Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע למזדה

שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש מישהו שמכיר מישהו שמשפר מכוניות אני צריך לשפר מזדה 323F שנת 92

אשמח מאד לתגובות רציניות[הכסף לא בעייה ]

:-Pמכוניות זה כמו אישה שמרו עליה ואל תתנו לכל אחד לפתוח אותה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף זה לא בעיה?

יש לי בשבילך מנוע חוקי למירוצי E-Production, יושב אצלך מתחת למכסה המנוע אחד לאחד, אטמוספרי 230 כ"ס, 18K$ לפני משלוח מארה"ב, הרכבה, מערכת ניהול מנוע ודקה על הדיינו.

בשביל עוד $15K אני מצרף אליו גם גיר מירוצים של Hewland.

נשמע בסדר?

או -

בחייאת, תהיה רציני.

בשביל תגובות רציניות צריך שאלות רציניות ולכתוב שכסף זה לא בעיה זה לא רציני.

תן תקציב ריאלי שיש לך לעבוד איתו ואפשר יהיה לכוון אותך.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס מהמועדון שלנו החליף את המנוע למנוע BP (נפח 1840 סמ"ק) והרכיב מחשב ניהול מנוע רציני יותר. הוא גם הכין את המנוע החדש לגדישה ובקרוב הוא יגדוש איתו.

אם אתה מעוניין בעוד פרטים, אתה מוזמן ליצור עימו קשר בפורום האתר שלנו.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר כזו מוגדשת באתר יד 2, לא יודע אילו רכיבים יש שם אבל אתה מוזמן להתקשר ולשאול אותו.

http://www.yad2.co.il/Cars/CarGallery.php?AreaID=&ModelID=22&SubModelID=181&FromYear=&UntilYear=&Hand=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=&GalleryView=1

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , בדיוק זו, אבל למען האמת, אני לא כל כך סומך על הרכיבים בקומבינה הזו, בהנחה שמדובר באותו מנוע מוכר, אמינות הרכב והאלמנטים מוטלת בספק גדול. חוצמזה, מי משקיע כל כך הרבה זמן כסף ועבודה ברכב שהוא מוכר אח"כ במחיר הזה?!

חשוד לי:?

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכתי את הודעתך . מה דעתך על מוכר הרכב ביד 2 ומצבו , שמור לעצמך . זה לא המקום לפרסום שלילי על רכב .

השארתי את הקטע שבהודעתך שהוא רלוונטי .

יאשה .

אני מחפש בן אדם שיכין לי את האוטו קודם אחר כך מישהו שיגדוש וכאלה מכירים?????תודה אנשים

:-Pמכוניות זה כמו אישה שמרו עליה ואל תתנו לכל אחד לפתוח אותה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...