Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב לי, קיבלתי דו"ח (קטנוני) ראשון ממשטרת ישראל. מבקש עזרתכם בהמשך פעולה

שימו לב! השרשור הזה בן 5021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. מה אם אני אגיד לך שהמרחק ע"פ השוטר היה רק כמה עשרות ס"מ בין גבול המרחק האסור למותר?

ב. גם אם הוא מוצדק, אז 40 ש"ח?! זה לא שווה את הנייר עליו הוא נכתב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קראתי את תשובותיך והחלטתי שאתה זכאי.:-) בתנאי

מה שכתבת הוא תיאור העבירה , כתוב לנו את סיפור המעשה כפי שהשוטר מתאר אותו בפרק " נסיבות מיוחדות של המקרה"

ואז נחכים יותר, ואולי נבין יותר מה מצא השוטר ואז אולי גם המסקנה עלולה להשתנות.

דרך הפעולה.

ראשית בדיקה בצומת אם כל התשובות שנתת אכן נכונות הם. צלם אם אפשר וגם שרטט את מבנה הצומת , כולל מדידות במטרים

אם קיים אי תנועה בתוך הצומת ולכיוון כפר יאסיף ולא עברת את אי התנועה משמאל:shock:, איך יכולת שלא לפנות בפניה הדוקה .. אי התנועה מכתיב לך את צורת הפניה.

לכן תתמקד בו בעיקר. אבל בדוק את נושא הקו הלבן כך שתהיה רגוע שלא עברת אותו.

כתוב מכתב לביטול הדו"ח ( לא אזהרה ולא עגבניות ). תקיף אבל אדיב.

דעתי תקבל מכתב ביטול. לא יש לך 90 יום מיום הדו"ח או 30 יום , מיום קבלת מכתב הביטול לבקש להישפט על הדו"ח.

ואם בא לך דווח לפורום כיצד הדברים מתקדמים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיים אי תנועה בתוך הצומת ולכיוון כפר יאסיף ולא עברת את אי התנועה משמאל:shock:, איך יכולת שלא לפנות בפניה הדוקה .. אי התנועה מכתיב לך את צורת הפניה.

לכן תתמקד בו בעיקר. אבל בדוק את נושא הקו הלבן כך שתהיה רגוע שלא עברת אותו.

זה בדיוק מה שאני טענתי במכתב שכתבתי: לא היתה לי אפשרות לקחת את הסיבוב בכל צורה שהיא אינה קשת חדה, ולו רק בגלל שאחרת הייתי עולה על אי התנועה. בנוסף, כפי שכבר ציינתי, לא קיים שום חוק המחייב את הנהג להישאר בנתיב ההאצה עד לתומו.

אם זה היה דו'ח, אני מניח שלא הייתי נותן לזה לעבור סתם ככה, אבל כאמור, היות והיה מדובר רק באזהרה, החלטתי לא לבזבז על זה עצבים וזמן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה על הגבול, קיים סיכוי שהדו"ח יומר לאזהרה. אם לא יצליח לך תבקש להישפט, תבוא על מדים כמובן, תודה בעבירה תוך תוספת שעשית זאת כדי לחסוך זמן שיפוטי, בשלב הטיעונים לעונש תוסיף שוב שחסכת זמן שיפוטי, תאמר שזו עבירה ראשונה שלך ושאתה נהג זהיר שמשתדל לשמור על חוקי התנועה, שאתה חייל ואתה מוגבל בכסף, תדגיש את העובדה שביקשת אזהרה ומה שהשוטר אמר לך, שהגעת לתחנה ומה שקרה שם.

רוב שופטי התעבורה בארץ יפחיתו את הקנס לאזור ה100-180 ש"ח.

בעובדות שציינת, כל עוד אתה לא מדבר בצורה לא יפה לשופט אין סיכוי שיגזור עליך מעל לברירה (250 ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העוזרים! אלעד, הסיפור שלך, בידיוק הסיפור שלי. ככה שלפחות אני שמח שמישהו מבין אותי. לכל אותם המתחסדים שכותבים על אופנועים וכדומה, אני מכיר את הצומת, ראיתי שיש לפונים צפונה מכיוון עכו רמזור שבידיוק התחלף לאדם, ולכן הייתי בטוח במאות האחוזים שהנתיב השמאלי יישאר פנוי.

ישה, סעיף הנסיבות המיוחדות של המקרה הוא כזה (ממה שהצלחתי להבין מהכתב):

"במהלך אכיפת תנועה בצומת יאסיף לכיוון 70 [מילה שלא הבנתי] נכנס לצומת יצא לנתיב השמאלי ללא כל סיבה. סימנתי לנהג לעצור בצד הדרך בבטחה הוסבר לו מה [בלה בלה בלה ניסוח רגיל ככול הנראה]".

"יצא ללא כל סיבה לנתיב השמאלי"? יצאתי לעקיפה.

טוב, הנסיבות מיוחדות עושה לי את זה יותר קל אפילו לבטל את הדו"ח.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעה, אזהרה גם כן שווה, יש לי אזהרה, ובגלל שלא עברו שנתיים אני לא יכול עכשיו להמיר דו"ח של 750 ש"ח ו נקודות לאזהרה.

לגבי המשפט, לא שווה, ואפילו אין מה לחשוב לכיוון. אל תשכח שעד שיגיעה המשפט רוב הסיכויים שכבר מזמן תשתחרר, אז לא הזמן יהיה יותר יקר מאשר עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי סופית להלחם בדו"ח עד ביטולו. אם ע"י משטרת ישראל ואם ע"י בית המשפט.

אני בטוח בצדקתי ומשוכנע שאוכל לשכנע בכך את בית המשפט, וגם המשפטנים של משטרת ישראלו יראו זאת, וגדולים הסיכויים שלא יילכו למשפט.

גם אם לא אהיה חייל בזמן המשפט, הצדק איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין זוכר את עצמי בגיל הזה, אם אותו המוטו והמוטיבציה והעיקר זה הצדק

מהר מאוד אחרי כמה נסיונות בחיים שכללו חוסר תשלום בעבודה ותביעת מעסיק, וחטיפת מכות מהמשטרה בלי שום סיבה ניראת לעין, שבמקרים מסויימים המהלך הנכון זה חוסר מהלך.

כל מקרה כמובן לגופו. אבל 250 ש"ח בלי נקודות לא נירא ששוות את כל מכתבי הדואר רשום שתצטרך לשלוח. לפעמים הדרך לחיסכון תעלה לך יותר (גם מנטלית וגם כספית)

בכל מקרה בהצלחה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את הודעתו של השחקן.

נניח שבמשפט יורידו לך את הדו"ח מ 250 ל 100 - בשביל 150 ש"ח שהם ארוחה זוגית בשיפודי התקווה אתה תבזבז חצי יום לפחות, דלק על נסיעה למשפט, חיפוש חניה ליד הבימ"ש, אינספור טלפוני ועצבים.

תעשה לעצמך טובה ושלם את הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פלא ששוטרים מסכימים לעצמם לז*ין אותנו ככה עם גישה כזאת. אני גם תומך במקרים שאין דרך להראות בה את האמת, והתוצאות לא כאלו הרות גורל, אפשר לוותר. אבל דחילק, לא עשיתי פה כלום, ואני יכול להוכיח את זה.

אני די בטוח שהדו"ח יבוטל וזה לא יגיע למשפט. ואם כן, לא איכפת לי.

אין לי שום בעיה להגיע לבית משפט, ואין לי שום צורך לשרוף דלק לא נחוץ בדרך, או לחפש חניה שעות. תודה לאל להורים שעובדים בבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית מחזק את ידיך. תעשה את מה שאתה מרגיש ונכון וצודק, ואל תשים לב לכל האומרים אחרת.

אילו כל הצודקים באמת היו עומדים על זכויותיהם המערכת הייתה נסתמת ומחפשת פתרונות יצירתיים איך לא לתת דוחות סתם.

שנית את מכתב הביטול יש להוציא תוך 30 יום מיום הדו"ח , אז קדימה לעבודה.

וכפי שאמר אלעד ספר לנו מה קורה בהמשך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבכן המכתב כבר מוכן כבר. ברגעים אלו סיימתי לכתוב אותו, במהלך היום נעזרתי באחד הקצינים ביחידה שלי שלמד תואר שני במשפטים ועזר קצת.

בשבוע הבא הוא יועבר לידיי עורכי דין שיעזרו להגהה סופית שלו (כמה טוב שאבא עובד בבית משפט).

ישה תודה רבה על החיזוק, אני שמח לראות שאני לא עוף מוזר במחזותינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...