Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב לי, קיבלתי דו"ח (קטנוני) ראשון ממשטרת ישראל. מבקש עזרתכם בהמשך פעולה

שימו לב! השרשור הזה בן 5026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקפצה לצורך עדכון

לבסוף החלטתי שלא לשלוח מכתב, הבנתי מהתייעצויות רבות שזה בזבוז נייר. היום שלחתי את הבקשה להשפט, ולפי מעקב המשלוח, הוא כבר הגיע ליעדו. רק למה דרך בני ברק אם מטה המשטרה הוא בירושלים..?

דבר הדואר האמור התקבל למשלוח בתאריך 18/08/2009 באמצעות יחידת הדואר הקריה אשר בתל אביב-יפו. דבר הדואר האמור נמסר ליעדו בתאריך 20/08/2009 באמצעות יחידת הדואר מגדלי ויטה אשר בבני ברק.
בכל מקרה, עכשיו אני מחכה או להזמנה למשפט וכתב אישום, או להודעה שהחליטו לבטל. ממה שנאמר לי, הסיכוי שיחליטו ללכת איתי למשפט על דבר כזה קלושים, והחבר'ה במשטרה יוותרו על בזבוז זמן שיפוט.

ואם לא יוותרו, נלך למשפט. אני בטוח בצדקתי ואין לי בעיה להוכיח זאת.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממה שנאמר לי, הסיכוי שיחליטו ללכת איתי למשפט על דבר כזה קלושים, והחבר'ה במשטרה יוותרו על בזבוז זמן שיפוט.
ספר את זה לתובע שלי :|

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראש מדור תעבורה בבית המשפט בחיפה אומר שהוא לא זוכר בכל שנותיו בעבודה, משפט על סעיף כזה.

אז או שאף אחד לא לקח את הזמן להשפט על זה, או שהמשטרה החליטו לא ללכת למשפט על זה. אני אקח את הסיכויים שלי, גם בביטול וגם במשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הסיבה לכך, שלפניך אף אחד לא ביקש להשפט בגלל הסעיף הזה,

כי כל מי שקיבל קנס מהסוג הזה המיר אותו להזהרה (במידת האפשר) ,

או שילם את הקנס (ללא הנקודות).

בקיצור, לא היה עוד מישהו שביקש להשפט.

אני מציע לך לחזור לעמוד הראשון להודעה של KOMPY, כי זה תסריט בהחלט אפשרי במיקרה שלך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה לצורך עדכון

היום הגיע לו יום הדיון. הגעתי להיכל המשפט בעכו בשעה 8, ישבתי כ-40 דקות וחיכיתי לתובע המשטרתי. כשהגעתי אליו, הוא הסתכל על הדו"ח, התסכל על הגליון הרשעות שלי ופשוט אמר לי ללכת הביתה. מבוטל.

תודה ל-kompy ולכל שאר החבר'ה עם תרחישי האימים ההזויים. האזרח הקטן סוף סוף ניצח קרב קטן, בלי שהיה צריך לשלוף נשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באידיש אומרים מברוק

מי שמתעקש כשהצדק לצידו זוכה

רק דע לך לא כל יום פורים

היית חוסך לך אולי את ההליכה לבית המשפט אם היית כותב בזמנו את המכתב שהכנת לביטול הדו"ח

מקווה שהתובע אמר את מה שאמר ואחרי זה לא הכניס את התיק לשופט כאילו הנאשם לא הגיע ותקבל איזה צינור.

אם יש לך מספר תיק בית משפט אפשר לבדוק את הנעשה בתיק באינטרנט באתר בתי המשפט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב!

גם לי קרה מקרה דומה כשהייתי בצבא.

נהג כפי שישה הציע, ברר מה קרה עם התיק.

אם כי: ישה, לדעתי הגזמת קצת, שום תובע לא יגיע לרמת שפלות כזאת (שמסכנת את עבודתו! גם כעורך דין בחוץ)

לאור המאורע החגיגי, אפשר גם לערוך את הכותרת: עוד דו"ח קטנוני נמוג בקול ענות חלושה בהגיעו לבית המשפט

(כשקראתי, בהתחלה חשבתי שהשרשור טרי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היו מקרים כאלה בעבר. הסיכוי לכך הוא קלוש כמובן

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נשפטתי, משום מה, בלי זימון למשפט. לקח לי כמה ריצות ותכתובות לשכנע לפתוח את התיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה לצורך עדכון

היום הגיע לו יום הדיון. הגעתי להיכל המשפט בעכו בשעה 8, ישבתי כ-40 דקות וחיכיתי לתובע המשטרתי. כשהגעתי אליו, הוא הסתכל על הדו"ח, התסכל על הגליון הרשעות שלי ופשוט אמר לי ללכת הביתה. מבוטל.

תודה ל-kompy ולכל שאר החבר'ה עם תרחישי האימים ההזויים. האזרח הקטן סוף סוף ניצח קרב קטן, בלי שהיה צריך לשלוף נשק.

מזל טוב, אבל שתדעו שיכולות להיות המון סיבות למה החליטו לזכות אותך, אחת מהן לדוגמא: השוטר שהיה אמור להעיד לא התייצב לבית המשפט. ואז שלא מדובר במשהו רציני אז אפשרי לוותר.

במוסף, כאשר מגיע אזרח לבית המשפט על עבירה כמו זאת, סביר להניח שהוא באמת מאמין שהצדק איתו ולכן זה נותן קצת יתרון בעיני השופט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לKOMPY "הודית":lol:

איפא התודה לתומכים האמיתיים:shock:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...