Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית סדאן בתקציב של עד 50,000 שקל

גל סובארו
שימו לב! השרשור הזה בן 7824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על איזה מכוניות בגירסת סדאן אתם ממליצים בתקציב של עד 50,000 שקל?

אני מדבר אך ורק על מכוניות ידניות, חוץ מזה אין העדפות מיוחדות כלשהם.

על איזה מכוניות אתם ממליצים? אימפרזה? קורולה? מה עוד יש?

דרך אגב, איזה שנתון של קורולה (4 או 5 דלתות) ושל אימפרזה נכנסים בתקציב?

מועדון סובארו שטח ופנאי - www.subaru4x4.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה, אימפרזה תוכל להשיג ממודל 97'(48K?) וקורולה ממודל 96'(46K), או עם התמקחות 97'.(54K)

נכנסת לך בתקציב גם ניסאן אלמרה 97' (45K) ו- 98' (52K), לדעתי כדאי לך לשקול ביניהן.

חן@זה מזה פשוט!:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי קצת במחירון של לוי יצחק וראיתי שבסביבות המחיר 50,000 וקצת מעל ניתן לקבל סיאט קורדובה שנתון 2000/2001 סדאן 1.6 עם 100 כ"ס, מה דעתכם בנידון על זה?

ראיתי שיש גם אימפרזה 1600 GL ויש אימפרזה 1600 ומשום מה ה-1600 יותר יקרה

בכ-5000 ש"ח מה-1600 GL, למה? ומה ההבדל ביניהם?

ראיתי גם שניתן להשיג פאסאט 1.8 97 (האם זה הצורה לפני האחרונה?), אסטרה 1.6 97 מה דעתכם עליהן?

ממתי יש אסטרה 1.8? (אני יודע שהיא אוטומטית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מכוניות בגירסת סדאן אתם ממליצים בתקציב של עד 50,000 שקל?

אני מדבר אך ורק על מכוניות ידניות, חוץ מזה אין העדפות מיוחדות כלשהם.

על איזה מכוניות אתם ממליצים? אימפרזה? קורולה? מה עוד יש?

אם השנתון חשוב לך יותר אז לך על אימפרזה, לפי דעתי הקורולה יותר טובה למרות שזו הצורה הכי יפה של האימפרזה (עם הדורות זה הולך ומדרדר) . . .

הקורולה נראת טוב מאוד מבפנים, מבחוץ גם נראת ממש טוב (עד היום שום קורולה לא התקרבה ליופי של דור 93-97). המנוע של הקורולה ממש חזק ושילוב עם תיבת הילוכים טובה נותן לה ביצועים ממש יפים !!!

החלפים לא הכי זולים אבל מה זה בכלל מעניין אותך כשאתה נכנס למוסך רק פעם בשנה ???השירות במוסכים הוא ברמה עולמית, משהו שלובינסקי וצ'מפיון לא שמעו עליו . . .

הייתה לנו עד לפני חצי שנה קורולה במשך 8 שנים (יד ראשונה 80K ק"מ וחוץ ממנה עוד 2 קורולות במשפחה), הרכב נכנס כל שנה לטיפול לפני טסט וזהו !!! שום בעיה, הרכב נכנס רק פעמיים למוסך וזה רק בגלל תאונות . . . .

חודש אחרי שמכרנו את הקורולה אבא שלי צלצל לבחור שקנה את הרכב הוא אמר שהוא סידר כמה דברים שעלו בבדיקה (בולמי זעזועים אחוריים גמורים ומשאבת מים גוססת) והוא סיפר שהרכב ממש בובה ושהוא פותח מרצדסים ברמזורים, אחרי ששמעתי את המשפט הזה אני בטוח שהיא לא תשאר כ"כ שמורה הרבה זמן . . . .

הקורולה 5 דלתות יותר נדירה וגם הרבה יותר יפה לדעתי, יהיה לך דיי קשה למצוא קורולה ידנית, אם אני לא טועה הקורולה שומרת ערך הכי טוב בשוק !!! לא בדקתי את זה אבל קורולה שנת 97 עולה כמעט כמו אומגה 97 וכתור בעלים של אומגה כרגע וקורולה בעבר אני יכול להגיד לך שהקורולה לא מדגדגת את האומגה בשום קריטריון חוץ מאמינות (וצריכת דלק אבל איך אפשר להשוות מנוע 1600 סמ"ק 4 צלינדרים למנוע V6 2500 סמ"ק) . . .

הצורה החדשה של הפאסאט היא משנת 98 בטוח, אבל אני לא בטוח אם יש שנת 97, יכול להיות שכן, אבל לא תהיה לך בעיה לקחת לבדיקה שנת 98 ולהוריד על הכיסויי תחת של המכון וגם איזה רכב רגיל נמכר היום במחירון ????

אל תתפשר על ה-2000 סמ"ק, היא עגלה רצינית, לך רק על ה-1.8T . . .

האסטרה והקורדובה סובלות משוק חלש, כתור בעלים של אופל אני אומר לך שהאוטו בעל שוק חלש והרכב שלי איבד 100K ש"ח מהמחירון תוך 3 שנים (מי אמר להתאגד עם בעלי האלפות ולהיכנס בלוי יצחק :evil: ???), אבל השוק של האסטרה הנוכחית דיי חזק, האסטרה הקודמת לא הכי מוצלחת ובמיוחד לא בדור שנת איזור שנת 94 (לחלקן לא היה אפילו מזגן!!!), לא עקבתי אחרי ההתפתחות של האסטרה ולכן אני לא יודע אם מדובר באותו דור . . . .

אם אתה מחפש אמינות אז קורולה, אם אתה מחפש אמינות ורוצה שנתון קצת יותר גבוה אז אימפרזה, אם אתה מחפש משהו קצת יותר גדול אז לך על פאסאט (קח בחשבון גם ביטוח יותר גבוה, חלפים יקרים, פחות אמינה) . . .

לסבא וסבתא שלי יש קורולה שנת 93 עם 45K ק"מ (כמובן יד ראשונה) אבל היא כמובן לא למכירה, רק אם מישהו יתן לפחות 30% מעל המחירון אבל לצערי בארץ שלנו פשוט לא מוכנים לשלם יותר על רכבים שמורים ואח"כ מתלוננים שכל הרכבים עם בעיות . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בקיצור או קורולה 5 דלתות ידנית או אימפרזה ידנית?

האם יש כמה רמות גימור של הקורולה 5 דלתות?

האם יש כמה רמות גימור של האימפרזה?

ראיתי במחירון של לוי יצחק שיש אימפרזה שנתון 97 רמת גימור 1600 ורמת

גימור 1600 GL ומשום מה הרמת גימור 1600 יותר יקרה בכ-5000 ש"ח יותר מרמת הגימור 1600 GL, למה? ומה ההבדל בין שתי רמות הגימור?

כמה כ"ס יש לקורולה 5 דלתות וכמה לאימפרזה?

האם הן מושכות בעליות (חיפה, בכל זאת) או שהן חלשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פסאט יש משנות השמונים דגמים ככה שיש לפני 97.

הקורולה חמודה ובאה עם אותו מנוע ( אם אני לא טועה ... 105 כ"ס או משהוא דומה ) בכל גרסאות ה1600

מוזר מה שאתה אומר בקשר לסובארו... כי הGL אמור ליהיות הדגם היקר ( מורה נהיגה חולה סובארו לפני שנתיים וחצי :) ) 92 או 97 כ"ס לפי זכרוני זה 97 ד"א.

והאסטרה אתה תמצא רק את הדגם הישן שיפה בגרסת ה5 דלתות... אבל מיושן יחסית למתחרות בעיצוב ונוחות ( אך לא בכביש ).

8)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי קצת במחירון של לוי יצחק וראיתי שבסביבות המחיר 50,000 וקצת מעל ניתן לקבל סיאט קורדובה שנתון 2000/2001 סדאן 1.6 עם 100 כ"ס, מה דעתכם בנידון על זה?

ראיתי שיש גם אימפרזה 1600 GL ויש אימפרזה 1600 ומשום מה ה-1600 יותר יקרה

בכ-5000 ש"ח מה-1600 GL, למה? ומה ההבדל ביניהם?

ראיתי גם שניתן להשיג פאסאט 1.8 97 (האם זה הצורה לפני האחרונה?), אסטרה 1.6 97 מה דעתכם עליהן?

ממתי יש אסטרה 1.8? (אני יודע שהיא אוטומטית)

2 דברים:

ביצועים: קורולה

נוחות והגה: אימפרזה (בתקציב הזה נכנסת מודל 96-97 אוטו' GL)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, שים לב שאני מחפש ידנית בלבד!!!

תסביר לי משהו שלא הבנתי:

במחירון של לוי יצחק יש אימפרזה ברמת גימור 1600 ורמת גימור 1600 GL, משום מה רמת הגימור 1600 יקרה בכ-5000 שקל מרמת הגימור 1600 GL, מדוע ולמה?

מה ההבדל בין שתי רמות הגימור? (כי בלוי יצחק שניהם מכילות את אותם הדברים)

לידיעתך: 2 רמות הגימור הנ"ל הן ידניות.

דרך אגב, ראיתי שגם נכנס באותו התקציב גם לגאסי שנתון 97 מנוע 1800, מה דעתך בנידון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, שים לב שאני מחפש ידנית בלבד!!!

תסביר לי משהו שלא הבנתי:

במחירון של לוי יצחק יש אימפרזה ברמת גימור 1600 ורמת גימור 1600 GL, משום מה רמת הגימור 1600 יקרה בכ-5000 שקל מרמת הגימור 1600 GL, מדוע ולמה?

מה ההבדל בין שתי רמות הגימור? (כי בלוי יצחק שניהם מכילות את אותם הדברים)

לידיעתך: 2 רמות הגימור הנ"ל הן ידניות.

דרך אגב, ראיתי שגם נכנס באותו התקציב גם לגאסי שנתון 97 מנוע 1800, מה דעתך בנידון?

אין לי מושג מה לוי יצחק ממציא במחירון האינטרנט שלו אך במודלים האלו יש LX ו GL - אין עוד משהו...המחירים הם מה שראית.

ייתכן וה "1600" הוא דגם AWD וזה מה שמייקר את העניין.

כן, שמתי לב שאתה מחפש ידנית - אימפרזה יהיה לך קל מאוד למצוא .

הלגאסי 97 1.8 ידנית - מעולה (היתה אמורה להיות לי אחת כזו - אך משיקולים פרקטיים-כלכליים בחרתי באחותה הקטנה, האימפרזה).

קצת קשה למצוא כאלה פרטיות (רובן של מורי נהיגה לשעבר) - אך שווה לקנות אם אתה מוצא אחת.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, איך יכול להיות שלגאסי 97 1.8 עולה כמו אימפרזה 1.6 97?

דרך אגב, איך אני מזהה במחירון של לוי יצחק בין דגם LX ל-GL?

מה לגבי האמינות של הלגאסי בשנתון הזה?

אני יודע שהלגאסי הראשונות היו ממש לא אמינות, מה קורה לגבי הלגאסי הנ"ל?

האם היא תמשוך עליות של חיפה? או שהיא חלשה?

נ.ב. כמה כ"ס היו ללגאסי 97 1.8 ידנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, איך יכול להיות שלגאסי 97 1.8 עולה כמו אימפרזה 1.6 97?

דרך אגב, איך אני מזהה במחירון של לוי יצחק בין דגם LX ל-GL?

מה לגבי האמינות של הלגאסי בשנתון הזה?

אני יודע שהלגאסי הראשונות היו ממש לא אמינות, מה קורה לגבי הלגאסי הנ"ל?

האם היא תמשוך עליות של חיפה? או שהיא חלשה?

נ.ב. כמה כ"ס היו ללגאסי 97 1.8 ידנית?

ההבדלים במחירים - הכל עניין של היצע וביקוש...

בכל מה שקשור ללגאסי - ראה ערך אימפרזה.

האימפרזה בנויה, מבוססת, מושתתת על הלגאסי מכל כיוון שהוא כך שלמעשה אפשר לומר שהאימפרזה היא בסה"כ לגאסי מקוצרת עם תיכנון תא נוסעים מודרני יותר (עקב פער גילאים ומספר דורות שהפרידו בין השתיים) בחלק מהדורות.

עם השנים עברו השתיים שינויים ואכן במודלים המאוחרים קיימים הבדלים קלים יחסית, מבחינה מכאנית, בין השתיים.

האימפרזות של 93-00 חולקות את מרבית המכלולים המכאניים מהלגאסי דור-ראשון (90-94) שגם בהן האמינות טובה מאוד (בדגמי 1990 אכן היו מחלות ילדות בלגאסי ולפי מה שידוע לי גם סידרה של גירים אוטומטיים פגומים).

לפני האימפרזה היתה לי לגאסי 1.8 שנת 93 אוטומטית אותה שקלתי להחליף ללגאסי 97 1.8 לבנה ידנית - אך לבסוף החלטתי לקנות משהו מעט יותר קטן ופרקטי - יש לציין כי נהנתי ממנה מאוד.

אגב, כבר יצא לי לדבר עם כמה מבעלי לגאסי דור ראשון (ידנית) שמחזיקים באוטו מעל 10 שנים (!!!) וחוות הדעת היתה חיובית מאוד (בדיוק כמו שלי). יש לציין כי במחיר של לגאסי מתחילת שנות ה 90 אין שום מכונית יפאנית-משפחתית-גדולה שעומדת לידה בכל מה שקשור למרווח פנים, נוחות, איכות, אמינות ומחיר.

ל 1.8 יש כ 103 כ"ס.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, האם כך נראית לגאסי 97 1.8:

subaru.gif

דרך אגב, לגאסי 1.8 ידנית שנתון 97, נדיר למצוא או שיש הרבה כאלו?

ומה לדעתך יותר כדאי? לגאסי 1.8 ידנית 97 או אימפרזה 1.6 ידנית 97?

מי יותר טובה מבחינת ביצועים מבין השתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימפרזה :

1.6 90 כ"ס- 12.1(0-100)- 175 קמ"ש-1070 ק"ג מומנט 14.5~קג"מ

לגאסי :

1.8 103 כ"ס -10.8 (0-100) - 182 קמ"ש - 1170 ק"ג מומנט 15.5-16 קג"מ

גל ,

הלגאסי שבתמונה היא אכן שנת 97.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...