Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סימנים חדשים מוזרים באזעקת ביפר | מצורף וידאו

0r3n
שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

הסיפור בקצרה:

הבוקר הופיעו סימנים מוזרים בשלט הביפר של אזעקת הרכב שלי (Guard LS 635) , אודה באם תוכלו לזהותם:

http://www.youtube.com/watch?v=HMMS88omLms דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

הסיפור באריכות:

הבוקר בשעה 6:00 נעלתי את הרכב במצב שקט (האייקון האמצעי, שביעי משמאל) ולאחר מכן ביטלתי את גלאי הזעזועים (אייקון חמישי משמאל).

בטווח שעתיים לאחר מכן היו רעשים חזקים סביב האוטו שבד"כ היו מפעילים את גלאי הזעזועים, אך כמובן שבמקרה הזה לא קיבלתי התראות לביפר (ביטלתי את גלאי הזעזועים כאמור).

מה שקורה במצב כזה בד"כ זה שכאשר אני פותח את הרכב (לאחר שננעל על שקט+ביטול גלאי הזעזועים ושהיה רעש חזק סביב האוטו בזמן הזה) - אני מקבל על המסך חיווי שגלאי הזעזועים הופעל על דרגה 3 (כאילו שהרכב קיבל מכה ממש חזקה).

מה שקרה הפעם זה שקיבלתי חיווי על כך שגלאי הזעזועים הופעל על דרגה 3, אך יחד עם זאת נראה חיווי מוזר בו לא נתקלתי אף פעם: האייקון הקיצוני הימני מהבהב, הבנתי מחוברת ההוראות שמדובר בלחצן "אנטי-חטיפה" שאינו בשימוש, וגם הופיעו 3 אליפסות אחת אחרי השניה, ככה ללא הפסקה (ראו בוידאו).

חשבתי שאולי זה קשור לכך שבדיוק הסוללה הראתה את החיווי על כך שיש להחליפה (מה שלא היה כאשר נעלתי את הרכב), אך איני בטוח ולא מצאתי כל מידע בנוגע לכך בחוברת ההוראות.

ניסיתי לחפש בגוגל חוברת הוראות באנגלית (בד"כ שם יותר מפרטים...) אך העלתי חרס.

גם האתר של Guard לא עובד כדי לשאול אותם, אז בינתיים שלחתי אליהם מייל, בתקווה שיענו.

אודה מאוד באם תוכלו לעזור בעניין הנ"ל ואם יש למישהו יש את חוברת ההוראות ב- PDF אודה באם יוכל לשלוח אליי למייל.

עריכה:

קיבלתי הודעה חוזרת למייל על DNS Error של Guard GL - החברה נסגרה?!

זו ההודעה:

This is an automatically generated Delivery Status Notification

Delivery to the following recipient failed permanently:

[email="[email protected]"][email protected][/email]

Technical details of permanent failure:
DNS Error: Domain name not found

תודה רבה ויום נהדר,

אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעת טקסט פשוט אומרת שיש טעות במייל והמייל לא נשלח. יש לאמר שלא מפתיע שהמייל לא נשלח אם הדומיין guard-ql.co.il לא פעיל.

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חוברת איפושהוא אבל אני חושב שכדאי לך לאפס את השלט על ידי הוצאת הסוללה והחזרתה ולנעול שוב את הרכב. אם אני זוכר טוב (פעם הכרתי טוב את השלט, היום הוא לא בשימוש) הסימן של הפטיש אומר שהאזעקה לא תופעל במקרה של מכה לרכב וכל סימן אחר אומר אותו הדבר שהוא מנוטרל. אולי נלחץ לך הכפתור של "מצב טיפול ברכב" שזו הפעולה שהוא עושה, זה סימן של מפתח אומים כזה. אם לא תמצא תשובה אחרת והתשובה שלי לא טובה תכתוב לי בפרטי לגבי החוברת אבל רק בלילה אני פה שוב לבדוק.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

MoonKnight תודה. מוזר שהם למטה כ"כ הרבה זמן, חשבתי שזה זמני, היה להם אתר מסודר והכל, מישהו יודע לאן נעלמו?

yoni1234 את הסימן עם הפטיש אני מכיר, אפשר לנעול את הרכב ולאחר הנעילה לבטל את גלאי הזעזועים ואז יופיע אייקון מהבהב של פטיש (כאילו שהרכב קיבל מכה) באופן קבוע לצורך חיווי כי גלאי הזעזועים מנוטרל.

בכל אופן לא מצאתי תשובה לשאלתי, שלחתי לך הודעה פרטית בנוגע לחוברת של Guard אולי היא תעזור.

תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

יש לי אזעקה כזו בדיוק, ו VOP צודק, הסימן הזה באמת מתריע על הרכב שהוא מותנע ברגע זה (זה מופיע בספר איפשהו, חיפשתי באינטרנט מזמן שעוד החברה הייתה קיימת וגם שאלתי מתקין).

אני לא יודע אם הרכב שלך הותנע באמת אבל אני יודע שהסימן הזה מופיע אצלי לפעמים סתם ככה (אין מצב שהרכב שלי מותנע לבד כי אני גם משאיר אותו תמיד בהילוך וגם יש לי קודנית, אם היה נפרץ הייתי רואה דלת פתוחה), פתאום השלט מתריע שהרכב קיבל מכה חזקה ובנוסף גם מראה לי את הסימן שהוא הראה לך עם הסימני התנעה.

בקשר לאנטי-חטיפה, הבנתי שזה לא עובד והבנתי שהמטרה של זה בגדול - זה כיבוי המנוע אם ובמידה הרכב נגנב והמנוע הותנע והוא עדיין בטווח קליטת השלט.

*אם יש לך שאלות על השלט וכל הפונקציות שבו- שאל חופשי אני מכיר אותו בעל פה.

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...