Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

י.א. כלכלה: מוניות סיויק הייבריד - מוניות!

מנחם פ
שימו לב! השרשור הזה בן 5974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא עניין של מי מכבד את עצמו או לא. כשאתה הולך לעבודה אתה הולך כדי להרוויח כסף, כמה שיותר כסף. מונית זה מקום העבודה של אותו אדם, זו הפרנסה שלו. וכמו כל אדם, הצורך הוא להרוויח כמה שיותר ולבזבז כמה שפחות.

עו"ד מכובדים לא מסתובבים עם חליפות ב1K. נהג מונית שמכבד את עצמו ומקצועו(גם אם הוא נהג מונית) לא יסתובב עם פאביה.

נראה לי שאתה תלך לעו"ד שלבוש מכובד ולא לאיזה צ'יקמוק עם תעודה, המונית זה החליפה של הנהג. אם הוא לא לבוש מכובד למה שאני יקח אותו, אם מאחוריו יש לי צי גרמניות שיש בהן הרבה יותר מקום לרגליים, וגם הרבה יותר נוחות.

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מרצדס ואוקטביה יעשו את אותו כסף.

נכון . ההבדל הוא שכשהן יכנסו למוסך , המרצדס תצא עם יותר כסף ממה שיעלה לאוקטביה

ההבדל הוא כשאתה צריך לשבת ברכב כ12 שעות ביום ולנהוג מאות ק"מ, אתה תעדיף שזה יהיה במרצדס.

בנוסף, ראיתי כבר מרצדס מונית E270 שנת 1999 עם מעל מליון ק"מ על מנוע מקורי, עדיין לא ראיתי סיוויק עם מעל 350K ק"מ.

אתה צודק לגבי השרידות , ולגבי הנוחות , אין כמעט שום ספק שנהג מונית שיכול להרשות לעצמו יעדיף מרצדס . אבל יש שווקים מסוימים שבהם כמות המוניות היא עצומה יחסית למס' התושבים ולרמת ההכנסה שלהם , ולכן להחזיק מונית שם זה מתחיל להיות בעיה , ונהג מונית שמסיע אותי מיד פעם , היה לו רצף של תקלות אז הוא עבר לאוקטביה (לאחר כמה החלפות של מרצדס), וכמו שהוא הסביר , אם הייתה לו היכולת הוא היה נשאר עם המרצדס , אבל עם התחרות הגדולה , ועם העובדה שלפעמים יש תחרות גם במחיר (למרות שהיא לא ממש חוקית ), אז העלויות של החזקת המרצדס לא מאפשרות לו את הלוקסוס

Iron Horse אם אתה נוסע כול הזמן מנתב"ג אתה צודק , ואם כול הזמן יש לך תור של מוניות , והם מרשים ללכת לא לפי התור אז בסדר ,לרוב הפעמים זה לא קורה . ויש נהגים שפשוט אין להם את הכסף

דרך אגב לכבד את המקצוע , אני מניח שאתה מחפש גם נהג עם חליפה ועניבה ? או שאתה מסתפק בעניבה?:lol:

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי זה ישפר את מצב המוניות בארץ, פחות זיהום אויר ויותר הנאה בנסיעה במונית :wink:.

מתי כבר משרד התחבורע יאשר משהו שישפר את צורת הנהיגה של נהגי המוניות?

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי אני לא חושב שנהגי מוניות נוהגים בצורה מסוכנת. הם עושים שטויות שזה מעצבן, אבל אם ינהגו בצורה מסוכנת ויתפסו. הם יקבלו שלילה= לא לקבל משכורת.

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ינהגו בצורה מסוכנת ויתפסו. הם יקבלו שלילה= לא לקבל משכורת.

לא היית בבית משפט לתעבורה אני מניח. זו בדיוק הסיבה מדוע הם לא מקבלים שלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה לא תצליח קודם כל בגלל האחריות המגוכחת שהם נותנים , 100 אלף ק"מ או 3 שנים ,מונית עושה 100 אלף קילומטר בקצת יותר מחצי שנה.

למשל מרצדס נותנים אחריות של שנתיים מלאות מטמבון לטמבון ומחליפים מה שצריך מבלי לדבר בכלל ולנהג מונית יש שקט לשנתיים .

בנוסף לזה שלא נראה לי שמנוע חצי חשמלי וחצי בנזין יכול לשרוד כמו מנוע דיזל של הגרמניות למשל.

ובנוסף להכל מרצדס C-200 עולה כ- 120 אלף שקל , פסאט עולה כ- 120 ובדגם המפואר 130 אלף שקל ככה שגם בעניין המחיר ההצעה של הונדה מגוכחת.

ואני לא מדבר פה על הביצועים של הפסאט וה-C קלאס לעומת ההונדה 1400 ההיברדית (לקחתי אותם ספציפית רק לדוגמא) , עבודה עם רכב זריז זו דרישה לא פחות חשובה מחיסכון בדלק , ונוסף להכל ההונדה לא חוסכונית משמעותית מהדיזלים המתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...