Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בנוגע ליגואר דימלר 1993

רמי m-power
שימו לב! השרשור הזה בן 6448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!!

רציתי לדעת אם יש למישהו מושג איך אני יכול לדעת את מחירו של יגואר 93 דימלר שאינו מופיע במחירון

,האם יש מחירון מסוים ששם אני אמור לבדוק,או רק באמצעות שמאי רכב ואם כן אז מי?

מדובר ברכב שיש לו 8 צילינדרים ונפח מנוע 4000,לכל מי שיש מידע גם על הרכב עצמו מבחינה מכנית ומבחינת ביצועים אני אודה לו מאוד!!!

תודה

רמי m-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה או מוכר?

מוכר - קח שמאי, מי? לוי יצחק. (אחרת זה לא שווה הרבה, גם ככה לא אבל בכל זאת).

קונה - יש יגוארים ביבוא סדיר ובמחירון משנת 95 נדמה לי. קח את הדגם שאתה רוצה, נניח דיימלר (XJ6, אני מניח) ותתחיל מהשנה הכי מאוחרת שהביאו לארץ (נניח 2000).

ותתחיל לרדת בשנתונים מהשנה האחורנה שהדגם הגיע עד לשנה הראשונה שהדגם הגיע ותראה מה ירידת הערך +- באחוזים. (ברור שככל שהוא יותר חדש הוא ייאבד יותר, אבל מכיוון שהדגם לא קיים מזה מספר שנים מכובד אני מאמין שיהיה איזון).

עכשיו שאתה יודע בערך את הירידה השנתית הממוצעת (10%, 20% וכו') תמשיך את החישוב מהשנה הראשונה שהוא הגיע לארץ, ותחסר כל פעם את הירידה עד שתגיע לשנת 93 וככה תקבל את מחיר הרכב (בערך) אם הוא היה מופיע בלוי יצחק.

רק שיהיה ברור, 2 ההצעות נועדו ע"מ לתת לך מושג כללי, יגוארים לא נמכרים במחירון - החדשות הרבה מתחת, הישנות והנדירות מעל והכל עניין של היצע וביקוש.

תחפש דגמים דומים יותר חדשים ותראה כמה מבקשים עליהם (לא מחירון - אלא מחיר שוק), תעשה סקר קצרצר, אולי אפילו תקפוץ למוסך מתמחה ותראה מי מה מו (תמיד הבעלים של המוסך יודעים על רכבים למכירה, עסקאות שהתבצעו ובכלליות בכמה הרכב נסחר).

וזהו לבינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לקנות, ואתה לא מלא בכסף, רד מזה.

רק הדלק ישחט אותך. שלא לדבר על השאר.

החוויה עלולה להשאיר צלקות כואבות לזמן רב.

האמן לי למה שאני מיייעץ לך.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה חכה שתזדקק לשירותי מוסך... ה-S טייפ של חבר שלי היתה מושבתת חודש עד שמצאו לו חלקי היגוי שהתבלו, ועלו לו 4000 ש"ח. באאודי שלי טיפול דומה היה מסתיים ביום ועולה רבע!

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אתה מדבר על ה XJ6 הקודמת שנקראה XJ40 שיוצרה מ 87' עד 94'.

מכונית מהודרת מאד ובעלת קסם רב,אך גם רמת אמינות ידועה לשמצה.

בודדות כאלו הגיעו ביבוא אישי,מה שאומר שזמינות החלפים עלולה להיות בעייתית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

xj6=6 cylinders

not 8

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...