Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד מכונית אספנות הושמדה (שרשור ישן נושן שהוקפץ מחדש באוף טופיק)

ארנון
שימו לב! השרשור הזה בן 6491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היש משהו אחר שהייתי רוצה להטביע במים? גלי לי.

אני חושב שפיאט קופה יכולה לשמש כסירה מדהימה.

מצד שני, סמל"ת לא הביאו את הברקטה, כך שהם יודעים משהו שאנחנו לא. :wink:

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 שאלות שישר עולות לי לראש...

1) איך לכל הרוחות הוא הביא את ה"דבר" הזה לים? הרי הוא היה צריך לינסוע עם זה בכביש, לא?

2) למה דווקא סיטרואן????

את האמת, מגיע לאיש פרס על חשיבה יצירתית... איך הוא מסובב את ה"דבר" הזה?!

גילי

למה דווקא סיטרואן? כנראה בגלל שה-BX רכב מאוד מאוד זול... תראה לי רכב שמגיע מאובזר בהגה-כח, חשמול לחלונות ולנעילה, אזעקה, ג'נטים, סאן-רוף (בגרסה הגבוהה יותר) - ושווה במחירון 1000 שקל? רק ה-BX!!

אגב, לשכן שלי יש BX יד ראשונה שנת 87, נוסעת יופי, אבל בלי דאש-בורד. לפחות אין לו קרקושים ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבר הכי-מגניב, שראיתי בחיים שלי! אבל איך באמת לעזאזל הביא את זה לחוף, מבלי ששמו לב?!:shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבר הכי-מגניב, שראיתי בחיים שלי! אבל איך באמת לעזאזל הביא את זה לחוף, מבלי ששמו לב?!:shock:
גנדי בחייך!!!

זה הדבר הכי מוזר שקורה בבת-ים?

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנדי בחייך!!!

זה הדבר הכי מוזר שקורה בבת-ים?

אירית

לא, אבל מתקרב!:wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, ברצינות לא הבנתי, מה הקטע, של ה-BX בעניין - הרי, לפי מה שהבנתי, הוא לא השתמש במנוע שלה! או שהמנוע "המפלצתי" שלה הוא התכוון להפעיל רק הרחק מהחופים, כפי שעושות האניות הגדולות, וייצא מהחוף עם מנוע עזר?:hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, ברצינות לא הבנתי, מה הקטע, של ה-BX בעניין - הרי, לפי מה שהבנתי, הוא לא השתמש במנוע שלה! או שהמנוע "המפלצתי" שלה הוא התכוון להפעיל רק הרחק מהחופים, כפי שעושות האניות הגדולות, וייצא מהחוף עם מנוע עזר?:hihi:
גנאדי

לפחות הוא שמר על נוהלי יציאה ממרינה, "המנוע המפלצתי" כנראה לא מסוגל לשמור על 3 קשר :roll:

קצת מזכיר לא???

amf2.jpg

תהנו:

http://www.amfoffshoreracing.com/firstpageFrame.htm

Click on movies

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל הרכב שניתפס ע"י המישטרה טען להגנתו כי בסה"כ רצה להגיע לחיפה. כניראה שהוא היה חכם, והבין שבדרך המקובלת הרכב לא יגיע מבת ים לחיפה.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתקנו אותי המומחים, רכב הנעה אחורית לא היה עדיף במקרה הזה? ולפי הפירסומים החיפושית בכלל צפה גם ללא חביות...אבל עדיף חיפושית אחת ביבשה מאלף BX בים......

המשימה הבאה איזה רכב מתאים לכדור פורח?-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתקנו אותי המומחים, רכב הנעה אחורית לא היה עדיף במקרה הזה? ולפי הפירסומים החיפושית בכלל צפה גם ללא חביות...אבל עדיף חיפושית אחת ביבשה מאלף BX בים......

המשימה הבאה איזה רכב מתאים לכדור פורח?-רן

Bubble & Micro cars

Heinkel

heinkel00.jpg

Messerschmitt KR-200

schmitt-vichyde00.jpg

BMW Isetta 300 Police :wink:

isetta-police00.jpg

BMW 600

bmw600-00.jpg

Zundapp Janus

janus00.jpg

Jurisch Motoplan

jurisch00.jpg

Autobianchi Bianchina Special Cabriolet

autobianchina00.jpg

Fiat 500 K Giardiniera

fiat-giardinera00.jpg

Cub Kommuter

cub-commuter00.jpg

Meister Kabine K-6

meisterkabine00.jpg

Trabant

trabant00.jpg

Velorex Oscar

velorex00.jpg

SMZ

smz00.jpg

Minicomtesse

comtesse.jpg

Vespa 400

vespa400-00.jpg

Smart

Smart.car.bristol.750pix.jpg

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...