Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע שוק עתיקב-24.04.09, במוזיאון אגד חולון

מועדון החמש
שימו לב! השרשור הזה בן 5488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרור אינו "ממתנדבי המוזיאון". דרור מנהל את המזיאון, בנסוף לאחריות שיש לו על חלק גדול מחניון האוטובוסים ומה שנמצא בו, ובנוסף להיותו נהג בקו.

דרור מדריך קבוצות המגיעות למוזיאון במשך כל ימות השבוע.

מכיוון שבתקופה האחרונה, המוזיאון סובל ממכת גנביות של פריטים רבים, הרגישות גבוהה מאוד, ובמיוחד באזור של הדיאמונד T, שם מרוכזים כלי עבודה וחלקים רבים.

שבת שלום,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם !

יופי של ארוע,מזג אויר נפלא מארחים נפלאים(אלף תודות)ארגון למופת של מצא,תפעול משרד המועדון בהתנדבות ע"י חברנו יוסי פרנקוס.חברים חדשים שנרשמו,כל שנשאר להודות לקונים ולמציגים ולהתראות בארועי המועדון הבאים.

(על פי בקשת מספר חברים ועד המועדון ישקול פרסום מוקדם של הארוע באחד בעיתונים וזאת ע"מ להביא לידיעת ציבור רחב יותר את קיום השוק.)

I am a strong believer in luck and I find the harder I work the more I have of it... Benjamin Franklin

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרור אינו "ממתנדבי המוזיאון". דרור מנהל את המזיאון, בנסוף לאחריות שיש לו על חלק גדול מחניון האוטובוסים ומה שנמצא בו, ובנוסף להיותו נהג בקו.

דרור מדריך קבוצות המגיעות למוזיאון במשך כל ימות השבוע.

מכיוון שבתקופה האחרונה, המוזיאון סובל ממכת גנביות של פריטים רבים, הרגישות גבוהה מאוד, ובמיוחד באזור של הדיאמונד T, שם מרוכזים כלי עבודה וחלקים רבים.

שבת שלום,

אורן

שבת שלום אורן

בהחלט דלא באתי על מנת לגעת ברכוש לא שלי אלא רק להסתכל מתוך התעניינות,הצורה בה נענתי על ידו ולא משנה מה,יכל הוא להגיב אחרת,ככה לא מתנהגים לאורחיי מוזאון ובפרט לא לחבריי מועדון החמש.

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם !

יופי של ארוע,מזג אויר נפלא מארחים נפלאים(אלף תודות)ארגון למופת של מצא,תפעול משרד המועדון בהתנדבות ע"י חברנו יוסי פרנקוס.חברים חדשים שנרשמו,כל שנשאר להודות לקונים ולמציגים ולהתראות בארועי המועדון הבאים.

(על פי בקשת מספר חברים ועד המועדון ישקול פרסום מוקדם של הארוע באחד בעיתונים וזאת ע"מ להביא לידיעת ציבור רחב יותר את קיום השוק.)

בהחלט היה ארוע נחמד להתראות בארועים הבאים.

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום אורן

בהחלט דלא באתי על מנת לגעת ברכוש לא שלי אלא רק להסתכל מתוך התעניינות,הצורה בה נענתי על ידו ולא משנה מה,יכל הוא להגיב אחרת,ככה לא מתנהגים לאורחיי מוזאון ובפרט לא לחבריי מועדון החמש.

מצד אחד אתה צודק!

אבל מצד שני דרור לא מכיר אותך ואתה נכנסת למקום שלא היית אמור להיות שם בכלל

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אתה צודק!

אבל מצד שני דרור לא מכיר אותך ואתה נכנסת למקום שלא היית אמור להיות שם בכלל

שבת שלום אסף

אז זהו שהיתי יכול להיות שם זה היה חלק מתצוגת המוזאון מה גם שהיו עוד חברי מועדון עוד יותר פנימה לייד הווקסהול ויקטור הכחולה זיהיתי אותה מרחוק,לדעתי בארוע הבא שייתנו לכל חבר מועדון מדבקה שהוא חבר ואו לחילופין משו אחר מזהה אולי הצגת כרטיס חבר תספק,יכל לקרוא גם לחברים אחרים.

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האירוע היה מכובד ויפה.

לדעתי חלק מהמוכרים מאוהבים בסחורה שלהם והמחירים לא תמיד הגיוניים.

אכן ארוע מכובד ויפה

נכון מחירים ממש הגונים לא היו שם,מי שממש אהב את מרוכלתו בסופו של דבר נשאר עימה לארוע נוסף

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה באמת נחמד.

בפעם הבאה צריך אולי לעשות יותר פרסום.

היו מוכרים אבל לא הרבה קונים.

אלו התמונות מהשעות הראשונות, לפני שכולם הגיעו.

אחר כך היו הרבה יותר אנשים ודוכנים.

shuk.JPG

shuk (1).JPG

shuk (2).JPG

shuk (3).JPG

shuk (4).JPG

shuk (5).JPG

shuk (6).JPG

shuk (7).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סך הכל היה ארוע יפה ומכובד.

כל הכבוד לכל אלו שגרמו לארוע הזה להתקיים.

אני מצטרף לדעתו של מצא, שצריך לקיים את השוק בתכיפות גדולה יותר.

אני רוצה להודות לאסף בקר ולעוד בחור נחמד ששכחתי את שמו :oops:, שמצאו סמל שחיפשתי לאאודי ואריאנט (ואפילו בגרמניה לא מצאתי)

זאת הגדולה של שוק-עתיק!

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סך הכל היה ארוע יפה ומכובד.

כל הכבוד לכל אלו שגרמו לארוע הזה להתקיים.

אני מצטרף לדעתו של מצא, שצריך לקיים את השוק בתכיפות גדולה יותר.

אני רוצה להודות לאסף בקר ולעוד בחור נחמד ששכחתי את שמו :oops:, שמצאו סמל שחיפשתי לאאודי ואריאנט (ואפילו בגרמניה לא מצאתי)

זאת הגדולה של שוק-עתיק!

שמו של הבחור הנחמד יניב8) ותודה רבה על הספר לשירוקו!!!

שבוע טוב,

יניב

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע נחמד - מצאתי כמה מציאות ל127 שלי והכרתי סוף סוף את הפרצופים (האנשים) מאחורי ה"ניקים"

הגעתי כל הדרך מהדרום עם ה 127 שלא איכזבה ובדרך חברתי לצביקה וה 127 שלו - הייתה נסיעה מהנה

והנה כמה תמונות מהשוק והמוזיאון

IMG_9593.JPG

IMG_9594.JPG

IMG_9596.JPG

IMG_9601.JPG

IMG_9602.JPG

IMG_9605.JPG

IMG_9603.JPG

IMG_9597.JPG

קיה סיד SW (ליסינג) וניסן נוט של האשה,

פיאט 127 903cc , 1979 (נמכרה...)

מחפש אספנות - איטלקית חמה - אלפא/לנצ'יה , או DS23/21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...