Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: יולי - ספטמבר 2007

Koby Millo
שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באיזור יהוד רנו 15

בנתניה אופל מנטה למכירה

האילת מרצדס 190 ובפתח תיקוה חיפושית רולס ווגן

DSC00489.jpg

DSC00465.jpg

DSC00466.jpg

DSC00476.jpg

DSC00485.jpg

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 572
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני יומיים עליתי לירושלים, היה פקק נוראי שנגרם בגלל 2 סיבות, אחת מהן קשורה לתרד:

פונטיאק לה מנס מודל 76/77 שחורה 2 דלתות שעמדה בנתיב האמצעי בעלייה לקסטל (ללא נהג).

בירידה חזרה, עקפתי בחור דתי עם טנדר רנו 4 מודל 82.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בהחלט! מאיפה צצות פתאום, מעניין?:roll::-D

חתימה טובה, וצום קל למי שצם!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פג'ו 304, נראית לא רע בכלל, נצפתה ברחוב אוארבוך שבדרום תל אביב.

סביבה יפה מאוד, דרך אגב. גם הרבה מכוניות עתיקות וגם מבנים עתיקים ומעניינים יש שם. ראיתי שעושים באיזור סיורים מודרכים לקבוצות.

32.jpg

28.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האסקורט שייכת לבחור חביב שמנהל פאב "רוסי" באריאל.

אני מכיר את אשתו.

היכו יש פה פאב רוסי? יש פה אולי 2 פאבים ולא נראה לי שהם רוסים...

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני יומיים עליתי לירושלים, היה פקק נוראי שנגרם בגלל 2 סיבות, אחת מהן קשורה לתרד:

פונטיאק לה מנס מודל 76/77 שחורה 2 דלתות שעמדה בנתיב האמצעי בעלייה לקסטל (ללא נהג).

בירידה חזרה, עקפתי בחור דתי עם טנדר רנו 4 מודל 82.

גם אני ראיתי את הפונטיאק...ונתקעתי בפקק בגללו....בדיוק הבאתי כנף לחיפושית מאריה-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם אוטו חביב, שצולם בנהריה (לא על-ידי): האוטו, ממה שהבנתי, יש ראשונה, ולא למכירה. המצב שלו ניתן לראות בתמונה!8)

19-09-07_0734.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא טועה ,

באמת מוריס 8 , שמעתי על רכישה אולם בכביש החוף לא נראה לי לכיוון שחשבתי ..

אכן מעניין .

דרור .

~~~~~~~~~~~~~~~~

אני חושב שהמוריס הזאת עמדה בכפר חילף הרבה זמן לא מזמן ראיתי אנשים מסתובבים לידה וליד רנו 4 שהיתה או עדיין שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...