדמן).

לתשומת לבך, לא ניתן לקבל מידע לרכבים המשויכים למסלול פיקדון מראש (אנונימי).

.ט.ל.חלבירור מצב החשבון, לצפייה בארכיון חשבוניות ובפירוט נסיעות ולתשלום חשבוניות בצורה קלה ונוחה לחצו כאן

לדעתכם זה מספיק בטוח לשלם במענה שלהם ,כלומר אין לי שום דף להוכחה רק מספר אישור תשלום שהם נותנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק שמור במקום שתזכור את מספר אישור התשלום.

זה מענה ממוחשב של תשלומים כמו בכל חברה גדולה,(אני באופן אישי מעדיפה מענה אנושי ולשלם בעזרתו את החשבונות דרך הטלפון).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותי. נא להרגע. האנשים שעובדים שם וכוונות שלהם הם די בסדר.

פשוט המערכות שלהם הוטמעו ומטופלעות על ידי אנשים לא ברמה הכי טובה, אם נשתמש בשפה פוליטילי קורקט.

מכאן הבעיות ופאדיחות. לבייב בכלל לא קשור. הוא לא פעיל בחברה.

הייתי שם. גם אני הייתי חלק מהבלגן. אני לא יודע אם המנכ"ל היום הוא אותו אחד, אבל בזמנו היה זה איזה מפכ"ל בדימוס שאנשים איכותיים במערכות מידע לא רצו לעבוד אצלו. הבינוניות חגגה שם. גם קבלנים חיצוניים שעשו רוב העבודה לא היו משהוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעל מנוי פסקל, ודווקא מבסוט עד כה (כבר מעל שלוש שנים) - שום בעיה, ואני עוקב אחרי החשבונית תמיד.

אבל סיפור מרגיז שקרה לחבר גם הוא בעל פסקל - החליף רכב (הישן הורד מהכביש לאחר תאונה) והעביר את המנוי לרכב החדש. לאחר שנה קיבל דרישה לתשלום מאוד גבוה (מעל 1000 ש"ח) עקב חשבוניות שלא שולמו וקנסות.

בבדיקה שערך מולם הסתבר שכל החשבוניות הן על הרכב החדש, כאשר במקביל גם שולמו דמי הנסיעה ע"י הפסקל, רק שהוא היה רשום עדיין על הרכב הישן. העבירו אותו שבעה מדורי גהינום למרות שתיאורטית לא צריכה להיות בעיה לראות שכל הנסיעות הן כפולות, ושהרכב הרשום לכאורה בפסקל כבר לא על הכביש.

ברוב יהירותם הצהירו דרך ארץ שלא יכול להיות שיש להם טעות כיוון שכל נסיעה גם עם פסקל מצולמת - אבל לא הסכימו להראות שום הוכחה שאותו רכב ישן אכן נסע בכביש (כי אין כזו כמובן). בתדפיסי הנסיעות של שני הרכבים גם אני ראיתי שיש חפיפה מושלמת בין הנסיעות - עם הפרש זמנים קבוע. מסתבר שמערכת הצילום ומערכת הגביה עם הפסקל אינן מסונכרנות בזמנים - ישנו הפרש של כמה דקות!

אחרי המון כאבי ראש ומספר פניות כולל פנים אל פנים הגיע לנציג שירות בכיר שטען שמלפנים משורת הדין הוא יבטל את החיובים, כיוון שהבחור לקוח וותיק ובלה בלה בלה. לא הודו בטעות, והיחס המזלזל והמאשים נשאר כזה לאורך כל הדרך. גם עם אותו נציג עבר שיחה מאוד לא נעימה ולא קצרה.

אותו חבר אגב לאחר הסיפור - ביטל את המנוי ואינו נוסע יותר בכביש שש, ואף מספר לכל העולם את הסיפור הזה (אני כבר שמעתי אותו יותר מדי פעמים, למרות שחוויתי אותו עוד בזמן אמת איתו).

דרך ארץ - באמת גייסו קצת דרך ארץ!

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים סיפור יותר מעניין?

אני נוסע על כביש שש עם עגלה (נגרר) וקיבלנו את התשלום ביחד עם הקנס, אהבתי את השיטה לשלוח באיחור.

חייבו לנו את הרכב בנפרד ואת הנגרר בנפרד, אמרנו להם שיבדקו את השעות שנסעו ויראו שזה תואם לאותו רכב "גורר", הם אמרו שאין להם אפשרות כזאת ונצטרך לשלם את התשלום (את הקנס ביטלו - מאוד נחמד מצדם) ולבוא לנקודת שירות להחליף את הפסקל כדי שפעם הבאה שאותו מספר של העגלה יופיע ביחד עם הפסקל אז הם לא יחחיבו פעמים.

ומה אפשר לעשות? כל הנסיעות שכבר נסענו חייבו אותנו ושילמנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ariels,

למה לא להסביר להם שהנגרר לא נוסע לבד בכביש, ואם הוא נוסע, סימן שיש גורר שמשלם.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הניסיון שלי עם כביש 6 עגום מאוד.

הרכב של אביה של אישתי "זכה" לקבל חיובים לתשלום עבור נסיעות בכביש הנ"ל.

כיוון שמעולם לא עלה על הכביש, התקשר הנ"ל למוקד של כביש 6 וביקש להודיע להם שהוא לא עלה על הכביש כלל, והוא אינו מתעתד לשלם את החיוב הנ"ל.

המוקדנית אמרה לו שמבחינתם הוא נהג כיוון שהוא צולם, ומשם נלקחה לוחית הזיהוי של הרכב, ומשם הדרך לחשבון קצרה.

כיוון שאביה של אישתי רחוק מלהיות סנילי ביקש מהמוקדנית לקבל עותק של התמונה, היא סירבה ואמרה שניתן להגיע למשרד כלשהוא ולראות את התמונה של הרכב שצולם.

התלוותי אל אביה של אישתי , ובתמונה אשר הוצגה בפנינו נראה בבירור רכב מסוג שברולט אופטרה עם מספר רישוי זהה לזה של הרכב שבבעלות אביה של אישתי, רק שהוא מחזיק C4...

הצגת רישיון הרכב לא הועילה, נדרשנו לשלם לפני דיון בענין, כמובן שסירבנו לשלם, החשבון תפח עד שהגיע למאות שקלים בגין קנסות והתראות.

רק לאחר שלקחתי את הנושא לטיפולי, ולאחר צעקות על מנהל השירות (שירות אלק..) והתראה בדבר תביעה משפטית כנגד החברה הואיל אותו מנהל שירות להביט על התצלומים של הרכב שנסע בכביש בפועל ולקלוט שלא מדובר על אותו רכב..

החיוב בוטל , התנצלות רפה, ו אפס פיצוי...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...