Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

י.א. כלכלה: מוניות סיויק הייבריד - מוניות!

מנחם פ
שימו לב! השרשור הזה בן 5975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מונית באמת חייבת להיות לבנה בבסיס? מה זה משנה אם הצבע שלה לבן או שהופכים אותה ללבנה בעזרת מדבקות לכל הרכב (כמו שיש על טנדרים של חברות מסוימות, ועל חלק מהמכוניות של הוט)? הרי בכל מקרה צריך להדביק עליה את המדבקות של המונית.

בהחלט, אבל הבעיה אחרת, אי אפשר להפוך מכונית פרטית למונית (הפוך אפשרי), ומכיוון שהפריוס לא נמכרת במפרט של מונית אז אין אופציה להפוך אותה למונית

אגב לגבי A8/S-Class ושות', הרבה רבנים מצאו שזה שימושי, שוכרים נהג מונית שומר מצוות למהדרין, קונים לו A8/S-Class (או Superb / Passat אצל רבנים בדרגים היותר נמוכים בד"כ) ומשלמים לו משכורת כנהג פרטי

להבדיל גם עו"ד מסוימים משתמשים באותה שיטה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהחלט, אבל הבעיה אחרת, אי אפשר להפוך מכונית פרטית למונית (הפוך אפשרי), ומכיוון שהפריוס לא נמכרת במפרט של מונית אז אין אופציה להפוך אותה למונית

אגב לגבי A8/S-Class ושות', הרבה רבנים מצאו שזה שימושי, שוכרים נהג מונית שומר מצוות למהדרין, קונים לו A8/S-Class (או Superb / Passat אצל רבנים בדרגים היותר נמוכים בד"כ) ומשלמים לו משכורת כנהג פרטי

להבדיל גם עו"ד מסוימים משתמשים באותה שיטה

עו"ד שעושה את זה יורה לעצמו ברגל , אלא אם כן הוא רם כספי או אחד מאלו ואז הוא ממש לא צריך את ההתחכמות הזו . אבל עו"ד שצריך מרצדס , צריך אותה גם בשביל השואו אוף שהוא מצליחן , אז מה התועלת במרצדס עם כובע מונית ?

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל למנות את היתרונות?

* מחיר זול יותר לרכישה

* מקבלים פחת על המכונית במשך 5 שנים (20% כל שנה) סה"כ 100% מהערך של האוטו כפחת

* יכולים לנסוע גם בנת"צ בלי שום בעיה

* הזדכות על דלק, טיפולים ותיקונים כחלק מההוצאות

החסרון היחיד זה שיראו אותך מגיע במונית, אבל זה קצת שונה כשרואים אותך מגיע במונית, והמונית חונה ומחכה לך עם נהג בפנים, וגם כשהמונית היא E/S-Class או A8

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה השוואה במוסף של מעריב בין הטויוטה,הונדה,C4 דיזל וג'טה דיזל.

שנהגי המוניות ישארו עם הדיזל אם הם רוצים לחסוך כסף.

למי שרוצה מונית יעילה יותר:

באנגליה יש קטנועים שמשמשים כמוניות,הרבה יותר טוב בתוך העיר.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

120K ש"ח זה המחיר של C200 ועם טיפה אקסטרה אפשר גם לממן C220 של מרצדס.

בוא נראה מה עדיף, סיוויק או C200/220.

אף נהג מונית לא יקנה את זה, כי עלויות הדלק לא שונות משמעותית מדיזל באותו סכום.

בנוסף, אינני משוכנע שהמנועים ההיברידים עמידים באותו ק"מ שרכבי הדיזל השונים עושים, מונית ממוצעת עושה קרוב ל100000 ק"מ בשנה.

בנוסף, רוב המוניות עושות רצף של כ20-22 שעות עבודה ביום כאשר יש 2 נהגים.

במידה ומדובר על נהג יחיד אז זה באיזור ה10-12 שעות ביום.

לא נראה לי שזה יצליח יותר מידי, עדיין שוק המוניות רווי בשלל סוגי רכבים פרטיים החל מרכבי VAG, מרצדס,פיג'ו סיטרואן, קאיה ,סובארו,טויוטה,ועוד.

וזה עוד בלי המסחריות כמו ברלינגו\פרטנר\קנגו\דובלו\קאדי וכו'

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירושלים ניסו לפני שלוש שנים להכניס S80 למאגר המוניות... :drinking::loco:

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי לוקח פאביה/קורדובה למינהם?

אם אתה מכבד את עצמך תקנה משהו נורמאלי. כמו שבחרתי מורה לנהיגה. ראיתי למי יש אוטו יפה, שמראה על כך שהמורה מכבד את עצמו, ובחרתי בו.

זה לא עניין של מי מכבד את עצמו או לא. כשאתה הולך לעבודה אתה הולך כדי להרוויח כסף, כמה שיותר כסף. מונית זה מקום העבודה של אותו אדם, זו הפרנסה שלו. וכמו כל אדם, הצורך הוא להרוויח כמה שיותר ולבזבז כמה שפחות. אתה חושב שנהג מונית שקונה מרצדס למונית ב-150K ש"ח מכבד את עצמו יותר מנהג מונית שקנה פאביה ב-60K פחות? לא, הוא פשוט פראייר. שתי המכוניות יביאו את הנוסעים מנקודה א' לנקודה ב' ואת הנהג הביתה בסופו של יום.

המחשבה שיש בראשו של נהג המונית היא איפה לחסוך בדלק, ביטוח, טסט, טיפולים. זו דרך המחשבה הנכונה.

אגב, אדם שבאמת מכבד את עצמו, זה אדם שלא בוחר מורה לנהיגה לפי הרכב של המורה, אלא לפי כישורי המורה וע"פ הבטחון העצמי שלו. רק שתדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס ואוקטביה יעשו את אותו כסף.

ההבדל הוא כשאתה צריך לשבת ברכב כ12 שעות ביום ולנהוג מאות ק"מ, אתה תעדיף שזה יהיה במרצדס.

דבר נוסף, הרבה נוסעים שמזמינים מוניות לנסיעה ארוכה(ת"א-נהריה לדוגמא) יזמינו במיוחד מרצדס ולא רכב אחר כי זה פשוט יותר נוח לנסוע כנוסע במרצדס חדישה ולא בקאיה ריו.

בנוסף, ראיתי כבר מרצדס מונית E270 שנת 1999 עם מעל מליון ק"מ על מנוע מקורי, עדיין לא ראיתי סיוויק עם מעל 350K ק"מ.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שבחרתי מורה לנהיגה. ראיתי למי יש אוטו יפה, שמראה על כך שהמורה מכבד את עצמו, ובחרתי בו.

כשלמדתי נהיגה, למדתי קודם עם מורה עם פג'רו, ואח"כ עברתי למורה עם סובארו אימפרזה גפ"מ. בפג'רו נכשלתי שני טסטים, בסובארו עברתי. מה שמלמד שאין קשר בין יוקרה של האוטו לאיכות ומקצועיות המורה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של מי מכבד את עצמו או לא. כשאתה הולך לעבודה אתה הולך כדי להרוויח כסף, כמה שיותר כסף. מונית זה מקום העבודה של אותו אדם, זו הפרנסה שלו. וכמו כל אדם, הצורך הוא להרוויח כמה שיותר ולבזבז כמה שפחות. אתה חושב שנהג מונית שקונה מרצדס למונית ב-150K ש"ח מכבד את עצמו יותר מנהג מונית שקנה פאביה ב-60K פחות? לא, הוא פשוט פראייר. שתי המכוניות יביאו את הנוסעים מנקודה א' לנקודה ב' ואת הנהג הביתה בסופו של יום.

המחשבה שיש בראשו של נהג המונית היא איפה לחסוך בדלק, ביטוח, טסט, טיפולים. זו דרך המחשבה הנכונה.

אגב, אדם שבאמת מכבד את עצמו, זה אדם שלא בוחר מורה לנהיגה לפי הרכב של המורה, אלא לפי כישורי המורה וע"פ הבטחון העצמי שלו. רק שתדע.

רואים שלא נסעת 4 שעות רצוף במרצדס E. הרכב היחיד (בנוסף לMERC) שלא עייף אותי והרס ל את הגב ב-4 שעות רצופות של נסיעה הוא הוולקן שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר, את הפריוס של טויוטה לא משווקים בכלל בצבע לבן - אינטרס נגד נהגי המוניות?. נקודה למחשבה.

משווקים. עובדה שנוסעות על הכביש פריוס לבנות.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי לוקח פאביה/קורדובה למינהם?

אם אתה מכבד את עצמך תקנה משהו נורמאלי. כמו שבחרתי מורה לנהיגה. ראיתי למי יש אוטו יפה, שמראה על כך שהמורה מכבד את עצמו, ובחרתי בו.

חרטא. בולשיט. שטויות.

מסכים עם חן - זה תלוי יותר בוותק של הנהג.

רב נהגי המוניות שנוהגים בפביה הם צעירים יחסית.

הוותיקים נוהגים להם באוקטביה, פאסאט, סופרב ו-E Class.

ניר, אני ראיתי גם אוקטביות שעברו ק"מ דומה ולא נגעו להן במנוע

ולדעתי, מדובר במוניות עם נהגים שאכפת להם מהרכבים שלהם ושומרים עליהם.

ראיתי כבר נהג מונית שאני מכיר, שיש לו אוקטביה 03

וכבר התעסקו לו עם המנוע מספר פעמים בגלל שהוא פשוט מזניח את המונית.

ואגב, המורה נהיגה שלי מחליף אוקטביה באוקטביה כי הוא מאוד מרוצה...

לפני מספר חודשים הוא רכש אוקטביה 08.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מספר נהגי מוניות שעברו ממרצדס לאוקטביה ולמג'נטיס. כמובן שנהג מונית שחדש בעסק ומוגבל תקציב לא יקנה מרצדס כרכב ראשון, אבל ישנם גם הרבה נהגים שעם הזמן עוברים לרכבים גדולים, מבינים שזה כואב להם בכיס, וחוזרים למוניות היותר קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...