Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף יותר ? BMW 330 Cabrio או Audi A3 1.8T?

moh052
שימו לב! השרשור הזה בן 6381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני בן 17. לפני מספר ימים קיבלתי רשיון נהיגה ואבי העמיד בפני שתי אפשרויות:

1.לרכוש BMW 330 קבריולט מודל 2003

2.לרכוש אאודי A3 1.8T מודל 2003

איני יודע מה לבחור. אנא עיזרו לי.

בנוסף, היכן אני יכול לעשות שיפורים להונדה סיוייק קופה מודל 1995.

תודה.

(*** ההודעה נערכה בכדי לעקור מתוכה את הסיכול הממוקד בשפה העברית שביצע הכותב ***)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בוותק שלך על הכביש, ובאופציות שנתת, הייתי ממליץ לך להתחיל על הA3 - הBMW יכולה להוות אתגר מוטורי גם לנהג מאוד מנוסה, שלא לדבר עליך (דברי נאמרים בלי כל כוונה לפגוע).

גם האודי לא חלשה, אבל הפוטנציאל לסכנה נמוך יותר, ואחרי שתצבור ניסיון על הכביש, תחליט איך בא לך להמשיך.

נקודה נוספת למחשבה - ביטוח לנהג חדש דנדש על רכב קבריולט יקר - לא זול בכלל (5 ספרות).

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, מה דעתך קודם כל לנסות ולהשתלט על 206 ידנית, לפני שאתה עובר לרכבים אשר יובילו אותך בנתיב המהיר למיון הקרוב למקום מגוריך ??

וברצינות, תעשה לעצמך טובה, קח קורס נהיגה , ורכב רגוע להתחלת הדרך, זו עצה ידידותית אשר סביר להניח תשמור על חייך, חיי העצים , העמודים בצידי הדרך והחשוב ביותר, המשתמשים האחרים בדרך.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לאבא שלך יש כלכך הרבה כסף לתת לך - בקש ממנו קורס נהיגה בחו"ל -יש אחד של ב.מ.וו.

תחזור לארץ,תרגע,תכתוב לנו מסקנות לגבי יכולות הנהיגה שלך- וננסה לעזור לך שוב

זה לא שאתה לא תותח בדריפטים - זה פשוט חוסר הנסיון המוכח שלך אם אתה בכלל שואל שאלה כזו.

שוב מבלי לפגוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 17. לפני מספר ימים קיבלתי רשיון נהיגה ואבי העמיד בפני שתי אפשרויות:

1.לרכוש BMW 330 קבריולט מודל 2003

2.לרכוש אאודי A3 1.8T מודל 2003

איני יודע מה לבחור. אנא עיזרו לי.

אני הייתי בוחר בBMW.

תפרט יותר, מה אתה מחפש מרכב? הנאה מנהיגה? נוחות? פוזה? (רגע רגע, את כולם יש בBMW :-) )

עליות של ביטוחים וטיפולים לא חשובים לך?

ביטוח לנהג צעיר לBMW יכול להגיע לסכום מפחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני רכבים שונים מאוד.. מאוד מאוד.. והמחירון שלהם ממש לא קרוב אחד לשני.. בכלל... :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...