Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול בפנסים דהויים מאוד (המלצה שלי!) - פיאט פונטו

crembo123
שימו לב! השרשור הזה בן 5994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו ירימו את היד כל אלה שראו פנסי רכב אי פעם במצב שבו הפנסים נראים בתמונות הראשונות שהבחור העלה ................

ועכשיו ירימו ידיהם כל האנשים שראו פנסי רכב במצב של ' לאחר הטיפול ' .............................

תיארתי לעצמי שכאן כולם ירימו ידיהם .

אני אישית ראיתי לא מעט פנסים על רכבים שונים במצב עגום משהו - אבל כזה דבר שנוצר 'סתם' כך מפגעי מזג האוויר , אין מצב והמבין יבין .

לצערי הידע שלך בתחום די מצומצם כך נראה.

"פגעי מזג אוויר" ? כנראה שאתה לא מודע לכך שהפלסטיק של פונטו ספייס ידוע מאוד כפלסטיק זול.

לא רק שהוא זול, הוא די פופולארי לגבי "דהיית הפנסים" שהוא עובר.

המצב שלו נובע מבין היתר מהשמש.

וחוץ מזה, לי אישית זה לא קרה, אלא לבחורה שממנה קניתי תאוטו, מה שהוביל לכך שאני לא יודע איפה והיכן הושתל האוטו הזה מדי יום.

בכל אופן, ימשיכו הספקנים לתהות, אני את שלי הרווחתי, זה העיקר.

בעל רכב: פיאט פונטו ספייס, 2002, ELX, אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לחברים שלום,

לכל מגיבי השרשור... אם מדובר במי שאני ב99% בטוח שמדובר אז זה באבא ובת שהם ארגנטינאים במקור,

יש להם חנות כזו לתאורת רכב ואת השחזור של הפנסים הם עושים ליד המוסך של SHAFT אם אני לא טועה...

עכשיו למה אני בטוח ב99%? כי לאישתי המתוקה יש פולו 2001 שפנס אחד היה מאוד עכור ואטום ולא ניתן היה לראות איתו בכלל... ולקחתי את הרכב לאותו מקום בדיוק - מה גם שהם ממש התעקשו על המחיר - 150 ש"ח לפנס משהו כמו 45 דקות עבודה...

האבא הוא זה שעושה את כל העבודה - וזה בעצם פוליש לפנס.

ראיתי פעם מישהו שעושה את זה בפורום גם לפונטו והוא הזמין מחו"ל את החומר ומטליות ועבד על זה מאוד קשה...

אצל הבחור הזה שמשחזר את הפנסים (הארגנטינאי) הוא עובד עם ציוד מקצועי ועושה עבודה מאוד נקייה.

מה גם שאם תשמרו על ניקיון הרכב והפנסים זה לא יקרה כ"כ מהר בשנית - אבל אל תנסו עם פוליש ווקס לרכב כי זה רק יגרום לתוצאה גרועה עוד יותר ויפתח פיטרייה על הפנס...

אז אל תפתחו חשדות מיותרים וגם אל תחשבו שאני קשור אליו - להיפך...

דוד שלי מתעסק חזק בתחום הרכב והפנה אותי אליו, אפילו אמר לי שאני אזרוק להם שם בחנות שהדוד שלי שלח אותי אליהם ואולי זה יעזור לקבל הנחה...

חברים, לא רק ששילמתי כמו כולם הוא עוד מסר דרכי לדוד שלי ד"ש ואמר שהוא מאוד אוהב אותו... ככה שתבינו שהוא לא מתפשר על כלום וממש לא צריך את הפרסום באתר אחרי שכל הגדולים כמו סוכנות פליקס של VW וגם שאר המוסכים באיזור ישראל ב"ק בת"א שולחים אליו לקוחות...

בקיצור - שווה להיות סקפטיים אבל אל תשללו אף אחד ככה ותקצרו לו את הצורה...

ושנית, מאיפה לכם הביטוי ההזוי הזה "פנסים דהויים" פנס לא "דוהה" הוא נעשה "עכור"/"כהה"/"אטום"...

דברו עברית :-)

יאללה ביי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ירימו את היד כל אלה שראו פנסי רכב אי פעם במצב שבו הפנסים נראים בתמונות הראשונות שהבחור העלה ................

ועכשיו ירימו ידיהם כל האנשים שראו פנסי רכב במצב של ' לאחר הטיפול ' .............................

תיארתי לעצמי שכאן כולם ירימו ידיהם .

אני אישית ראיתי לא מעט פנסים על רכבים שונים במצב עגום משהו - אבל כזה דבר שנוצר 'סתם' כך מפגעי מזג האוויר , אין מצב והמבין יבין .

אני ראיתי הרבה דווקא פונטואים עם פנסים כאלה , אצלי בשכונה עומדת אחת , נראה לי עם פנסים דהויים עוד יותר וצהובים הרבה יותר .

חבריה די , תרדו מהבחור .

מאחל לכולם המון בריאות וטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעיה מוכרת בפונטו ספייס.

התחושה שלי שאני מסתכל בכביש או ברחוב על פונטו ספייס היא שהבעיה החלה בספייסים החל משנת 2002 והלאה וכולל הדגם לאחר מתיחת הפנים. באופן מוזר נראה לי שדגמי 2001 פחות סובלים מכך, למרות שהפנסים מיוצרים על ידי אותה חברה - VALEO (לפחות בכמה ספיייסים שבדקתי).

חבר חושב שדווקא הקפדה על שטיפת הרכב ובמיוחד כל האלה שבשטיפה מנקים את הפנסים הקדמיים עם הסמרטוט המגוייף בבוץ וגרגרי חול ו/או עם קצת ווקס עליו, דווקא זה גורם לפנס להפוך עכור כי זה פוגע בציפוי החיצוני שלו.

איך שלא יהיה, תודה על ההמלצה !

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו:-o

עבודה ממש יפה ,חשבתי לרגע שזה פנס חדש

אני גם יכול להמליץ בחום על החנות הזאת ,החלפתי אצלהם פעם מראה צד ימין

העבודה שלהם ממש טובה,לפותח השרשור היא נמצאת מול החנות של הפרסי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל באמת יפה לפרסם כאן בפורום בצורה מוסווה, חוץ מזה שהמשתמש עם 0 הודעות קודמות זה רעיון יפה.

אני מכיר את החנות, לא עשיתי שם טיפול לפנסים אבל קניתי שם פיצ'פקעס לאוטו והאמא והבת ממש ממש חמודות, אפשר להתאמן בספרדית עליהן...

בקיצור, אם אני עובר בסביבה אני נכנס ונהנה מכל רגע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מוכרת, מתרחשת בהרבה רכבים.

מהניסיון שלי, פוליש עדין ולאחריו ווקס תקופתי ע"מ לשמור על שכבה מגינה כלשהי מתחלואות החוץ,

בשילוב עם שטיפה ידנית עם מטלית לחה, לא גורמת לתופעות חוזרות של הבעייה, כולל ספציפית בפונטו ספייס.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף ומידע קרמבו.

על תשים לב לפלצנים קטנים, שכל היום רק מחכים להזדמנות לדחוף את ה20 אגורות שלהם לכל דיון.

גם אם זה פרסום (ממש לא משנה. זה בעיה של מנהלים) אני מודה על המידע.

מחיר טוב, ותוצאה עוד יותר טובה.

נ.ב.

טלפון שלהם היה עוזר גם.

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, עד שיוכח אחרת באצת הבחור 'חף מפשע'.

גם אני מכיר את החנות (דיי חדשה באיזור). שירות מעולה וכמעט שיש להם הכל! לא חסר כלום.

אני ממליץ למי שמחפש משהו לרכב, לקפוץ לבקר שם. הוא לא יתאכזב.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כז דבר פנס תחליפי עם זכוכית.

אצל שכניי עם הונדה סיביק גם עדשות הפנסים הראשיים עכורות. התופיה אינה רק בפונטו ספייס אלא בהרבה מכוניות נוספות.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מוכרת, מתרחשת בהרבה רכבים.

מהניסיון שלי, פוליש עדין ולאחריו ווקס תקופתי ע"מ לשמור על שכבה מגינה כלשהי מתחלואות החוץ,

בשילוב עם שטיפה ידנית עם מטלית לחה, לא גורמת לתופעות חוזרות של הבעייה, כולל ספציפית בפונטו ספייס.

בעבר שאלתי פה בפורום איך לשמור על פנסים חדשים, ולא קיבלתי תשובה מספקת.

האם עוד מישהו ניסה את השיטה הזאת?

קצת מפחיד למרוח על הפנס פוליש ווקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...