Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מכרה את המדינה עבור הכסא? נו באמת.

זאת בסה"כ דרך יפה להציג כשלון כדרך.

בתקופת ביבי קרסה המדינה? על מה אתה בכלל מדבר?

אולי תגבה את זה בעוד מידע?

אולי תבדוק איך הודבר הטרור בתקופה הזו?

בתקופת קדימה עלה הטרור, ויצאו לשתי מלחמות מוצדקות אבל כיאה לקדימה - מלאות ספינים וטוויסטים שהוציאו מהן את העוקץ.

בנוגע לדתיים :התכוונתי למפלגות הדתיות הסחטניות שאף אחד לא רוצה לראות אותם סוחטים מיליארדים ממני וממך.

אם הדתיים רוצים ייצוג - בכיף - אל תתנו את זה בהקצבת מיליארדים אלא תכנסו לממשלה בלי תנאים דרקוניים כאלה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי קדימה נכשלה לחלוטין בקדנציה הקודמת

כי הציפור הלבנה חסרת ניסיון , ומסוכנת להנהגת המדינה

עכשיו בוא נדבר עניינית:

לדעתי בתקופה כזאת צריך לשלב כוחות של מיטב הכשרונות בכל תחומי העשייה

אתה אמיתי?

קדימה ולבני נכשלו והן מסוכנות, ואתה קורא להן מיטב הכוחות ורוצה לשלב אותן?

הצביעות שלכם חוגגת. אנחנו רוצים לראות את צה"ל מנצח, את ביבי מכסח, ואותך מפסיק את הראש לנפח.

קיבלתם את המנדט, SHOW ME THE MONEY! אל תזיין לי את המוח עם "צרכי השעה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , צרכי השעה לא צריכים לעניין אותך ואת השמאל, הוכחתם מזמן שרק הכיסא חשוב.

אני מניח ששתי המלחמות האחרונות אינן בסיווג כישלון ברזומה של ליבני, היא הרי לא הייתה חלק מהממשלה אשר יצאה למלחמות אילו.

הצביעות חוגגת, והשמאל יודע שממשלת מיעוט תהיה מתכון לאסון למדינת ישראל, אסון כלכלי כיוון שעל מנת לקיים אותה יהיה צורך במתן כספים רבים לסקטורים השונים אשר ירכיבו אותה.

אבל זה הרי לא מעניין את ליבני, הילדה רוצה להיות ראש ממשלה.

אני במקומו של נתניהו , מחזיר את המנדט לנשיא, אומר לו שיש בעיה כיוון שקדימה אינה מעונינת בהקמת ממשלה יציבה בישראל , ומבקש ממנו להטיל את הקמת הממשלה על קדימה.

אחרי שליבני תכשל , והרי ברור שהיא תכשל כמו שקרה בכל מה שהיא נגעה בו עד כה , נלך לבחירות חדשות.

העם יבין מה טיבה של זו.

השמאל יחזור חזרה לעבודה \ מר"צ כיוון ששום ספין של ארד\ אדלר לא יעבוד כבר , והשפיות אולי ותחזור למערכת הפוליטית אשר נוהלה ב 3 שנים האחרונות ברצף בלתי נפסק של ספינים מבית מדרשה של קדימה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשלה עם פחות סיעות תיכנע ליותר סחטנות?

כל סיעה תדרוש את הנתח שלה בעוגה וכמה שהיא גדולה יותר הנתח שמן יותר אז ממשלה רחבה זה ממש לא המתכון לצמצום הסחטנות.

צרכי השעה של הימין ושל השמאל שונים ולכן אין שום מקום לממשלת אחדות כדי לטפל ב"מרכי השעה". ביבי רוצה הפרטה מלאה של כל דבר שזז והשמאל לא (משנה כלכלית הפוכה אז צורך השעה הזה יורד), ליברמן רוצה לפוצץ את סכר אסואן והשמאל רוצה לשמור על השלום עם המצרים אז עף לו עוד צורך שעה, תפיסת החינוך של ביבי היא לימור לבנת שלדעתה להוריד סטירה למישהו שחושב אחרת ממנה זה דו שיח והשמאל רואה מערכת חינוך של כבוד לזולת אז אפילו בזה אין את אותו "צורך שעה", ביבי רוצה להפריט את מע' הבריאות והשמאל רוצה מע' בריאות ממלכתית ושווה לכולם. איזה עוד צרכי שעה נש/ארו חוץ ממעון ראש ממשלה חדש?

אם לדעת הימין צריך ממשלה רחבה אז שיתכבד וישב תחת המפלגה שקיבלה את מירב המנדטים בממשלה רחבה ועד אז שיפסיקו להפריח ססמאות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופת ביבי קרסה המדינה? על מה אתה בכלל מדבר?

אולי תגבה את זה בעוד מידע?

אולי תבדוק איך הודבר הטרור בתקופה הזו?

תבדוק מתי היה שיא הפיגועים ותגלה שזה דווקא תחת שלטון הימין (ביבי ושרון) כשהשיא הן שנים 2002 2003.

תבדוק גם מתי התחיל הירי תלול המסלול בעזה וזה יהרוס לך את התיאוריה שזה השמאל וההתנתקות.

קבל קישור לרשימת הפיגועים בארץ

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95%D7%A2%D7%99_%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%91%D7%93%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מסתכלים על הדברים קצת שונה , לא צריך להסתכל מתי התחיל ירי הרקטות וכו' , אלא צריך להסתכל מי נתן להם את כלי הנשק ואת החופש להתחיל לייצר ו/או להבריח את הרקטות הללו.

זה לא ריאלי לחשוב שהפיגועים התחילו מיד , בשביל להוציא לדרך פיגועים דרושה עבודת הכנה ובניית תשתיות טרור במשך שנים בחסות הסכמי אוסלו ושאר ההסכמים הגרועים השונים.

כמה פיגועים כבר היו בשנות שלטונו של ביבי?

תסתכל בלינק של עצמך ותראה שכמות הפיגועים העצומה בתחילת שנות ה2000 היא תולדה של תקופה ברק בשלטון.

תראה איזה יופי של עבודה עשו במבצע חומת מגן (תחת ממשלת הליכוד), השליטה במה שנעשה באיזורים ההם כיום היא כמעט מוחלטת, והציבור שם מרגיש שיש לו הרבה מה להפסיד אם יחזור לדרך הפיגועים.

המבצע הזה שבוצע בנחישות והחלטיות ע"י אריאל שרון ושר הבטחון שלו - מופז , בלם את גל הטרור האדיר ,

ועד היום מרגישים את תוצאותיו. להזכירך פירקו שם לחלוטין את הרשות הפלסתינאית מנישקה,ריסקו את תשתיות הטרור, תפסו במוקטעה מסמכים שהוכיחו קשר בין הרשות לבין הטרור מצאו כסף ונשק בלתי חוקיים והוכיחו לכל העולם מי כאן הנחש (היה כיף לשמוע את עראפת זועק ממקום המצור עליו במוקטעה) ובסופו של דבר העולם הבין שאין פרטנר אמיתי בצד השני.

מכיוון שאתה אוהב לחפש בויקיפדיה אני אשאיר את זה לך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשלה עם פחות סיעות תיכנע ליותר סחטנות?

כל סיעה תדרוש את הנתח שלה בעוגה וכמה שהיא גדולה יותר הנתח שמן יותר אז ממשלה רחבה זה ממש לא המתכון לצמצום הסחטנות.

צרכי השעה של הימין ושל השמאל שונים ולכן אין שום מקום לממשלת אחדות כדי לטפל ב"מרכי השעה". ביבי רוצה הפרטה מלאה של כל דבר שזז והשמאל לא (משנה כלכלית הפוכה אז צורך השעה הזה יורד), ליברמן רוצה לפוצץ את סכר אסואן והשמאל רוצה לשמור על השלום עם המצרים אז עף לו עוד צורך שעה, תפיסת החינוך של ביבי היא לימור לבנת שלדעתה להוריד סטירה למישהו שחושב אחרת ממנה זה דו שיח והשמאל רואה מערכת חינוך של כבוד לזולת אז אפילו בזה אין את אותו "צורך שעה", ביבי רוצה להפריט את מע' הבריאות והשמאל רוצה מע' בריאות ממלכתית ושווה לכולם. איזה עוד צרכי שעה נש/ארו חוץ ממעון ראש ממשלה חדש?

אם לדעת הימין צריך ממשלה רחבה אז שיתכבד וישב תחת המפלגה שקיבלה את מירב המנדטים בממשלה רחבה ועד אז שיפסיקו להפריח ססמאות.

אתה ממשיל להצטיין בספינים, וזה בעצם כל מה שהשמאל עשה ב 5 שנים האחרונות, כן אני מכליל גם את השנתים ששרון עשה כראש ממשלה כאשר הפר את החלטת הבוחר והפך את הימין לשמאל בפועל.

ביבי לא רוצה הפרטה מלאה, אלא להפריט גופים אשר יאפשרו תחרות לטובת המשק , הברדק אשר חוגג בחברת חשמל ובנמלי ישראל רק מראה כמה חשוב הצורך הזה.

אתה רוצה לדבר על ליברמן ? , זה שישב בממשלת השמאל ואז היה כשר למהדרין (שלא לומר ש"ס), והיום הוא פסול ?

פתאום הדיבורים על סכר אסואן עולים, אבל כשהוא ישב עם קדימה \ עבודה הוא היה בסדר גמור.., בעברית זו צביעות.

אתה ממשיך כרגיל בספינים גם בנושא החינוך, הרי הביריונים במערכת הם מר ארז , הוא וחבר מריעיו הם אילו אשר אוחזים בקרנות המזבח ומונעים התקדמות של החינוך.

מערכת הבריאות בהידרדרות מלאה מיום שמר רמון ומפלגת העבודה העבירות את חוק הבריאות, אני לא יודע על שום תוכנית של הליכוד להפרטת מערכת החינוך.

ולידיעתך, החוק אינו מטיל את הקמת הממשלה על המפלגה אשר קיבלה את מירב הקולות, אלא על זו אשר מחזיקה את הגוש הגדול בכנסת, זה החוק , אבל אתה עוד קורבן של ארד \ אדלר , וממשיך את הקמפיין הכושל אשר הושק עם ההבנה שלמעשה קדימה הפסידה את הבחירות.

ממשלת אחדות תציל אותנו מהדפוס אשר השתרש בממשלת השמאל של מלחמה כל 3 שנים, של אין דרך פוליטית, ואין דרך כלכלית .

ממשלת אחדות תציל אותנו מידיה של זו אשר רואה בהסכם 1701 הצלחה גדולה כאשר טיפטוף של טילים מטריד אותנו עכשיו גם בצפון וגם בדרום, אכן מדיניות של יצרתיות , יכולת ותעוזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לפני שאתה מחליט במה אני אישית תומך ובמה לא לפחות תשאל אותי מה דעתי (ואני ממש לא נגד הפרטה ומזמן טענתי שהבעייה העיקרית של מערכת החינוך היא הקביעות).

מעולם לא טענתי שליברמן לגיטימי גם כשישב בממשלות אחרות וש"ס מעולם לא היו פסולים בעיניי והיו להם שרים שגם תפקדו יפה מאוד (ע"ע ישי כשר התמ"ת ואטיאס במשרד התקשורת).

בלי קשר למר ארז שהוא ביזיון בפני עצמו אולי תסביר לי איך ממנים אדם אלים ותוקפני לשר חינוך בתקופה בה כולם מסכימים שהאלימות בשיאה וחייבים להילחם בה?

מערכת הבריאות לא קורסת בגלל חוק הבריאות הממלכתי אלא בגלל מחסור במיטות ותקציבים לבתי החולים. אני לא יודע בן כמה אתה אבל אני זוכר טוב מאוד את התקופה שלפני החוק שאנשים פשוט לא יכלו לקבל טיפול רפואי. לא היתה בעייה של סל תרופות כי פשוט לא היה כזה.

אני יודע טוב מאוד את החוק אבל אם מדובר בממשלת אחדות כפי שאתה מציע אז הגוש הגדול ביותר הבוא אותו גוש שהולך להרכיב את אותה ממשלה אז מן הסתם הסיעה הגדולה בגוש צריכה לעמוד בראשו בדיוק כמו שביבי עומד בראש גוש הימין ולא ש"ס שאולי כן היתה מצליחה לצרף את קדימה לממשלה.

לגבי האין דרך כלכלית והמלחמות תלמד קצת היסטוריה. לא השמאל יצא לכיבוש לבנון ולא השמאל הביא אותנו ל 400% אינפלציה וקריסה של כל הבנקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהימין הוא לא כליל השלמות, אבל אתה רוצה להתחיל לספור את מחדלי ממשלת העבודה ? במיוחד לפני ממשלת הליכוד ב 77 ??

זה לא מוביל לכלום, צריך להתמקד בצרות העומדות לפיתחנו היום, ממשלה צרה לא תוכל לעשות את הכי טוב למדינת ישראל , ומה לעשות שנדרשת ממשלת אחדות כדי לנסות ולמזער את הנזקים הכלכלים \ חברתים \ פוליטים ??

אם הדבר לא ברור לכל פוליטקאי באשר הוא, מצבנו בכי רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממשיל להצטיין בספינים, וזה בעצם כל מה שהשמאל עשה ב 5 שנים האחרונות, כן אני מכליל גם את השנתים ששרון עשה כראש ממשלה כאשר הפר את החלטת הבוחר והפך את הימין לשמאל בפועל.

ביבי לא רוצה הפרטה מלאה, אלא להפריט גופים אשר יאפשרו תחרות לטובת המשק , הברדק אשר חוגג בחברת חשמל ובנמלי ישראל רק מראה כמה חשוב הצורך הזה. אמנם יש בלגאן גדול שם - אבל מנסיונן של מדינות אחרות, הפרטת מערכת החשמל הביאה לעליה במחירי החשמל מצד אחד, וירידה באיכות השירות. נכון שיש שם הרבה שחיתות, אבל במקרה הזה הפרטה לא תעזור יותר מדי.

אתה רוצה לדבר על ליברמן ? , זה שישב בממשלת השמאל ואז היה כשר למהדרין (שלא לומר ש"ס), והיום הוא פסול ?

פתאום הדיבורים על סכר אסואן עולים, אבל כשהוא ישב עם קדימה \ עבודה הוא היה בסדר גמור.., בעברית זו צביעות. - ליברמן עד הבחירות הנוכחיות (למען האמת עד שהתחיל קמפיין הבחירות שלו) החזיק בדעות שמאל לכל דבר. שמאל פאשיסטי אמנם (ויתור על שטחים, ויתור טריטוריאלי גם בירושלים וגם ברמת הגולן, הפרדת הדת מהמדינה וכו') אבל שמאל. בנוגע לזכויות אדם - כבר אמרתי פאשיסט (וזה מעניין, כי אם המשטרה הייתה נוקטת נגדו בכל הדרכים שהוא מציע, כנראה שהיום הוא היה בכלא).

אתה ממשיך כרגיל בספינים גם בנושא החינוך, הרי הביריונים במערכת הם מר ארז , הוא וחבר מריעיו הם אילו אשר אוחזים בקרנות המזבח ומונעים התקדמות של החינוך. - בהחלט. ארגוני המורים השונים תוקעים מקלות בגלגלים של כל שינוי שמנסים לעשות שם. חסרים המון תקציבים למערכת החינוך אבל המון כסף זולג שם בין הכסאות.

מערכת הבריאות בהידרדרות מלאה מיום שמר רמון ומפלגת העבודה העבירות את חוק הבריאות, אני לא יודע על שום תוכנית של הליכוד להפרטת מערכת החינוך. - החוק של רמון באמת חולל זוועות לדעתי. במיוחד כי הוא מונע טיפול רפואי מהעניים ביותר.

תראה מה זה, אנחנו מסכימים על לא מעט נושאים :)

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש לא מבין מהו החמאס ומהם האזרחים, אה?

החמאס לא מדבר על זה, האזרחים אולי כן, אבל גם זה בשקט כי הם מפחדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזרחים שרצחים חיילים וקוראים להרוג את כולנו הם לא אזרחים, הם בדיוק כמו החמאס ויש לחסל גם אותם.

כדור של ילד בן 10 הורג כמו כדור של בן 19.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אתה קורא לרצוח את כולם בלי לדעת אפילו מי הם.

אתה בדיוק כמוהם, בן אדם שניזון משמועות, דעות קדומות ותקשורת עם אג'נדה בטחוניסטית.

כל מה שאתה שומע כל היום זה על איך הם רוצים להרוג אותך.

כל מה שהם שומעים כל היום זה איך אתה רוצה להרוג אותם.

בגלל זה יש מלחמות, בגלל שאנשים כמוך לא חושבים בעצמם על הצד השני ומה המשמעות של כל ילד שנהרג.

אם החמאס לא היה קיים, היה שלום.

אם הימין הקיצוני לא היה קיים, גם היה סיכוי כלשהו לשלום כי ההתבטאויות הניציות (מלשון נץ, לא נאצי) היו נפסקות.

אי פעם ראית פלסטיני בחיים שלך? אי פעם דיברת עם אחד מהם? חלק גדול מהם רוצה שלום בדיוק כמוני וכמוך (טוב, אולי לא כמוך) אבל אתה לא מוכן להכיר בעובדה הזאת כי אתה בטוח שאתה צודק ואף אחד לא יכול לבוא ולבלבל אותך עם עובדות.

אתה חושב שאין שמאלניים בצד השני? אתה חושב שאין אנשים שרוצים שלום? אתה חושב שאין אנשים שרק רוצים לחיות כמוך במדינה משלהם (אפילו מקבילה לשלנו, עם יחסי שלום) ורק לצאת מהבית בבוקר לעבודה ולהגיע הביתה בשלום בערב?

אני לא חושב שאתה (ושאר הימין הקיצוני) מסוגל אפילו לראות את הצד השני כבני אדם.

אתה רואה אותם כחיות, אפילו שלמעשה הם חיים בפחד אמיתי מהחמאס והרבה לא תומכים בו ובדרכים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, בשירות הבצאי יצא לי לראות הרבה מאוד מהם ולדבר איתם, שירתתי בכלא בטחוני.

אני לא אומר לרצוח את כולם, יודע מה, אפילו אם יש שמה נגיד אב אחד שמחנך את הילדים שלו לאהוב את כולם וללמוד ולא להלחם והוא בעצמו מתפרנס בכבוד ורוצה רק לחיותב שק, מצידי תביא אותו לערים המעורבות שיעבוד פה, אבל מצד שני כשאני רואה את הצד השני שלהם, לא ממש אכפת לי אם זה ילד או סבתא... צריך לתפל בהם, כדור של ילד הורג כמו כדור של מבוגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...