Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: יולי - ספטמבר 2007

Koby Millo
שימו לב! השרשור הזה בן 6105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 572
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התכוונתי כמובן לסיור חג בבוקר

שימו לב לשיפצור רגלית ההנעה!!!

אייל

הקטנוע הזה נקרא רביט יש לו סטרטר חשמלי שאחרי ההנעה היה ניהיה דינמו. היה לי כזה

תמונה 122.jpg

תמונה 117.jpg

תמונה 118.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירושלים, בקטמונים, היום ראיתי מגרש קטן, ובו וולוו 144 בערך 1972, דודג' דארט מדגם מוקדם, טנדר שברולט שנות השבעים, ומשאית בשם White.

חוץ מזה ראיתי חיפושית נחמדה בצבע כסף, בערך 1973-4.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בישע היא פופולארית. בעלי מקצוע אוהבים ומשתמשים בה בכל חלקי הארץ (לפחות בחלקים בהם אני מסתובב), במיוחד ירקנים משום מה. אבל זו לא חכמה גדולה כי שווקו 504 טנדר חדשות עוד בשנות ה-90'.

לעומת זאת, את ה-504 ה"מנהלים" כמעט וכבר לא יוצא לי לראות (כיפה סרוגה אין על ראשי וגם לא כאפייה :) ). ובכל זאת, לפני כמה ימים בחדרה נצפתה אחת, מודל 83', מצורפות תמונות. הפעם הקודמת שראיתי 504-סדאן הייתה לפני חצי שנה, בחניה של בי"ח תל-השומר, מודל 80' במצב טוב, נהוגה ע"י אדם מבוגר.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראשון יש לפחות 2 504 במצב נסיעה יומיומי : אחת בורדו דגם L משנות השבעים, אחת מודל 83 GL אם אני לא טועה, בצבע בז'.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירושלים, בקטמונים, היום ראיתי מגרש קטן, ובו וולוו 144 בערך 1972, דודג' דארט מדגם מוקדם, טנדר שברולט שנות השבעים, ומשאית בשם White.

חוץ מזה ראיתי חיפושית נחמדה בצבע כסף, בערך 1973-4.

השם של המשאית המלא נקרא כנראה SUPER WHITE

והטנדר שברולט, יכול להיות שיש לו ארגז טקסני? אם אתה יכול בהזדמנות לצלם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפיג'ו הישנות נפוצות מאוד בעיקר בשטחים ובמזרח ירושלים

אני אישית מכיר טנדר 504 ממעלה אדומים ועוד 3 טנדרים כאלה במזרח ירושלים עם לוחיות צהובות

וגם גם 504 סטיישן שנת 81 שעדין נוסעת באיזור ראס אל עמוד

לא ממזמן נצפתה 204 או 304 קופה (לא יודע בדיוק רק זכור לי שהיא היתה קופה) נוסעת בכביש מירושלים לים המלח, לרכב היו לוחיות פלסטינאיות

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

סאאב 95 צהובה, עומדת למכירה ברח' אלחדף בטבריה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנדר וויליס צהוב ,עומד למכירה ליד מכון ישראל (מכון טסטים) בקרית מלאכי .

אוצו אוצו .....

(ובהזדמנות זו אספר שחזרתי לארץ )

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי עוד הפעם יצאת?!:shock: ומתי רואים אותך?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...