Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשת מועמדות ל-pimp my ride

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 6354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה אם מישהוא בארץ יהיה מוכן להרים את הכפפה (ערוץ 24 \ ערוץ הספורט..), ואז לדוגמא מוסך מכונאות, פחח, צבעי, רפד, אביזרים וכו' יירתמו לשיפוץ רכב תמורת ליווי התהליך ופרסום בעיתונות, פורומים, תוכניות טלוויזיה וכו'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע, שככל שאני רואה את התכנית הזאת יותר ויותר (ואני חושב, שראיתי כמעט את כל הפרקים, אמריקאים ואירופאיים גם יחד)- אני מתחיל להישתכנע, שכל הסיפור הזה הוא "שואו", ותו לא: יש לי הרגשה, שבחלק גדול מהמיקרים, המכוניות "לא בדיוק" משמשות את הבעליהן כמו-שהן, אלא במיקרה הטוב, עוברות "הכנה מוקדמת" כדי להיראות יותר גרוע, במיקרה הרע- פשוט קונים גרוטאה מוחלטת, שללא התכנית- הייתה ניזרקת למזבלה מזמן, ועושים ממנה "מצגת פרסום"- קשה לי להאמין, שבחלק גדול מהמיקרים, אנשים באמת ישתמשו ברכבים האלו ליומיום (מה שהם מתיימרים כביכול, כאשר "בוכים" שאין להם רכב אחר וכאלה אומללים)- ולו לפחות מסיבה אחת: אני לא חושב, שיש הרבה מקומות, גם בארה"ב, וגם באירופה, שסטודנט-תפרן, למשל, יוכל לנסוע עם רכב, שהושקעו בו כמה עשרות אלפי דולרים, להשאיר אותו בחוץ ליום לימודים שלם, לחזור ולמצוא אותו שלם/למצוא אותו בכלל! בחיאת! אנחנו לא מדברים כאן על אדם, שפתאום ממי, שלא היה לו כסף, נניח להרכיב רדיו הכי פשוט לאוטו, ולפחות כיסויים- הפך לעשיר, והלך ללמוד/לגור בשכונת יוקרה!

אתם באמת מאמינים לזה? -אני פחות ופחות...

אבל עדיין: תכנית מאד מהנה לצפיה בשל עצמה, אני מאד נהנה לראות אותה כל פעם מחדש, אפילו כמה פעמים את אותו הפרק.

(וגם אני ממש לא בן 17 לצערי כבר מזמן)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ון הקטן הזה חלש...

אין על ה- XZBIT!:twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם מישהוא בארץ יהיה מוכן להרים את הכפפה (ערוץ 24 \ ערוץ הספורט..), ואז לדוגמא מוסך מכונאות, פחח, צבעי, רפד, אביזרים וכו' יירתמו לשיפוץ רכב תמורת ליווי התהליך ופרסום בעיתונות, פורומים, תוכניות טלוויזיה וכו'...

לא נראה לי שיעודדו כאן בארץ שיפור מכוניות הגדלת ג'אנטים ותוספת פוזה.

חוץ מזה שעם כל השיפורי יופי עדיין מכוני הטסטים יבעטו אותך החוצה.

הנושא של תחבורה ומכוניות בארצנו מאוד רגיש :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כאן מישהו שהתקבל ונשלח לו כרטיס טיסה לאנגליה ואישור העברת רכב לחו"ל. מה קורה איתו ועם כל הסיפור הזה? האם העברת הרכב למקום מפגש הייתה על חשבונו?

ועוד משהו - אחרי שהאוטו שופצר, העברה מהולנד לארץ הייתה גם על חשבונו (דרך ביקור במכס ה"אדיב" שלנו)?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע, שככל שאני רואה את התכנית הזאת יותר ויותר (ואני חושב, שראיתי כמעט את כל הפרקים, אמריקאים ואירופאיים גם יחד)- אני מתחיל להישתכנע, שכל הסיפור הזה הוא "שואו", ותו לא: יש לי הרגשה, שבחלק גדול מהמיקרים, המכוניות "לא בדיוק" משמשות את הבעליהן כמו-שהן, אלא במיקרה הטוב, עוברות "הכנה מוקדמת" כדי להיראות יותר גרוע, במיקרה הרע- פשוט קונים גרוטאה מוחלטת, שללא התכנית- הייתה ניזרקת למזבלה מזמן, ועושים ממנה "מצגת פרסום"- קשה לי להאמין, שבחלק גדול מהמיקרים, אנשים באמת ישתמשו ברכבים האלו ליומיום (מה שהם מתיימרים כביכול, כאשר "בוכים" שאין להם רכב אחר וכאלה אומללים)- ולו לפחות מסיבה אחת: אני לא חושב, שיש הרבה מקומות, גם בארה"ב, וגם באירופה, שסטודנט-תפרן, למשל, יוכל לנסוע עם רכב, שהושקעו בו כמה עשרות אלפי דולרים, להשאיר אותו בחוץ ליום לימודים שלם, לחזור ולמצוא אותו שלם/למצוא אותו בכלל! בחיאת! אנחנו לא מדברים כאן על אדם, שפתאום ממי, שלא היה לו כסף, נניח להרכיב רדיו הכי פשוט לאוטו, ולפחות כיסויים- הפך לעשיר, והלך ללמוד/לגור בשכונת יוקרה!

אתם באמת מאמינים לזה? -אני פחות ופחות...

אבל עדיין: תכנית מאד מהנה לצפיה בשל עצמה, אני מאד נהנה לראות אותה כל פעם מחדש, אפילו כמה פעמים את אותו הפרק.

(וגם אני ממש לא בן 17 לצערי כבר מזמן)

באמת היו כמה פעמים שאמרתי לעצמי שזה מבוים.

כאילו, ראבאק, למה לבנאדם יש עלים באוטו? כ"כ הרבה לכלוך... כאילו שהוא לא ניקה את האוטו איזה שנתיים. או יותר נכון, ליכלך אותו בכוונה יום לפני הצילום.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיעודדו כאן בארץ שיפור מכוניות הגדלת ג'אנטים ותוספת פוזה.

חוץ מזה שעם כל השיפורי יופי עדיין מכוני הטסטים יבעטו אותך החוצה.

הנושא של תחבורה ומכוניות בארצנו מאוד רגיש :arrow:

חשבתי לתומי על הרעיון ברצינות למשהוא כמו 5 דקות. בארץ אי אפשר לעשות כלום:evil:.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...