Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות של הגולף TDI שלי, קצת באיחור

almog12345
שימו לב! השרשור הזה בן 5914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט יפיפיה.

מפנטז על הרכב הזה כבר הרבה זמן, אני מנסה לנדנד לאמא שלי שתמכור את הצ'יקמוקה שלה ושתשתדרג לחיה הזאת.

אם אתה מתכוון לגולף TDI, אז תחפש את הדגם של ה 130 כ"ס.

אם אתה מדבר על גולף בכלליות, תחפש GTI או V6.

אם אתה מדבר עם גולף שלא אוכל דלק, תחפש מנוע 2000 ידני.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מעולה-

חסכוני ובעל הנדסת אנוש מעולה.

רק מה- מבוקש ביותר בקרב גנבי הרכב, הם מחפשים בנרות חלקים לדיזלים של VAG!!! (לצערי אני מדבר מנסיון אישי)

עזוב אותך משיפורים- אם הרכב יקר לך שים לו איתורן + הרחבה לאיתורן נגד גרירות. אל תתפשר על פחות מזה!

תהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או עם הטכנאי של הפוטושופ. :lol:

בכל מקרה, תתחדש ומקווה שנהנת...:oops:

איזה פוטושופ? הלכת רחוק קצת... כולה ה PAINT של הווינדוס... 8)

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הצבעים המדהימים שיש לגולף, אפור טיטניום :)

יש למישהי במשפחה גולף בצבע הזה עם הגאנטים ככה אבל נדמה לי שזה מנוע 2000 או 1800, אם היא תמכור פעם אני אקנה.

לחכמולוג שאמר שהפנים של האוטו משעמם: תקנה סובארו תחוש מבסוט, גולף זה אחד הרכבים שיותר נעימים לנסיעה כרכב "עממי"

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לגולף TDI, אז תחפש את הדגם של ה 130 כ"ס.

אם אתה מדבר על גולף בכלליות, תחפש GTI או V6.

אם אתה מדבר עם גולף שלא אוכל דלק, תחפש מנוע 2000 ידני.

עד כמה הידנית מנוע 2000 לא אוכלת דלק? (בכל זאת מנוע 2000) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הגולף שמבפנים היא נראית יותר גרוע מסובארו לאונה....לא יכלו להשקיע קצת בפנים?!!

אתה אמיתי ? לגולף MK4 יש פנים בין היותר יוקרתיים ואיכותיים שניתן למצוא במכוניות פרטיות, בטח ובטח אם תבדוק בשנתונים היותר נמוכים 2002 ומטה, שלא לדבר על הגולפיות הראשונות שנת 98 שהיו פריצת דרך בתחום רמות הגימור

אבל כנראה שיש אנשים שהנאה שלהם היא לקלקל שמחה של אחרים סתם, אז נחש מה ? לא רק שלא הצלחת עכשיו גם הוכחת מי אתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...