Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Air-Time בכבישי ישראל?

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 7391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Air Time, תחושה של חוסר משקל, כמו בנקודה הגבוהה של רכבת הרים לפני הירידה... בשביל להרגיש את זה בנהיגה אפשר כמובן להצטרף לראלי הפינלאנדי, אבל למי שחס על בולמי מכוניתו רצוי לעשות את על גבעה עגלגלה, כזו שהרדיוס שלה מספיק קטן כדי להרגיש את ההתנתקות מהקרקע, אבל מספיק גדול כדי לאפשר נחיתה רכה בלי צורך בחישובי זווית מדוייקים.

למשל - מקום חביב שהיום עברתי בו (וגם כמה פעמים בעבר) - בירידה מכביש 1 לבית-שמש, אחרי איזה קילומטר (אחרי תחנת הדלק) הכביש עולה על גבעה שמתאימה בול, וכמעט בכל מהירות סבירה (נגיד 80 ומעלה) אפשר לתפוס בה איזה שניה או שתיים של Air Time משובח.

יש לעוד מישהו המלצה על איזה כביש שמעניק שניות Air Time איכותיות, מהסוג העגלגל והנעים (ולא מהסוג הפינלאנדי, שכמוהו יש לא מעט בשדות ובעמקים)?

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוא נגיד שלרוב הרכבים הממוצעים לא הייתי ממליץ להתנתק מהרצפה - החזרה יכולה להיות כואבת. החל מכאב כספי - סעפת פליטה דודים ושאר מחלות ועד כאב יותר פיזי במקרה של אובדן שליטה.

הכביש הוא לא המקום שהיית רוצה להתנסות בזה פעם ראשונה...

זה לא הכי אחראי...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק air time אבל בהחלט דומה....

בדרך פנחס רוזן בצפון ת"א, כשנוסעים מצפון לדרום היה לפני פסי הרכבת ליד קניון איילון גשר קטן מעל נחל הירקון (נהר? :lol: ).

אם עוברים את הגשר הזה במהירות סבירה + אז מקבלים את ההרגשה שכל האיברים הפנימיים שלך נשארו בגובה X ביחס לפני הים בעוד ששאר הגוף ירד ל X-מטר.

תענוג.

דרך אגב, את הגשר הזה הרסו לפני מספר חודשים ובנו אחד סולידי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום חביב עלי לביצוע זאת, הגשר הממלוכי בואכה יבנה מכיוון רחובות(יש להדרז, כביש חדש נסלל במקומו).

בהתקרבי אל הגשר אפילו ילדי מאיצים בי להאיץ את הרכב בשביל התחושה הנפלאה של התעתקות הנשימה("לב צונח").

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירושלים, בגין צפון, אחרי מנהרת ליפתא, במסלול הימני מכולם. קפיצה יפה גם במהירויות של 100+.

ד"א, לא היה פה דיון כזה פעם שבסופו גילינו שינון חוליגן? :lol: כשיהיה לי זמן אני אנסה לחפש אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שלרוב הרכבים הממוצעים לא הייתי ממליץ להתנתק מהרצפה - החזרה יכולה להיות כואבת. החל מכאב כספי - סעפת פליטה דודים ושאר מחלות ועד כאב יותר פיזי במקרה של אובדן שליטה.

הכביש הוא לא המקום שהיית רוצה להתנסות בזה פעם ראשונה...

זה לא הכי אחראי...

אלון

נכון מאוד. ולכן - "גבעה עגלגלה", לא רמפה. אל תשכח, יש לי אלפא 147, ולפחות שני בעלי 147 כבר גילו באחרונה שקרטר מאלומיניום + מגן קרטר שמחוזק בעזרת בורג שהשפיץ שלו מכוון לעבר הקרטר + נחיתה קשה = חור בקרטר.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באיזור לי און איזה מקום שכוח אל עם דבר כזה. שם זה לא רק התעופפות באוויר (אבל באמת התעופפות באוויר) אלא גם סכנה רצינית מכיוון שמאחד הצדדים (אפשר לעשות משני הכיוונים) מיד אחרי הקפיצה יש פנייה. מומלץ רק אם קוראים לך קולין מקריי ואם הכנת את הרכב על הצד לפני הקפיצה :lol::lol:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סגור על שם הרחוב, אבל מי שבפ"ת בטוח מכיר, אם באים מכיון החווה החקלאית\ עמל ב \ שניידר , יש צומת עם חנות פרחים ומכונת וידאו קטנה, מי שבא מהכיון הימני במהירות של 70+ יכול לקבל הרבהההה מאוד אייר טיים :) , הקטע הוא שיש שם רמזור ו 90% הוא אדום :\

פעם יצא לי לבוא לשם ב 130 (קשה לבוא ביותר זה עיקול) עם פונטיאק, וההרגשה... פשוט מפחידה עד כדי תענוג :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצומת יגור,כשבאים מכיוון צומת סומך לכיוון נשר. אבל צריך לבוא מהר מאוד [תלוי במשקל של הרכב],אבל,כמו שאלון אומר,לא מומלץ,הסיכוי לייצור נזק גדול מאוד,אני עשיתי את זה עם ג'יפ אז פחות הרגשתי את זה בכיס,לרכבים בעלי מהלך מתלה נמוך,לא הייתי ממליץ על זה,כמו גם לנהגים לא מנוסים.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתכוונים לתחושה הזו כמו בנדנדות? צמרמורת כזו?

בתחנת הרכבת בכפ"ס, נכנסים אליה מכיוון מזרח, נוסעים ישר ועוברים את חניון הרכבת.

בצומת השני יש גבעה כזו, שמספיק לעבור ב-70 קמ"ש כדי להרגיש את התחושה הזו.

אבל מכיוון שזה צומת T בעלת זרוע דו-סטרית, זה מאוד מסוכן לבוא במהירות גבוהה, שכן הכביש צר, ומכוניות באות ממול.

8)

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשדוד, איפה שאני גר, יש באחד מהשדרות בתוך העיר קטע שבו מותר ליסוע 70 קמ"ש.

בכל אופן, מי שבנה בזמנו את הכביש כנראה היה חכם מאוד ובאיזשהו קטע בכביש ( שאפשר להגיע אליו במהירות כפולה מהמותרת) נוצרה מעיין גבעונת, דומה לפס האטה אבל לא מכאיבה כמו פס האטה, מי שלא מכיר את המקום,מוצא את עצמו מקבל אחלה אייר טיים :D

יצא לי להיות כבר בכמה מכוניות של חברים שמצאתי את עצמי נכנס עם הראש בתיקרת הרכב!

מאוד לא מומלץ לבעלי פונטו!! :) [בפונטו של חבר בלילה, בדקנו את המקום. התוצאה-הפונטו באויר לגמרי, נחיתה כואבת ביותר,האוטו מקפץ לו מצד לצד, פחד מוות!]

אני חייב לציין שהכביש הוא כביש ישר לגמרי לכל אורכו.!!

שי.

[מי שגר באשדוד ולא יודע על מה אני מדבר, אז הבליטה הזאת נמצאת קרוב לקניון לב-אשדוד]

פורד פיאסטה 83':arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחוב בני אפרים בתל-אביב, אם באים מכיוון צומת הפיל לצומת של בית יהודי בסרביה, ממשיכים ישר בצומת הזו ב80+ (100 עדיף) התוצאה מובטחת. מהירות מותרת 70, לכן עדיף בלילה, יש גם ראות טובה סה"כ. מסלול מומלץ הוא האמצעי.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יער להב- ליד להבים, אחד מכבישי היער, אספלט חדש לחלוטין, פניה רודפת פניה, ואז ירידונת חדה ועליה חדה עוד יותר (זה היה מן תעלת ניקוז באמצע הכביש), מהירות כ- 80 קמ"ש. התוצאה- הפונטו ממש באוויר, הנחיתה כואבת, ארבעת הבולמים נסגרים ויש חבטה די חזקה. וזהו....... היה כיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...