Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה לפורד פוקוס 2008. התקנה.

AlexRC
שימו לב! השרשור הזה בן 5637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלכס תתחדש ניראה מצויין. לגבי ההשוואה למכשירי אפטר מרקט מהחברות המובילות אני לא יודע איך עשית אותה אבל אין לי ספק שהוא לא ברמה שלהם.

מכשירים של חברות אחרות לא נכנסות בול במקום רדיו מקורי. אני בטוח שיש יותר איכותיים, אך אין כאלה שלא דורשים שינוי של הרכב. מצאתי חברה שעושה מערכות עבור רוב המכוניות 1600. מבחינת איכות שמע היא לא נופלת ממערכת המקורית, פונקציונאליות מלאה, מחיר טוב, מה עוד אני צריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוותי אותה ל - Panasonic שהיא יותר יקרה ממנה פי - 3 וזאות יותר טובה.

התכוונתי למשפט הזה שכתבת, במה היא יותר טובה?

מבחינת איכות שמע היא לא נופלת ממערכת המקורית

או שהשוות אותה למערכת מקורית? עם שאר הדברים אני מסכים איתך יושבת במקום המקורי בלי בעיות וניראת כחלק אינטגרלי של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי למשפט הזה שכתבת, במה היא יותר טובה?

או שהשוות אותה למערכת מקורית? עם שאר הדברים אני מסכים איתך יושבת במקום המקורי בלי בעיות וניראת כחלק אינטגרלי של הרכב.

קודם קו מול מערכת מקורית:

1. יש שיפור קל ברמת הצליל (כמובן אותו CD) למרות שעדיין זה מאוד דומה!

2. פונקציונאליות מלאה כולל הכל, DVD, GPS, BLUETOOTH, IPOD, USB ועוד.

עכשיו מול Panasonic. אני שמעתי Panasonic 2DIN ברכב דומה עם רמקולים שמגיעים עם הרכב. הצליל מאוד קרוב, אבל הממשק ב - Panasonic גועל נפש, נוחות שימוש על הפנים.

צירפתי תמונות של הממשק, תשפוט אתה.

רכב שהתקנתי בו את המערכת הוא רכב ליסינג ועוד שלוש שנים אישתי תחזיר אותו. לא רציתי לבצע שינויים בילתי הפיכים או לשלם הרבה מאוד כסף. בסך הכל ברכב קודם היא הסתפקה ב - Kenwood 5032 וכאן יש לה מערכת שנשמעת מאוד קרוב לזה עם פונקציונאליות נוספת.

דרך אגב, ראיתי מערכת שלך. ברור לי ששלך יותר טובה. אבל זאת לא הייתה המטרה.

ב - 2800 ש"ח פתרתי בעיה של שינויים ברכב, קיבלתי פונקציואליות מלאה כמו ב - CARPC. מה עוד צריך בן אדם לעשות כדי שאישתו תהיה מרוצה?:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי.

יפה, אלגנטי, לא גניב

מאיפה קנית?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עשקתי בשווק" - הגדרה מעניינת :?

תתחדש - סה"כ נראה פיצוץ - לגבי שימוש של זה כHU למערכת SQ - יכול להיות שאתה תגלה שהאיכות קצת פחות טובה ממה שחשבת, בשביל מערכת מקורית של רכב עם רמקולים סטנדרטיים ברור שמדובר בציוד שמספק את הסחורה.

תתחדש ותהנה ותפסיק "לעשוק" אנשי שווק :-P (אם כי זו מצווה לעשוק אותם)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...