Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי רכישת דייהטסו שרייד קלסיק

cocAIn
שימו לב! השרשור הזה בן 6261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר מתעניין לקנות אחת כזאת יד 2 140K קילומטר.

מחירון 23 אפשר לקנות אותה ב17 כי הבעלים לא יודע מה המחירון והוא שאל את חבר שלי שאמר לו 18 והוא פשוט האמין לו.

בוודאות אני אומר שהבעלים לא יודע מה המחירון.

האם לרכב יש שוק או שזה אוטו "חתונה"?

הרכב כמו בתמונה המצורפת.

1.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון משפחתי(שתי סדאנים, ידנית ואוטומטית שנמצאת במשפחה עד היום), רכב מעולה לתחזוקה, לא הכי נח לנהיגה, אבל עושה את העבודה כמו שצריך.לבדוק שטופל במוסך מורשה ושיש הסטורית טיפולים מתועדת.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי חברי פורום שונים הרכבים נמכרים הרבה פעמים מעל המחירון.

בכל מקרה מצד אחד מדובר ברכב מאוד אמין ,זול לאחזקה וחסכוני גם בגרסה האוטומטית.

מצד שני זהו רכב לא נוח בעליל !! , ספרטני מאוד,פלסטיקה זולה בפנים על גבול השערורייה,רועש בנסיעה ובכלל

התחושה בו ממש לא משהו(מנסיון של אלפי קילומטרים ברוב חלקי הארץ).

אם אתה מחפש רכב למשפחה עם ילדים,נראה לי שכדאי שתחפש משהו יותר בטיחותי.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב מתאים לנסיעה שציינת.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחבר הכי טוב שלי את הרכב הזה.

הוא אמין מאוד וממש זה לשים דלק וטיפולים שצריך ורק לנסוע וזהו!

אם אתה לא מחפש פינוק ונוחות מיוחדת ומוכן לנסוע באוטו של רק להגיע מ A ל B זה האוטו בשבילך!

מה שאני יודע שקשה מאוד למצוא אוטו כזה במצב טוב,לפני שקניתי את הפג'ו רציתי כזה,חיפשתי איזה חודשיים בערך ואז באה אלי הפג'ו שמצא לי דוד שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין במצב הטכני שום בעיה.

הבעיה היא שהרוב דורשים מעל המחירון או בעלי ק"מ גבוה מאוד או בכלל יש את אלה שמזניחים בטיפולים.

אם תמצא אחת במצב טוב אז ממליץ לך לרכוש כי זה אוטו שחוץ מטיפולים זה לשים דלק ולנסוע,הוא ממש אמין!

שלא לדבר שיש לו שוק אש כי הרבה מחפשים כאלה למטרות כמו שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...