Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חצי אוף טופיק...הסוף למשאיות עוקפות?

el presidente
שימו לב! השרשור הזה בן 7382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

?

ממש פה מאחורי הגב אני מחביא שק של רחמנות שכולו מיועד לנהגי המשאיות המסכנים...

"מתוך אילוץ..." - פחחחח...

הם גם נוסעים על 100 כשמותר להם 80 מתוך אילוץ?

הם גם עוקפים מנתיב שני לשלישי מתוך אילוץ?

הם גם עוברים חצי מטר ממך כשאתה תקוע על השוליים מתוך אילוץ?

להפליץ פופוליזם זול כמו הכתבה המדוברת וכמו ההודעה שלך זה נורא קל ונעים,אבל מה לעשות שזה לא עומד בקנה אחד עם ריאליסטיות מינימלית?!

מי שלא יכול לנסוע על כלי רכב של 15 טון לפי החוקים שהגדירו לו שלא יעשה את זה!

מצידי שיעשו הסבת מקצוע ויפתחו דוכן של פרוזן יוגורט.

לעלות על ההגה שוב אחרי 15 שעות נסיעה רצופות כשאתה מודע לסיכון העצום שאתה לוקח על חיים של אחרים ממש לא גורם לי לרגשי רחמנות,אולי כעס כן אבל לא רחמנות...

או קיי אז ככה, לגבי עבירות התנועה שציינת: 100 ולא 80, עקיפה מנתיב שני לשלישי וכו' הן בהחלט באות מתוך אילוץ ולא בגלל שום סיבה אחרת, דוגמה: הבוס אומר יש לך שעה להגיע מנקודה A לנקודה B. אבל הנהג יודע שלפי תנאי הדרך יהיה מזל אם יגיע תוך שעתיים (דוגמאות נוספות לא חסר) במקרה הזה הנהג יעשה עברות תנועה יעבור את המהירות המותרת ויגיע אל המקום בזמן שאליו נדרש להגיע, אם לא יעשה זאת, הוא יפוטר ובמקומו יבוא אחר שיעשה את אותן העברות.

כמו שהזכרתי קודם, גם בעבודה הזאת כמו בכל עבודה אחרת יש חאפרים.

מה לעשות שנהגי משאיות הם בד"כ אנשים מהשורה ולא מיליונרים, בשביל לגמור את החודש הם חייבים לעלות על ההגה שוב אחרי 15 שעות.

אני מדבר מניסיון ומכיר מקרוב מאוד נהגי משאיות, שוחחתי עם אתם לא פעם ולא פעמיים. כל זה תוצאה של מדיוניות המדינה.

להגיד שהכתבה שלי היא "הפלצה של פופוליזם זול" זה ממש לא לעיניין ולא מתאים לדפי הפורום! :evil:

SENA לשעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?

להפליץ פופוליזם זול כמו הכתבה המדוברת וכמו ההודעה שלך זה נורא קל ונעים,אבל מה לעשות שזה לא עומד בקנה אחד עם ריאליסטיות מינימלית?!

לעלות על ההגה שוב אחרי 15 שעות נסיעה רצופות כשאתה מודע לסיכון העצום שאתה לוקח על חיים של אחרים ממש לא גורם לי לרגשי רחמנות,אולי כעס כן אבל לא רחמנות...

או קיי אז ככה, לגבי עבירות התנועה שציינת: 100 ולא 80, עקיפה מנתיב שני לשלישי וכו' הן בהחלט באות מתוך אילוץ ולא בגלל שום סיבה אחרת, דוגמה: הבוס אומר יש לך שעה להגיע מנקודה A לנקודה B. אבל הנהג יודע שלפי תנאי הדרך יהיה מזל אם יגיע תוך שעתיים (דוגמאות נוספות לא חסר) במקרה הזה הנהג יעשה עברות תנועה יעבור את המהירות המותרת ויגיע אל המקום בזמן שאליו נדרש להגיע, אם לא יעשה זאת, הוא יפוטר ובמקומו יבוא אחר שיעשה את אותן העברות.

מה לעשות שנהגי משאיות הם בד"כ אנשים מהשורה ולא מיליונרים, בשביל לגמור את החודש הם חייבים לעלות על ההגה שוב אחרי 15 שעות.

אני מדבר מניסיון ומכיר מקרוב מאוד נהגי משאיות, שוחחתי עם אתם לא פעם ולא פעמיים. כל זה תוצאה של מדיוניות המדינה.

להגיד שהכתבה שלי היא "הפלצה של פופוליזם זול" זה ממש לא לעיניין ולא מתאים לדפי הפורום! :evil:

תגיד אתה רציני?? :roll:

"מדיניות מדינה"? "הם חייבים לעלות על ההגה שוב.."??

מה לא היה מובן בהודעה הקודמת? לא יכול - לא עושה!!!

נקודה!

אתה לא מבין משהו פשוט, במקרה של תאונה כתוצאה מה"אילוצים" של נהגי המשאיות, האחרון שיפגע הוא נהג המשאית.

ד"א היית פעם באיזור תאונה של משאית VS מכונית פרטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני רציני. ואם כבר ככה אז למה להאשים את נהג המשאית, תאשים את המעסיק, הרי הוא שורש הבעיה.

תפסיק ללכת ראש בקיר :evil:

העברות שהנהג מבצע על הכביש, הן תוצאה (של עברה על החוק) שמבצע המעסיק כאשר נותן משימות בילתי אפשריות לנהג.

ולשאלתך לצערי נוכחתי גם בתאונה של משאית (אני לא מבין איך זה קשור לעיניין).

SENA לשעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני רציני. ואם כבר ככה אז למה להאשים את נהג המשאית, תאשים את המעסיק, הרי הוא שורש הבעיה.

תפסיק ללכת ראש בקיר :evil:

העברות שהנהג מבצע על הכביש, הן תוצאה (של עברה על החוק) שמבצע המעסיק כאשר נותן משימות בילתי אפשריות לנהג.

ולשאלתך לצערי נוכחתי גם בתאונה של משאית (אני לא מבין איך זה קשור לעיניין).[/quot]

אני הרמתי ידיים...

צודק אח שלו,המעסיק אשם,המדינה אשמה,הונטיל של הצמיג אשם...הנהגים?! זכים וצחים כמו שלג. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quoteאני הרמתי ידיים...

צודק אח שלו,המעסיק אשם,המדינה אשמה,הונטיל של הצמיג אשם...הנהגים?! זכים וצחים כמו שלג. :roll:

תגובתך משעשעת מאוד, רק שחבל מאוד שהנושא של חיים ומוות מופקר בידי אנשים פרימיטיבים כמוך שאפילו לא טורחים לקרוא את שתי השורות האחרונות בכל הודעה אחרונה שלי

SENA לשעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופאים, חיילים, שוטרים,שרי ממשלה............עוד סוגים של אנשים שלא ישנים מספיק בגלל אילוצי עבודה וכתוצאה מכך אנשים אחרים נפכעים....

אבל נהגי משאיות זה טרף קל...........

רגע, זה מזכיר לי עליהום על עוד מיגזר של משתמשים בדרך..........נו, כאלה שמתים כל הזמן כי הם מופרעים.........נו , איך קוראים לזה........אהההההה - אופנוענים!

שמעתי שכולם מופרעים, חותכים הולכי רגל במעבר חציה, יצאים מהשטח המת שלך ישר לתוך הפגוש, ראבאק! מי צריך אותם בכלל על הכביש! טסים כמו מטורפים! צריך לאסור עליהם נסיעה על כביש ציבורי עקב הבהלת המשתמשים בדרך!

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
?

ההיתי חייב להקפיץ עקב פרסום פסק הדין הזה בוואיינט:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2875531,00.html

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חוק ותקנה מטומטמת שאין לאף אחד סיכוי לאכוף . זה נכון ואני מסכים אבל הכל נובע מהמנטליות הישראלית בדיוק כמו שנראה השירשור הזה .

במידות נאורות נהג המשאית נוסע כמו חייל כי אם יעבור על חוק כלשהו באמת לא יוכל לעבוד כי רישיונו ישלל להרבה שנים . החוק הוא חרא , המדינה חרא , הרבה אנשים הם חרא (ולרגע אני נזכר שלא מזמן כתבתי באיזה שירשור \ אשכול שאנלא מקטר יותר על הארץ ) .

ובעצם מה אני אומר ? כלום . הכל אותו דבר .

עולם כמנהגו נוהג .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אז יש גם חוק לגבי נסיעה בנתיב השמאלי לכלי רכב מסחריים/משאיות או יותר נכון איסורו?

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...