Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Air-Time בכבישי ישראל?

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 7391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביציאה הצפונית מרחובות, לכיוון נס ציונה.

נוסעים הפסי רכבת במהירות 60-70 קמ"ש לערך, המסילה היא שטח מישורי שחוצה ירידה של הכביש. חביב למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא סגור על שם הרחוב, אבל מי שבפ"ת בטוח מכיר, אם באים מכיון החווה החקלאית\ עמל ב \ שניידר , יש צומת עם חנות פרחים ומכונת וידאו קטנה, מי שבא מהכיון הימני במהירות של 70+ יכול לקבל הרבהההה מאוד אייר טיים :) , הקטע הוא שיש שם רמזור ו 90% הוא אדום :\

פעם יצא לי לבוא לשם ב 130 (קשה לבוא ביותר זה עיקול) עם פונטיאק, וההרגשה... פשוט מפחידה עד כדי תענוג :)

רחוב אבי אורן. וברמזור המדובר הוא מתחלף לדגל ראובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתכוונים לתחושה הזו כמו בנדנדות? צמרמורת כזו?

בתחנת הרכבת בכפ"ס, נכנסים אליה מכיוון מזרח, נוסעים ישר ועוברים את חניון הרכבת.

בצומת השני יש גבעה כזו, שמספיק לעבור ב-70 קמ"ש כדי להרגיש את התחושה הזו.

אבל מכיוון שזה צומת T בעלת זרוע דו-סטרית, זה מאוד מסוכן לבוא במהירות גבוהה, שכן הכביש צר, ומכוניות באות ממול.

8)

אם תסע שם על 70 (או אפילו 50), ויבוא לך אוטובוס או משאית ממול אז זה לא יהיה Air Time זה יהיה Pain Time!

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתניה חברה נתניה!

בפסי הרכבת מהיציאה מאזור התעשיה החדש לכיוון אבן יהודה(100 קמ"ש ואתם באוויר,בדוק!).

וגם בעליות והירידות של בית ליד.

לא בדיוק זמן אוויר אבל במהירות של 180 יש תחושה טובה של ריחוף.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סגור על שם הרחוב, אבל מי שבפ"ת בטוח מכיר, אם באים מכיון החווה החקלאית\ עמל ב \ שניידר , יש צומת עם חנות פרחים ומכונת וידאו קטנה, מי שבא מהכיון הימני במהירות של 70+ יכול לקבל הרבהההה מאוד אייר טיים :) , הקטע הוא שיש שם רמזור ו 90% הוא אדום :\

פעם יצא לי לבוא לשם ב 130 (קשה לבוא ביותר זה עיקול) עם פונטיאק, וההרגשה... פשוט מפחידה עד כדי תענוג :)

:mm_yeah: אכן מקום א-ד-י-ר ל AIR-TIME ! (מדובר בקטע כביש המחבר בין דרך רבין לרחוב דגל ראובן, כמדומני מדובר ברחוב "הצייר").

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את ההרגשה...

אפשר לעשות את זה בכל מקום...

הנה המתכון....

תבנו רמפה גדולה (אבל לא כל-כך גדולה)...תאספו מהירות גבוהה(אבל לא כל-כך גבוהה) ובהצלחה...בטוח תרגישו משהו אפילו ב 60 קמ"ש...

ועכשיו ברצינות...

תמיד אני מרגיש את זה כשאני נוסע עם ידיד שלי ברחוב ליד בית הקברות בראשון שנמצא ליד איזה בית ספר שאם ממשיכים ברחוב הזה עד הסוף מגיעים לרחוב ירושלים....הבנתם איפה זה נמצא אז יאלה לכו לנסות... :D:oops:

אני מחכה לכם שם.... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לא לבצע קפיצות כאלה עם פרייבט. את ה AIR TIME שלי אני מקבל בשטח ושם עם רכב מתאים אפשר שזה יראה גם כאילו מדובר בפינלנד.

בכל אופן בכביש העולה לאחוזת יערות הכרמל מצומת עתלית יש קטע בו הכביש מקבל ירידה ממש תלולה. אם באים לשם מספיק מהר אפשר לפתוח מיתלים.

גם בכביש אשתאול יש מאין גיבעונת אבל זה בדיוק בקטע הצר ולכן די מסוכן שם.

מקום אחרון שאני מכיר הוא כביש יער ירושלים, פונים בסיבוב מוצא ימינה וימינה ואז נוסעים לכיוון בית זיית יש שם מין גיבעונת גם. בכיוון ההפוך הקפיצה תהיה יותר גבוהה.

תבלו.

second is the first looser

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אצלי לא מדובר בעליה לאוויר לגמרי, הצמיגים עדיין בקרקע אבל המיתלים עולים ויורדים. ברור שאם רכב יעלה ממש לאוויר (כמו ג'יפ בקפיצה לצורך הדוגמא) הנחיתה תהיה :?

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירידה מגהה (לכיוון דרום) לכיוון רמלה אם לוקחים את הנתיב השמאלי במהירות די מהירה יש עלייה וישר ירידה שיוצרת את התחושה המדוברת

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתכוונים לתחושה הזו כמו בנדנדות? צמרמורת כזו?

בתחנת הרכבת בכפ"ס, נכנסים אליה מכיוון מזרח, נוסעים ישר ועוברים את חניון הרכבת.

בצומת השני יש גבעה כזו, שמספיק לעבור ב-70 קמ"ש כדי להרגיש את התחושה הזו.

אבל מכיוון שזה צומת T בעלת זרוע דו-סטרית, זה מאוד מסוכן לבוא במהירות גבוהה, שכן הכביש צר, ומכוניות באות ממול.

8)

אם תסע שם על 70 (או אפילו 50), ויבוא לך אוטובוס או משאית ממול אז זה לא יהיה Air Time זה יהיה Pain Time!

אוטובוסים ומשאיות לא עוברים שם. יש כניסות אחרות ונוחות יותר לתחנה לבעלי רכבים "כבדים".

אבל בגלל זה עושים את זה עם חברים, שהם עוברים את הגבעה ומדווחים אם פנוי. יש לציין שעדיף לעשות זאת בלילה.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערד בכביש מהמלונות, 100 קמ"ש, חבר שלי נוהג אני אחריו עם האוטו שלי, יש שם ירידה ועלייה ממש חדה על איז 3 מטר, כל האוטו שלו עולה באוויר (מיצובישי לנסר), ממש 4 גלגלים, הוא מאבד שליטה ונכנס בקיר של איז הווילה, גדר. :? האוטו טוטלוס. באסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך ממחלף לטרון לצומת נחשון יש כביש בטון ישר וארוך, שבו ניתן בקלות לסגור סקאלה (לא שעשיתי את זה, הסקסו לא עוברת 215 :twisted: ). הוא בנוי מעלייה ארוכה ולאחרייה ירידה ארוכה שבסופה ישורת (ארוכה). באמצע העלייה יש איזה מפגע מע"צ סטנדרטי, כלומר הכביש לא בנוי כל כך טוב ויש הפרשי גובה.

עכשיו, ב-100 קמ"ש ממש לא מרגישים את זה. אבל בכפול :?:?:?

שם אפשר בקלות לקבל אייר טיים (וגם להרגיש את האוטו מתפרק לחתיכות)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיבור בין איילון דרום לכביש ת"א-ירושלים (1)..

אחרי הסיבוב לכיוון שמאל עולים על גשר..

על הגשר יש מלא עליות וירידות ובמהירות גבוהה 120+ מרגישים ריחופים אבל האוטו לא עוזב את הרצפה :wink:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך ממחלף לטרון לצומת נחשון יש כביש בטון ישר וארוך, שבו ניתן בקלות לסגור סקאלה (לא שעשיתי את זה, הסקסו לא עוברת 215 :twisted: ). הוא בנוי מעלייה ארוכה ולאחרייה ירידה ארוכה שבסופה ישורת (ארוכה). באמצע העלייה יש איזה מפגע מע"צ סטנדרטי, כלומר הכביש לא בנוי כל כך טוב ויש הפרשי גובה.

עכשיו, ב-100 קמ"ש ממש לא מרגישים את זה. אבל בכפול :?:?:?

שם אפשר בקלות לקבל אייר טיים (וגם להרגיש את האוטו מתפרק לחתיכות)

רוני

רק שתהיה מעודכן , משטרת התנועה גם היא מתה על הקפיצה הזו , רק שהיא עוצרת מייד אחריה , בירידה ,כדי להתאושש , ובאותה הזדמנות להפעיל אקדח לייזר (דוגמא ניתנה גם היום אחה"צ :? )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...