Jump to content

0r3n

 • פרסום הודעות

  87
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי 0r3n

 1. לא החלפתי לנורות לד, אין מובילאיי ולא היה שום שינוי לאחרונה
 2. בחיפוש נוסף מצאתי את ה־Service Manual, לפיו כלל אין ממסר ברכב בעבור איתות המצוקה, היתכן? אני חושד ב־"Blink Unit" אך לא מבין מה זה ואיפה למצוא את זה ברכב. מישהו מכיר?
 3. אהלן, אמ;לק - איתות ואיתות מצוקה עבדו לסירוגין עד שהפסיקו לגמרי. החלפתי נתיכים אך עדיין קורה לסירוגין. מחפש את הממסר, בינתיים ללא הצלחה. פרטים: רכב: שברולט ספארק 2013. לפני כחודשיים התחילה לי בעיה מוזרה: אחת ל־50 פעמים בערך האיתות לא היה עובד - לא ימינה ולא שמאלה. כשזה קרה, גם איתות מצוקה לא עבד. לאחרונה המצב חמיר עד שלפני כשבוע האיתות פסק לגמרי מלפעול, גם איתות מצוקה. מחיפושים ברשת מצאתי שכדאי לבדוק את הנתיכים והממסר. איתרתי את נתיך האיתות בתיבת הנתיכים בצד הנהג והחלפתי אותו (נתיך מספר 9 "מחווני כיוון") לנתיך 10A חדש (Pic1.png) - לא עזר. א
 4. שלום, ברכבי מערכת Ituran GPS עדכנית ל- 2013, לאחרונה אני נתקל בכבישים חדשים ומצלמות חדשות שלא מעודכנים במפה. מישהו יוכל אולי לעזור כיצד ניתן לעדכן את המפות? להלן מסמך טקסט המכיל מידע בנוגע למבנה הקבצים והתיקיות בכרטיס SD שהוצאתי ממערכת המולטימדיה ומכיל את התוכנה. תודה רבה.
 5. אתם אלופים, הרבה תודה לכם, מקרב לב!
 6. שכחתי, מדובר בפיאט פונטו ספייס 2001 sx60 דגם מנוע A4000 זה יכול להיות רק טרמוסטט?
 7. שלום חברים, ביום שני הוצאתי את הרכב (פיאט פונטו ספייס 2001 sx60 דגם מנוע A4000) מהמוסך לאחר שיפוץ ראש מנוע. בעבר מד-הטמפרטורה היה מגיע תוך 10 דקות בערך לחצי סקאלה ונשאר שם. כעת הוא מגיע לרבע ונעצר שם, לפעמים מגיע לחצי ואח"כ יורד בחזרה. משהו לא ברור שם. בדקתי שמן/מים - נראה בסדר. אין לי כל כיוון בנוגע לתקלה, אשמח לדעת ממה זה יכול לנבוע עד שאגש מחרתיים למוסך שיסדר לי את זה כך שיהיה כמו בעבר. תודה לעוזרים, אורן.
 8. שלום רב, ברצוני להחליף את כל 4 בולמי הזעזועים שברכבי (פונטו ספייס 2001 sx60) לבולמים חדשים, לא רמה גבוהה מדי וגם לא בולמים גרועים. אין לי מושג בתחום וכאשר ניגשתי למוסך קיבלתי הצעת מחיר על רביעיית בולמים של חברת דאסי (DASI), שלא מצאתי עליהם שום מידע באינטרנט אך הוא אומר שהם טובים. ביקשתי שיאיית לי את שם הבולמים ונתקלתי בסירוב. אמר שאם אני רוצה אביא לו 4 בולמים וירכיב לי. לכן מאוד הייתי שמח לשמוע אילו בולמים יתאימו לרכבי ויתנו נסיעה נעימה משום שאלו שכרגע מותקנים גמורים. אני אקנה רביעייה והוא יתקין לי. תודה מקרב לב, אורן.
 9. עדכון לאחר בדיקה במוסך: נפרץ אטם ראש, אחת מ- 4 הבוכנות (אם כך זה נקרא) נראית כסופה, שאר ה- 3 נראות שחורות. נאמר לי כי הכסופה זה בגלל שנכנסו לשם מים ושהשחורות זה כי נכנס לשם הרבה שמן. בקיצור הלך ראש מנוע. בנוסף גם תושבת מנוע עליונה קרועה, עולה 530 ש"ח חדשה, הלוואי והייתי יודע מי מוכר באיזור תעשיה ישן נתניה תושבת מפירוק במחיר זול יותר. עלות ראש מנוע 2,000 ש"ח לפני מע"מ, 2,320 אחרי מע"מ. אך נאמר לי כי האוטו יאכל יותר שמן מאשר בעבר. אם אני רוצה יש אופציה ב'. אופציה ב' - אפשר גם להחליף מנוע, מנוע מיבוא עם קילומטראז' נמוך (שלי עשה 188,000 ק"מ, בחדש בערך 60,000-80,000 ק"מ), אך המחי
 10. ניסיתי שוב להניע, הוא מצליח להניע למס' שניות, רועד נורא, מקרטע ונכבה. הגרר בדרך.
 11. צביקה מה שעשית זה פשוט מעשה אמנות, למדת את הרכב שלי בצורה מדהימה על-פי ההסטוריה. מתנצל שלא פירטתי על הרכב, מרוב לחץ ועצבות לא שכחתי פרטים בסיסיים. ההסבר מאלף ומלמד רבות, אני מודה מקרב לב לך ולשאר העוזרים, אעדכן בהקדם במה הסתכם העניין.
 12. למקרה שעדיין לא ברור - על ג'אנט מלבישים את הצמיג, את הגומי. וטסה היא רק כיסוי צדדי לג'אנט פשוט.
 13. שלום רב, חיפשתי וקראתי רבות על "עשן לבן מהאגזוז", אך ראיתי כי הדבר יכול לנבוע מסיבות רבות שיש לבדקן אחת אחת. החלטתי להגיע ולכתוב בדיוק את הסימפטומים המקדימים לבעיה כך שאולי תאובחן בצורה מדוייקת בנוגע למקרה הנ"ל. מה שקרה זה שבשבוע-שבועיים האחרונים קרה כי אחת ל4 נסיעות (נסיעות קצרות של 10-20 דקות) הרגשתי פתאום תוך כדי נסיעה שהאוטו קצת מקפץ בעדינות ואז זה נרגע. קרה גם שהרגשתי שהאוטו לא "סוחב" כמו בעבר, כלומר אני לוחץ על הגז אך אין ממש תגובה, אך גם זה קרה רק לעיתים. אתמול בדקתי שמן/מים, ראיתי שמפלס המים בסדר וחסר קצת שמן, הוספתי שמן ונסעתי מאז עוד 2 נסיעות קצרות כאלו. היום לצ
 14. MoonKnight תודה. מוזר שהם למטה כ"כ הרבה זמן, חשבתי שזה זמני, היה להם אתר מסודר והכל, מישהו יודע לאן נעלמו? yoni1234 את הסימן עם הפטיש אני מכיר, אפשר לנעול את הרכב ולאחר הנעילה לבטל את גלאי הזעזועים ואז יופיע אייקון מהבהב של פטיש (כאילו שהרכב קיבל מכה) באופן קבוע לצורך חיווי כי גלאי הזעזועים מנוטרל. בכל אופן לא מצאתי תשובה לשאלתי, שלחתי לך הודעה פרטית בנוגע לחוברת של Guard אולי היא תעזור. תודה לכם!
 15. בוקר טוב, הסיפור בקצרה: הבוקר הופיעו סימנים מוזרים בשלט הביפר של אזעקת הרכב שלי (Guard LS 635) , אודה באם תוכלו לזהותם: http://www.youtube.com/watch?v=HMMS88omLms דרך יוטיוב ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed. הסיפור באריכות: הבוקר בשעה 6:00 נעלתי את הרכב במצב שקט (האייקון האמצעי, שביעי משמאל) ולאחר מכן ביטלתי את גלאי הזעזועים (אייקון חמישי משמאל). בטווח שעתיים לאחר מכן היו רעשים חזקים סביב האוטו שבד"כ היו מפעילים את גלאי הזעזועים, אך כמובן שבמקרה הזה לא קיבלתי התראות לביפר (ביטלתי א
 16. תודה רבה לך! רציתי גם לעדכן כי בדיוק לפני שעות אחדות הגיע אליי מייל תשובה מפיוניר העולמית, כתוב שם מה שאתה כתבת ובשורה התחתונה - שניתן להתעלם מזה לחלוטין והכל בסדר כל טוב וסופ"ש רגוע, אורן.
 17. קניתי במקום שמיבא לבד (אפור זה נקרא אני חושב), אך בכל מקום בדף הרכישה צויין כי מדובר במוצר חדש לחלוטין. לכן, במידה ומדובר במוצר מחודש, זו עבירה פלילית ואדרוש להחזיר את המוצר ולקבל את כספי חזרה. לא נראה לי שיש טעם ליצור קשר עם עוזי רדיו, יבואן פיוניר הרשמי, משום שמדובר ביבוא אפור ולא דרכו. אשמח אם למישהו יש מידע בנושא ה- X המחשיד הזה שם.
 18. שלום חברים, רכשתי מערכת פיוניר DEH-2150UGB לאחר 6 שנים שברשותי מערכת פיוניר DEH-1550. עלתה לי 600 שקלים, הישנה עלתה בזמנו 1,200 שקלים. מחשיד אותי שיש X על המערכת החדשה ושאין תאריך יצור: במערכת הישנה אין X ויש תאריך יצור: ה- X די מפחיד אותי וליבי אומר לי כי רכשתי מוצר מחודש, האם ידוע משהו בנושא? תודה רבה לכם, אורן.
 19. שלום רב, בחוברת הדרכה מצאתי את זה: האם ידוע למה התכוון המשורר? תודה רבה, אורן.
 20. עשיתי בדיקה הבוקר, חבר שלי נתן גז ולא יצא עשן. בפעם השניה נתן הרבה מאוד גז, ברמה שאני בחיים לא מגיע אליה בנסיעה, ויצא עשן לבן מהאגזוז. הבדיקה בוצעה לאחר שהאוטו עמד, הבוקר, כשהמנוע קר. אוכל להעלות סרטון ל- YouTube כדי להמחיש.
 21. שלום רב, שמתי לב שכל תקופה מסויימת השמן יורד לקו התחתון במדיד ולכן החלטתי לעקוב. הממצאים: ב- 28/5 השמן היה בפס התחתון במדיד, מילאתי עד לפס העליון במדיד. ב- 12/6 (לאחר 15 ימים) השמן היה כמעט בפס התחתון במדיד, מילאתי כליטר עד לפס העליון במדיד (בתקופה זו נסעתי בצורה לא חסכונית - משכתי הילוכים וכד') - הק"מ שעבר הרכב מ- 2/5 עד 12/6 הוא 685 ק"מ. ב- 9/7 (לאחר 27 ימים) השמן היה תחת הפס התחתון במדיד (לא ראו אפילו טיפה אחת במדיד, אך נורת שמן לא דלקה בעת הנסיעה), מילאתי כליטר עד לפס העליון במדיד (בתקופה זו נסעתי בצורה קצת יותר חסכונית) - הק"מ שעבר הרכב מ- 12/6 עד 9/7 הוא 1,009 ק"מ.
 22. תגובות משעשעות מדובר ברכב שמחכה לשיפוץ רציני, של אדם שאיני מכיר, במקרה הגעתי למוסך כשהרכב עמד שם כך והייתי חייב לכבד אותו בנוכחות הפונטו שלי
 23. רציתי לשתף וחשבתי שפה זה המקום המתאים ביותר
×
×
 • תוכן חדש...